Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony: PS4 Pro powstało ze względu na PC, nie Xboksa

22 postów w tym temacie

Może tutaj mi ktoś podpowie. Planuje w najbliższym czasie zakupić konsole, ale mam dylemat między normalną wersją a pro. Nie posiadam telewizora z 4k i nie planuje w najbliższym czasie kupić go, za to posiadam telewizor HD ready. Słyszałem wiele razy że nie kupować pro jeśli się nie ma telewizora 4k z wsparciem HDR tylko normalną wersję, oraz że na pro ma być 60fpsów a na normalnej jest 30 albo nawet i ledwo. Więc nie wiem już co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2016 o 00:22, Elizkaaa napisał:

Może tutaj mi ktoś podpowie. Planuje w najbliższym czasie zakupić konsole, ale mam dylemat
między normalną wersją a pro. Nie posiadam telewizora z 4k i nie planuje w najbliższym
czasie kupić go, za to posiadam telewizor HD ready. Słyszałem wiele razy że nie kupować
pro jeśli się nie ma telewizora 4k z wsparciem HDR tylko normalną wersję, oraz że na
pro ma być 60fpsów a na normalnej jest 30 albo nawet i ledwo. Więc nie wiem już co robić
:/

Jako tako zatwardziały gracz PC powiem tak.

Nawet jak nie masz 4K tv, a chcesz kupić konsolę Sony to weź wersję Pro. Powód prosty wiele gier takich jak ostatni Deus EX dostanie patcha poprawiającego grafikę i działanie na dla tej konsoli. Druga sprawa twórcy gier mogą decydować czy robią na siłę grę 4K czy też robią grę 1080p, ale z tymi różnicami jak to gra wygląda i działa lepiej niż na normalnej wersji PS4(i wierz mi ta druga opcja to będzie najczęściej wybierana). To samo się tyczy Xbox one Scorpio vs S i regular.

Druga sprawa te 4K na konsolach będzie udawane i First Party sony to przyznało że to będzie upscale do 4K. I na Scorpio też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować