Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Meeting - transmisja startuje dziś o 21:00

9 postów w tym temacie

''4K w przypadku nowych tytułów''

Z całym szacunkiem, ale mam wysokie obawy co do tego. Ostatnio grałem w piękna platformówkę INSIDE, tam powinno ruszyć w 4k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym 4k na nowych konsolach, naprawde ktos w to jeszcze wierzy?
Taki wiedzmin w 4k na very high ma okolo 30fps na GTX1080, na karcie za ponad 3k pln. Ja rozumiem ze konsole to inna architektura, rozumiem ze producenci beda ograniczac detale itp, ale naprawde sadzicie ze nowe konsole beda w stanie wyswietlac obraz w nadchodzacych tytułach w 4k i w przyzwoitych ustawieniach?
O 60fps nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem po specyfikacjach miedzy ps neo a xbo scor to jest dosc duza przepasc , praktycznie nowy x ma byc dwa razy mocniejszy od ps neo . Fajnie jakby dodali jednak troche mocy do ps. Po specyfikacjach xs mozna powiedziec ze to konsola kolejnej generacji , a jak to bedzie w realu to sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po raz pierwszy PS było nudne. Nowe PS4 po filmikach w ogóle mnie nie jara (tym bardziej, że TV 4K nawet w dalszych planach nie mam), zabrakło totalnie ogłoszeń nowych gier, no i PS Vita Trinity, którym krążyło parę plotek.

Plus taki, że hajs zostaje w kapsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, Sony pojechało:

" Już po zakończeniu opisywanej prezentacji, Sony potwierdziło, że w PlayStation 4 Pro nie zostanie zaimplementowany napęd Ultra HD Blu-Ray. Wideo w 4K będzie dostępne wyłącznie poprzez streaming. "

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=100198

w ten oto sposób, moje zainteresowanie tą konsolą spadło ... nawet XBOX ONE S będzie odtwarzał filmy z płyt UHDBD, a teraz Sony będzie gorsze od Microsoftu, z którego kiedyś się śmiano, ze zamiast napędu BD ma tylko DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja straszna , nawet publicznosc ani razu sie nie uniosla , jedno wow na wiesc o Mass Effect. Ps neo moim zdaniem to konsola jaka powinna sie pokazac w premiere ps4 a nie jakas innowacja dla graczy ,,pRo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować