Zaloguj się, aby obserwować  
Noxbi

Nowy Play

163 postów w tym temacie

PLAY 10/06 już w kioskach!I to w niższej cenie! W tym miesiącu obniżamy ją do 11,90 PLN-ów.

To prezent ze smutnej okazji końca wakacji.

Rzadko na okładkach czasopism wizytują tak mocno oczekiwane gry, jak w tym miesiącu w PLAYU. W pełnej gotowości bojowej stoi na niej komandos z Command & Conquer 3: Tiberium Wars, najnowszej części legendarnej serii strategii. W środku numeru, w bardzo dużym reportażu, piszemy o tej grze wszystko, co specjalnie dla nas zgodzili się powiedzieć jej twórcy - cztery strony informacji o nowych broniach, stylu rozgrywki, trybach i rodzajach misji, a także roli, jaką kosmiczny surowiec odegra dla wszystkich trzech stron konfliktu. To pewne: C&C 3 będzie nowym królem rts-ów.

Oprócz tego, także na czterech stronach, opisujemy wrażenia naszego korespondenta z pokazu Need for Speed Carbon w Pradze. Wyścigi w kanionach będą o wiele niebezpieczne, niż jakiekolwiek wcześniej: tutaj da się wypaść z trasy, ale nie na chodnik, a w przepaść. Dzięki temu emocji nie zabraknie, tak samo jak nie zabraknie zabawy dla fanów tuningu. Nowa technika przerabiania fur przypomina edycję twarzy z Simsów czy Obliviona i pozwoli na zrobienie z karoserią i resztą wozu prawie wszystkiego.

Jakby tego było mało, graliśmy w prawie skończoną betę Just Cause''a i jesteśmy pod dużym wrażeniem opowieści, w której bohater ma cechy jednocześnie Jamesa Bonda, Rambo i Spider-Mana. Brzmi nieźle? To niech zabrzmi jeszcze lepiej: wygląda jak GTA w tropikalnej dżungli! Wielki świat, piękna grafika, świetne sceny zręcznościowe. Te ostatnie zresztą to cecha innego przeboju recenzowanego w PLAYU: Devil May Cry''a 3: Dante''s Awakening Special Edition. Mimo problemów ze sterowaniem, jest to jedna z najlepszych siekanin na pecetach.

Zapraszamy do lektury!
^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:49, asior34 napisał:

cd action zapodaje fajne gry (czasami)


to czasami zamienia sie niestety w coraz zadziej ;/ ale pozatym CDA jest wporzo ale ja sie juz przezuciłem na PCF wole czytac tylko o sprzecie niz tylko o grach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:25, Maxtreme napisał:

a jakie pełne wersje na krążkach tak z ciekawości?:D


Commandos 3: Destination Berlin (MegaHit), Red Shark2, Football Deluxe... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:25, Maxtreme napisał:

a jakie pełne wersje na krążkach tak z ciekawości?:D

To był 9, a teraz to commandos3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:25, Maxtreme napisał:

a jakie pełne wersje na krążkach tak z ciekawości?:D


Commandos 3, Red Shark 2, Football Deluxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:27, Noxbi napisał:

> a jakie pełne wersje na krążkach tak z ciekawości?:D

Commandos 3: Destination Berlin (MegaHit), Red Shark2, Football Deluxe... ^_^


Fajnie! Kupiem dla Komandosuw... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z większością że Play to już nie to samo pismo co kiedyś :( Kiedyś było fajne, miało lakierowaną okładke(ta teraz jest do d...) i można było się dowiedzieć wiele o wszystkich grach. Teraz jest to tylko namiastka dawnego Playa. A KŚG to już wogóle... KŚ reflektuję tylko w normalnej formie, a nie o grach. Od gier mam Clicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 18:59, Harvenar napisał:

Zgodze się z większością że Play to już nie to samo pismo co kiedyś :( Kiedyś było fajne, miało
lakierowaną okładke(ta teraz jest do d...) i można było się dowiedzieć wiele o wszystkich grach.
Teraz jest to tylko namiastka dawnego Playa. A KŚG to już wogóle... KŚ reflektuję tylko w normalnej
formie, a nie o grach. Od gier mam Clicka!

To prawda że szatę graficzną play ma do d..., ale teksty są nadal ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 19:02, azur64 napisał:

> Zgodze się z większością że Play to już nie to samo pismo co kiedyś :( Kiedyś było fajne,
miało
> lakierowaną okładke(ta teraz jest do d...) i można było się dowiedzieć wiele o wszystkich
grach.
> Teraz jest to tylko namiastka dawnego Playa. A KŚG to już wogóle... KŚ reflektuję tylko
w normalnej
> formie, a nie o grach. Od gier mam Clicka!
To prawda że szatę graficzną play ma do d..., ale teksty są nadal ciekawe.

Masz rację! Jeszcze kilka miesięcy temu myślałem podobnie jak Harvenar, ale kupiłem sobie z ciekawości numer 8/2006 (ten z Splinter Cell na okładce) i stwierdziłem, że... Play jest naprawde dobry... Racja, nie jest to co kiedyś, ale czyta się miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 19:12, ProChaoS napisał:

Play to dla mnie niezly szmatlawiec. Bez urazy. Nie te klimaty. Szkoda drzew na papier dla
tej gazety.

A dla mnie click.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie z ciekawości przeglądnąłem pare starych numerów Playa(jak jeszcze nie był taki jak teraz) i kogo zauważyłem na zdjęciu redakcji? Ano Tadeusza z Hypera :D Hehe, pare lat temu wyglądał jak niezły leszcz bez okularów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 19:15, azur64 napisał:

> Play to dla mnie niezly szmatlawiec. Bez urazy. Nie te klimaty. Szkoda drzew na papier
dla
> tej gazety.
A dla mnie click.

Zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja nie lubię Playa. Mają za krótkie i niezbyt ciekawe recenzje, dosyć słabe (choć nie zawsze) pełniaki i zbyt mało stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 15:12, Mr Black napisał:

No cóż, ja nie lubię Playa. Mają za krótkie i niezbyt ciekawe recenzje, dosyć słabe (choć nie
zawsze) pełniaki i zbyt mało stron.


Maszrację! Powinno być przynajmniej kilkanaście stron więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować