Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgodność w peanach - przegląd ocen World of Warcraft: Legion

8 postów w tym temacie

jak można oceniać dodatek tuż po jego premierze? tuż po premierze WoD też się wszystkim podobał, dopiero z czasem gdy okazało się że przez kilkanaście miesięcy do gry nie było wprowadzone dokładnie NIC, ludzie zaczęli narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem kto ocenia grę w której aktualnie nie ma ( od 20.09 ) sezonu PvP, Dungeonów Mythic + czy takiego nieistotnego aspektu jak rajd - nie mówiąc już o innych rzeczach. Brawo. 10/10.

W każdym razie Blizzard wykombinował sobie wszystko sprytnie, artefakt - żeby zachować ciągłość i wbić go na maksymalny poziom, grinduj punkty przez kolejne pół roku - do tego pierwszy tier rajdowy będzie pewnie jedynym do lutego / marca 2017. Bajka.

Ludzie się dziwią dlaczego nie podają już liczby grających. Ciekawe ilu z tych zachwyconych zostanie na dłużej niż na miesiąc - może dwa.

Zobaczymy co potem, bo może się okazać że:

20160913181348296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim newsie byłem zadowolony z dodatku ale jak się okazało za wcześnie opisałem swoje wrażenia..

Jestem oburzony ponieważ mam maksymalny poziom postaci,zakończyłem kampanie dla swojej klasy,wszędzie wbiłem honored (nightfallen kilka dni do exalted ale w sumie po co) ilvl 840, dungeonow nie mam po co robic bo raz na 15 instancji wypadnie mi może item ilvl 850.., na mythic grupę bardzo ciężko znaleźć (na 3 x mythic same 840ilvl).
Profesje prawie max, world questy nie dają już itemów których chcę więc czasem dla profek je robię, garnizon i jego misje (cały czas to samo bieda).

Na początku byłem zajarany bo chciałem szybko raidować.. Wymagany ilvl 825,po osiągnięciu wymaganego poziomu gearu sprawdzam raid findera a tam informacja (nie wydany jeszcze. ..). Dobra następne które są to ilvl 835 więc zbieramy.. Wczoraj sprawdzam i ŻĄDNEGO RAIDU NIE MA PRZY PREMIERZE. Najbliższy będzie 20 września i stopniowo skrzydła będą udostępniane do 11 października.. Sory ale dla mnie masakra.

Czyli aby pograć 27 września pierwsze skrzydło będzie na raid finderze..
11 oraz 25 października drugie i trzecie.. MASAKRA..

Czyli robić pugi od 20 października to będzie patola jak za dawnych czasów.
Dla mnie blizzard się nie popisał za duży poślizg.. Z oceny 9/10 leci na 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /ciach/
Odpowiem Ci krótko i na temat: bez gildii w WoW gó... zdziałasz - a widzę, że Twym problemem jest właśnie brak takowej, więc czego oczekujesz tak właściwie? Będziesz robił rajdy LFR? Czyli coś takiego, gdzie 50% ludzi slackuje, a reszta ich przeciąga przez instę? To jest Twoje "granie"? To po co w ogóle płacić za takie coś?
Osobiście jestem w niezbyt dużej gildii (jakieś 40 osób grających), ale jesteśmy nastawieni na progres, co tydzień robimy Mythic dungi bez najmniejszych problemów (mamy ustawione 4 stałe grupy, które będą robiły Mythic+ po ich wejściu) i jest super. Zresztą nie rozumiem zdziwienia, że pierwszy rajd nie pojawił się razem z premierą - to było wiadome na długo przed premierą dodatku: spałeś w tym czasie? Same LFRki zawsze pojawiały się później niż normalne wersje rajdów - ergo: znajdź dobrą gildię i ocena pewnie znów podskoczy - MMO bez gildii to jak dupa bez dziury. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ciach

Nastawiania się na LFR nie rozumiem. Przecież to nie jest raid, tylko nędzne popłuczyny po raidzie - takie, od których nawet mythic dungeony obecnie są trudniejsze. Znalezienie sobie gildii i cieszenie się prostym raidowaniem (bo normal nie należy do bardzo wymagającego typu contentu) da ci znacznie więcej frajdy niż robienie LFRów.

Natomiast jeśli chodzi o ocenę raidów i mythic+: można to było przetestować w becie. Tak czy siak, choć z recenzjami się zgadzam i dodatek jest póki naprawdę świetny, to ocenianie MMO w tak krótkiej perspektywie czasowej nie jest najmądrzejsze. Zobaczymy czy te peany będzie można powtórzyć za pół roku czy rok. Mam nadzieję że tak i wszystko na to wskazuje.

I taki mały protip: Emerald Nightmare i Nighthold które zostanie otwarte dopiero w 7.1, a także raid w Stormheim który w patchu 7.1 zostanie dodany tworzą jeden tier raidowy. Tak jak Highmaul i Blackrock Foundry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować