Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia III - taki komputer będzie potrzebny do odpalenia gry

11 postów w tym temacie

Ciekawe czy pójdzie na maksa na moim kompie :
i7 6700
asus gtx1070 turbo
kingston 16gb 3000mhz

bo np. gta 5 juz na ultra płynnie nie śmigala i i musialem zmniejszyc na b. wysokie trawe, cienie i PX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy pójdzie na maksa na moim kompie :
> i7 6700
> asus gtx1070 turbo
> kingston 16gb 3000mhz
>
> bo np. gta 5 juz na ultra płynnie nie śmigala i i musialem zmniejszyc na b. wysokie trawe,
> cienie i PX

Stary przy takim turbo to i lokomotywa ruszy!

Myślę że na 970tkach poleci na maksa, a na 1060 bedzie gnać co koń wyskoczy. Panowie wszystko drożeje niestety, dobre karty kosztuja coraz więcej. Quo vadis gamingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Stary przy takim turbo to i lokomotywa ruszy!
>
> Myślę że na 970tkach poleci na maksa, a na 1060 bedzie gnać co koń wyskoczy. Panowie
> wszystko drożeje niestety, dobre karty kosztuja coraz więcej. Quo vadis gamingu?


no spoko, ale gta 5 nie smiga na maksymalnych , a gierka z tamtego roku. Musialem zejsc z ultra wiec nic nie wiadomo;)

ps
w ogole w gta jest opcja skalowanie klatek o co w niej chodzi? bo ja mam ją wyłączona. Po jej włączeniu z 60 fps robi mi sie 20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2016 o 12:09, davis87 napisał:



ps
w ogole w gta jest opcja skalowanie klatek o co w niej chodzi? bo ja mam ją wyłączona.
Po jej włączeniu z 60 fps robi mi sie 20....


To nie jest czasami tzw. ubersampling? Coś a la DSR Nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy pójdzie na maksa na moim kompie :
> i7 6700
> asus gtx1070 turbo
> kingston 16gb 3000mhz
>
> bo np. gta 5 juz na ultra płynnie nie śmigala i i musialem zmniejszyc na b. wysokie trawe,
> cienie i PX
Coś chyba ściemniasz. Mi GTA V idzie na najwyższych. A także TW Warhammer a mam:
4790k Intela
Gtx 770 4GB
16 GB RAM 2333 mhz
No i dysk ssd

Na pewno masz za słabego proca no nie wiem czy masz dysk ssd a to dzisiaj podstawa do wymagającychotelu gierek. Pozostaje też sprawa Windowsa czy legalny i czy aktualizujemy na bieżąco. Po za tym jakiego programu antywirusowego używasz. I czy korzystasz z NVidia experience? I uprzedzam TAK JESTEM EXPERTEM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy pójdzie na maksa na moim kompie :
> i7 6700
> asus gtx1070 turbo
> kingston 16gb 3000mhz
>
> bo np. gta 5 juz na ultra płynnie nie śmigala i i musialem zmniejszyc na b. wysokie trawe,
> cienie i PX
Coś chyba ściemniasz. Mi GTA V idzie na najwyższych. A także TW Warhammer a mam:
4790k Intela
Gtx 770 4GB
16 GB RAM 2333 mhz
No i dysk ssd

Na pewno masz za słabego proca no nie wiem czy masz dysk ssd a to dzisiaj podstawa do wymagającychotelu gierek. Pozostaje też sprawa Windowsa czy legalny i czy aktualizujemy na bieżąco. Po za tym jakiego programu antywirusowego używasz. I czy korzystasz z NVidia experience? I uprzedzam TAK JESTEM EXPERTEM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować