Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

For Honor wygląda obłędnie na PlayStation 4 Pro

12 postów w tym temacie

Gra wygląda naprawdę ślicznie, walka jest dynamiczna, efekty też, irytuje mnie tylko ten efekt smugi podążającej za mieczem rodem z Devil May Cry.

btw. Na jednym z serwisów pierwsza cena, 1999 zł za wersję 1TB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te smugi to jakaś tragedia. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że nie było ich wcześniej. Szkoda, myślałem, że to będzie coś innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tej gry. Nie jestem nahypowany ale mam nadzieje że multi będzie sprawiało wiele wiele radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne to 4k i gra się świetnie prezentuje. Ale osobiście zostanę jednak przy swoim PS4, a Pro ewentualnie dorwę jak jak się Ps4 zepsuje...czego prędko pewnie nie doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2016 o 13:06, TigerXP napisał:

Wszystkich chwalacych temat, zapytam sie z ciekawosci, mniemam ze macie monitory 4k i
na takich wlasnie ogladaliscie ten materiał?



Monitor nie wystarczy, bebechy też muszą być wypasione, żeby to udźwignąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2016 o 19:29, ribik napisał:

Monitor nie wystarczy, bebechy też muszą być wypasione, żeby to udźwignąć.


No to to oczywiste, juz sie o tym rozpisywałem w innych tematach, jesli ktos naprawde liczy na 4k i przyzwoite detale na nowych konsolach, to cóż jest conajmniej naiwny.
Akurat tutaj po prostu zastanawiam sie ile osób wypowiadajacych sie w tym topicu i rozpływajacych sie nad filmikiem podanym w artykule, ogladało go na monitorach 4k.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2016 o 21:50, TigerXP napisał:

No to to oczywiste, juz sie o tym rozpisywałem w innych tematach, jesli ktos naprawde
liczy na 4k i przyzwoite detale na nowych konsolach, to cóż jest conajmniej naiwny.
Akurat tutaj po prostu zastanawiam sie ile osób wypowiadajacych sie w tym topicu i rozpływajacych
sie nad filmikiem podanym w artykule, ogladało go na monitorach 4k.

Dodajmy jedną uwagę przy tym - to gra od UBI czyli na bank nie będzie tak wyglądać w dniu premiery i zaliczy ze dwa razy downgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować