Zaloguj się, aby obserwować  
Juliseek

Wiedźmin 3: Serce z Kamienia

12 postów w tym temacie

Witam, od dłuższego czasu szukam wersji pudełkowej Wiedźmin 3: Serce z Kamienia i nawet w sklepie gram.pl towar nie jest dostępny i chciałbym się spytać czy jest jakaś możliwość zamówienia go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2016 o 20:40, Juliseek napisał:

Witam, od dłuższego czasu szukam wersji pudełkowej Wiedźmin 3: Serce z Kamienia i nawet
w sklepie gram.pl towar nie jest dostępny i chciałbym się spytać czy jest jakaś możliwość
zamówienia go?

Nie. To była edycja limitowana, dostępna właściwie do premiery dodatku Krew i Wino. Teraz jest pudełkowa wersja GOTY i egzemplarze dodatku Serca z Kamienia znajdziesz najwyżej na portalach aukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2016 o 21:00, Rick napisał:

> Witam, od dłuższego czasu szukam wersji pudełkowej Wiedźmin 3: Serce z Kamienia
i nawet
> w sklepie gram.pl towar nie jest dostępny i chciałbym się spytać czy jest jakaś
możliwość
> zamówienia go?
Nie. To była edycja limitowana, dostępna właściwie do premiery dodatku Krew i Wino. Teraz
jest pudełkowa wersja GOTY i egzemplarze dodatku Serca z Kamienia znajdziesz najwyżej
na portalach aukcyjnych.

Albo w sklepach pokroju MM, Empik czy Saturn... Żadne to limitowane wydanie, sklepy stacjonarne są tego pełne :P Ostatnio modne stało się na forach słowo "bredzisz" więc... Bredzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2016 o 21:42, Snafu napisał:

Albo w sklepach pokroju MM, Empik czy Saturn... Żadne to limitowane wydanie, sklepy stacjonarne
są tego pełne :P Ostatnio modne stało się na forach słowo "bredzisz" więc... Bredzisz
:P

Ta, tylko że te sklepy dostały informację przed premierą Krwi i wina żeby ściągnąć z półek Serca z Kamienia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2016 o 00:13, Snafu napisał:

W takim razie chyba kiepsko się z tej informacji wywiązują. Przecież muszą sprzedać stany
magazynowe.

Jeśli gdzieś jeszcze jakiś sklep to ma to chętnie zobaczę. Wiem, że na czas krwi i wina musieli to zdjąć. Niby miało wrócić, ale wyszła edycja GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie rękę uciąć że widziałem te edycje jeszcze po premierze KiW. To w sumie byłoby logiczne, bo przecież tego nie wyrzucą(chyba :P). A skąd info że mieli ściągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2016 o 10:05, Snafu napisał:

Dam sobie rękę uciąć że widziałem te edycje jeszcze po premierze KiW. To w sumie byłoby
logiczne, bo przecież tego nie wyrzucą(chyba :P). A skąd info że mieli ściągać?

Kolega pracuje w MM. Zresztą to logiczne, że jak się wypuszcza nowy dodatek, trzeba ściągnąć poprzedni. Tak się robi. Przynajmniej na jakiś miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2016 o 10:25, Rick napisał:

> Dam sobie rękę uciąć że widziałem te edycje jeszcze po premierze KiW. To w sumie
byłoby
> logiczne, bo przecież tego nie wyrzucą(chyba :P). A skąd info że mieli ściągać?

>
Kolega pracuje w MM. Zresztą to logiczne, że jak się wypuszcza nowy dodatek, trzeba ściągnąć
poprzedni. Tak się robi. Przynajmniej na jakiś miesiąc.


To już chyba mniej logiczne. KiW nie jest żadną konkurencją dla Serca z Kamienia. Tym bardziej że to dodatki do jednej gry. Chyba że faktycznie CDP zażądał czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2016 o 11:00, Snafu napisał:

To już chyba mniej logiczne. KiW nie jest żadną konkurencją dla Serca z Kamienia.


Owszem jest. Dla świadomego konsumenta nie, ale większość to odbiorcy masowi i jeśli w telewizji i internecie leci reklama Krew i Wino to na półkach powinien się znajdować jeden dodatek, żeby nie robić zamieszania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2016 o 00:02, Justyna011 napisał:

Może znajdziesz ten klucz tutaj [m-r] Ja kupiłam na tej stronie Krew i Wino, cena była
ok więc warto sprawdzić.

Nie chodzi o klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować