Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of the Tomb Raider na PS4 Pro w 60 klatkach, ale tylko w rozdzielczości 1080p

9 postów w tym temacie

Bardzo chętnie obejrzę porównania Digital Foundry, jeśli w 60fps gra będzie wyglądać tak jak w ustawieniach very high bądź high na PC z tesselacja (która niestety była znikoma) i volumetrycznym światłem oraz HBAO+ (to jest bardzo ważne, gra w SSAO, wyglądała o wiele słabiej i sztucznie), to kupili mnie. Jeśli w 30 fps gra będzie wyglądać tak jak na PC na ultra to... też mnie kupili. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz chciałem napisac ze konsole w koncu sie doczekaly prawdziwego fullhd i 60fpsów, ale okazuje sie ze nie, jeszcze nie :)
4k juz za 5 generacji konsol, czyli patrzac na to ze wydają je coraz czesciej, to juz w sumie niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 3 tryby będą dostępne tylko na PS4 Pro czy na zwykłym też można sobie wybrać? Zapewne na zwykłym nie będzie pierwszej opcji, czyli 4K i 30 fps, ale ciekawi mnie, czy będzie wybór pomiędzy 1080p i 60 fps (mniej szczegółów) oraz 1080p i 30 fps (więcej szczegółów). Z tego, co pamiętam to Tomb Raider: Definitive Edition na PS4 było w 1080p i 60 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te 3 tryby będą dostępne tylko na PS4 Pro czy na zwykłym też można sobie wybrać? Zapewne
> na zwykłym nie będzie pierwszej opcji, czyli 4K i 30 fps, ale ciekawi mnie, czy będzie
> wybór pomiędzy 1080p i 60 fps (mniej szczegółów) oraz 1080p i 30 fps (więcej szczegółów).
> Z tego, co pamiętam to Tomb Raider: Definitive Edition na PS4 było w 1080p i 60 fps.

Te 3 tryby będą dostępne tylko na PS4 Pro w trybie single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Te 3 tryby będą dostępne tylko na PS4 Pro czy na zwykłym też można sobie wybrać?
> Zapewne
> > na zwykłym nie będzie pierwszej opcji, czyli 4K i 30 fps, ale ciekawi mnie, czy
> będzie
> > wybór pomiędzy 1080p i 60 fps (mniej szczegółów) oraz 1080p i 30 fps (więcej szczegółów).
>
> > Z tego, co pamiętam to Tomb Raider: Definitive Edition na PS4 było w 1080p i 60
> fps.
>
> Te 3 tryby będą dostępne tylko na PS4 Pro w trybie single player.

A więc jedynie 1080p i 30 fps na zwykłym PS4? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na 1440p i 60fps. A tutaj ledwo 1080p przy 60fps z obciętymi detalami. DRAMAT. Ciekawe czy Scorpio będzie lepszy, bo jak nie to robię upgrade PC :) A rozważałem zakup którejś z "mocniejszych" konsol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównainia trzech trybów na jakims jednym filmiku z miłą chęcią obejrzę. Troszkę dziwne takie zastosowanie możliwości PS4P, ale co ja tam wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Liczyłem na 1440p i 60fps. A tutaj ledwo 1080p przy 60fps z obciętymi detalami. DRAMAT.
> Ciekawe czy Scorpio będzie lepszy, bo jak nie to robię upgrade PC :) A rozważałem zakup
> którejś z "mocniejszych" konsol...

Oj tam, ja rozkminiam pomiędzy GTX 1060 a tym cudeńkiem, powiem Ci szczerze, że jestem bardziej za tym Pro, Days Gone, Horizon i inne exy wyglądają ślicznie i...oczarowująco. Z drugiej strony na mojej gtx 560 już wszystko pięknie nie chodzi, a od zawsze grałem na PC (z krótkim epizodem z x360, który mi się popsuł). W Polsce niestety trzeba wybierać bądź uzbroić się w cierpliwość, imo nie stać mnie na zakup i tego i tego na raz niestety, a przecież w gamingu chodzi o to, żeby grać w to co się chce prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować