Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedłużanie agonii - recenzja Narcos [sezon 2]

7 postów w tym temacie

Hm... Ja jakoś nie miałem poczucia, że drugi sezon jest wyraźnie gorszy. Fakt – nie robił może aż takiego wrażenia, jak sezon pierwszy, ale obejrzałem z wielką przyjemnością, bez znudzenia, cały czas mocno wciągnięty w akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zgadzam sie z recenzja, jednak do ostatniego akapitu dodałbym, ze mimo tego rozciagniecia fabuły i faktycznie troche przydlugiego przynudzania o Pablicie, to jednak serial dalej trzyma bardzo wysoki poziom i oglada sie go prawie caly czas z zapartym tchem.
Co do kontynuacji to netfix wczoraj zapowiedział juz 3 i 4 sezon. Trzeci ma sie skupiac na kartelu z Cali, a czwarty w sumie juz nie pamietam na czym :)
Ogólnie dragi, jesli chodzi o Ameryke, sa tematem rzeką. Oczywiscie kartel z Medelin i Cali byli prekursorami i tak tez sa postrzegami przez wiekszosc ludzi, jednak to co sie dzieje do dzisiaj u Meksyków, daje materiału zeby ciagnac ten serial praktycznie w nieskonczonosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sezon drugi byl lepszy od pierwszego, to wlasnie pierwszy nie trzymal dla mnie tempa i czasami wialo nuda. W drugim sezonie serial zwania dopiero w ostatnich 2 odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Breaking Bad" to nie jest. Ale sezon 2. nadal dobry. Ogólnie mamy teraz (od wielu lat) złota erę seriali. To już nie czasy "paździerzy" jakim byli "Przyjaciele" ( wiem, wiem, lata dla niektórych młodości, ale to nuda). Serio, złota era. Mam ponad 40 lat i próbowałem powrócić do "Twin Peaks" czy "Ośmiornicy", ale to straszne i drętwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2016 o 18:42, AgayKhan napisał:

Mam ponad 40 lat i próbowałem
powrócić do "Twin Peaks" czy "Ośmiornicy", ale to straszne i drętwe.

Nie zgodzę się. Ostatnio robiłem sobie powtórkę Twin Peaks przed przyszłoroczną kontynuacją i jak dla mnie wciąż ogląda się to świetnie, a fakt, że w paru miejscach trąci myszką tylko dodaje serialowi uroku. Lynch to jednak klasa sama w sobie, nikt nie jest w stanie odtworzyć takiego klimatu, ba, nie sądzę, żeby nawet on sam był w stanie, ale przekonamy się za rok. Zgodzę się natomiast co do złotej ery, już od paru lat wolę oglądać seriale niż filmy, bo są po prostu ciekawsze i równie dobre od strony produkcyjnej (odcinki bitewne Gry o Tron można spokojnie pokazywać na srebrnym ekranie). Zaś co do Narcos to jeszcze nie skończyłem drugiego sezonu, ale jak dla mnie póki co wcale nie ustępuje pierwszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2016 o 19:21, mati285 napisał:

Nie zgodzę się. Ostatnio robiłem sobie powtórkę Twin Peaks przed przyszłoroczną kontynuacją
i jak dla mnie wciąż ogląda się to świetnie,/...../

Może po ponad 20 latach nie powinno się wracać do pewnych rzeczy? Drażni mnie w tym serialu ówczesna realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować