Zaloguj się, aby obserwować  
Noxbi

Nowy Play

163 postów w tym temacie

Jest CDA, Click, KŚG, czemu nie miałoby być Playa? Oto rapowiedź nowego numeru, który już jest w kioskach...

Od dziś w kioskach i salonikach prasowych z półek spogląda na was Sam Fisher w cywilu, wyciągający zza pazuchy gnata tuż po tym, jak wysadził w powietrze samochód wroga. Tak jest, tytuł Splinter Cell: Double Agent który widnieje pod jego zdjęciem zapowiada czterostronocowy i bardzo wnikliwy reportaż o grze, która będzie jedną z najlepszych w tym roku. A wiele wygląda na to, że także najlepsza w historii tej serii. Piszemy o nim wszystko, co do tej pory wiadomo.

Z innych dużych rzeczy - mamy już recenzję Preya, który postawił na głowie świat strzelanin i nie zamierza go odwrócić. Historia młodego Indianina z rezerwatu, który porwany przez obcy statek kosmiczny próbuje uratować ludzkość, jest dzięki wprowadzeniu do gry portali i zmiennej grawitacji czymś tak świetnym, że aż się tego nie spodziewaliśmy.

Inną wielką grą, o której piszemy wyjątkowo wcześnie, jest Jade Empire - nowy erpeg twórców Baldur''s Gate''a i KotORów. Tym razem historia dzieje się w krainie podobnej do starożytnych Chin, a walka łącząca orientalny styl z magią dzieje się w czasie rzeczywistym. Do tego piękna historia. Skąd wiemy? Bo już graliśmy!

Oprócz tego w numerze duża recenzja Titan Questa, który powinien zaspokoić część Waszego apetytu na gry diablopodobne - w antycznej scenerii chodzi się i wykłada trupem podłogi, a potem podnosi z nich kolejne tony żelastwa i złota. W dodatku ma bardzo fajny i rozbudowany system rozwoju bohatera. Sprawdzamy też, jak po latach wygląda Sensible Soccer, bo wersja 2006 spróbowała tchnąć zręcznościowego ducha w prawie martwą już legendę. Gramy też już w El Matadora, który chce być GTA w południowoamerykańskich warunkach. A i to jeszcze nie wszystko. Dla wszystkich wielbicieli Lary mamy pamiętnik Banana, naszego człowieka, który na dwa dni został jej tłumaczem i był z nią wszędzie. No, prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Play już nie istnieje... Dawniej go kupowałem ale przestałem jakieś dwa lata temu. Obecnie ma zbyt komiksową oprawę graficzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat sobie to kupił! Nie wiem co on widzi w tej gazecie...
W gry nie grał kupił tylko dla artykułu o Splinter Cell: Double Agent, tak twierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedyś czytałem pare numerów u kumpla, sam ma ze dwa.Było to jakieś dwa lata temu kiedy je czytałem. Nie powiem, pisemko nie było złe, trzymało poziom. Ale teraz się ponoć stoczyło. W każdym bądź razie do takiego Clicka! mu daleko.O CD action nawet nie wspominam, bo jest bezkonkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo bezkonkurencyjny to jest tylko internet, który zastępuje każda z w/w gazet ;] Play raczej nalezal do slabszych i chyba tak pozostalo, ogolnie niestety doszedlem do wniosku, ze szkoda kasy na jakakolwiek komputerowa gazete...
takie CDA doloze 5 zł czy 10 zł i mam jakas ksiazke i wiecej funu z lektury ;]

A recenzje gier i tak spokojnie w necie mozna przeczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2006 o 22:44, Araondoion napisał:

A recenzje gier i tak spokojnie w necie mozna przeczytac ;)

To właśnie przez internet przesrtałem kupować regularnie CDA... tak masz,racje Iternet sporo napsuł krwi czasopismom komputerowym. Takie CDA zanim staniało do 15zł z 20, pisało że w Internecie nie wszystko można znaleźć,bo niektóre wywiady są zarezerwowane dla prasy,itp.... ogólnie ktoś w CDA zauważył że zaczyna się kryzys. I dlatego CDA staniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:39, Arlik napisał:

czy Ty przypadkiem nie jesteś z redakcji playja (przepraszam jeśli źle napisałem) ? :)


Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play zeszło na psy tak samo jak KŚG. Nie wiem, może wyrosłem z tych gazet. Kupowałem ja jakieś 2 lata temu (KŚG nie dawno przestałem), i przeżuciłem się na CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Play jako czasopismo dla graczy nigdy nie istniał (nie ubliżając nikomu oczywiście). Brat kiedyś to kupił i od razu pierwsze moje skojarzenie to takie Bravo czy Fakt dla małych maniaków gier komputerowych. Od Początku jestem z CDA i tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem jeden numer ale moja mama to zobaczyła i powiedziała NIE NIe nie bedziesz tego kupować. To jest okropne i trafiłem na taki numer gzie byłbrutalny komiks i było tam coś o seksie. I jeszcze była gra LARRY 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:00, Filip92 napisał:

Kiedyś kupiłem jeden numer ale moja mama to zobaczyła i powiedziała NIE NIe nie bedziesz tego
kupować. To jest okropne i trafiłem na taki numer gzie byłbrutalny komiks i było tam coś o
seksie. I jeszcze była gra LARRY 7


ta a jak ja zostawiłem cda otwarce na recenzji playboy the mansion (była w formie rozkładówki;) nikt nie chciał zobaczyc
a ja playa uwarzam za gazetke blfffu. za pełne wersje gier + broszurke w formie pisma nędza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później zbierałem KŚG ale zdecydowałem poco mi to. I tak gry są badziewiaste. Wieć teraz zbieram pismo o komputerach KŚ i jest dobre i fajne. Bo sa dobre programy do czyszczenia kompa, do nagrywania itp za free


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:12, Filip92 napisał:

Później zbierałem KŚG ale zdecydowałem poco mi to. I tak gry są badziewiaste. Wieć teraz zbieram
pismo o komputerach KŚ i jest dobre i fajne. Bo sa dobre programy do czyszczenia kompa, do
nagrywania itp za free



pc format jest dla mnie lepszy ciekawsze pełne wersjie i o wiele wieksze pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale ja lubię wszystkie pisma "dla graczy" (heh,heh), tak samo, oczywiście od niedawna, kiedyś też Play''a nie lubiłem, KŚG nienawidziłem bo Gorku 02 było dla nich lepsze od SplinterCell: Chaos Theory. Ostatnio jednak polubiłem te dwa pisma... Mogę nawet powiedzieć, że lubie je tak samo jak CDA i Click!... Każdy ma swój styl i to mi się podoba. Najfajniej się je wszystkie porównuje, niemal zawsze na pierwszym miejscu wychodzi CDA, na drugim Click!, na trzecim Play, na czwartym KSG, na piątym Game Ranking...

ale się rozpisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:09, mike91 napisał:

> Kiedyś kupiłem jeden numer ale moja mama to zobaczyła i powiedziała NIE NIe nie bedziesz
tego
> kupować. To jest okropne i trafiłem na taki numer gzie byłbrutalny komiks i było tam
coś o
> seksie. I jeszcze była gra LARRY 7

ta a jak ja zostawiłem cda otwarce na recenzji playboy the mansion (była w formie rozkładówki;)
nikt nie chciał zobaczyc
a ja playa uwarzam za gazetke blfffu. za pełne wersje gier + broszurke w formie pisma nędza
.

Ja miałem (dawno temu) niezłą jazdę, kiedy mama zobaczyłe, że czytam czasopisma w których są potwory, krew, bronie, ludzie się zabijają. No tak, to było włośnie Play i KŚG (bez urazy). Teraz to już mama nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować