• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bart_ek

PROBLEM Z ODPALENIEM WIEDŹMINA 3

Pytanie

Kupiłem kilka dni temu kupiłem pudełkowego Wiedźmina 3 w edycji gry roku ale niestety nie gra nie chce się włączyć. Kiedy próbuję uruchomić Wieśka wyskakuje komunikat " Program The Witcher 3 przestał działać ". Nie mam pojęcia o co chodzi. Czytałem na forum żeby próbować odpalać w trybie zgodności, żeby wyłączać zapory czy robić reinstal Microsoft Visual C ++ ale u mnie żadna z tych metod nie skutkuje. Czy ktoś orientuje się o co tutaj chodzi ? Załączam screeny komunikatu i dxdiagu

20160913131132125

20160913131135234

20160913131137406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No i raczej nie pograsz. :p Nie znam się na tym za dobrze, ale porównałem specyfikację twojej karty graficznej z moją (a ja wiedźmina ciągnę tak powiedzmy na średnich) no i szału nie ma. RAMu też nie masz jakoś wiele. A ten procesor to tak troszkę od czapy jest. Kupowałeś cały zestaw komputerowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.09.2016 o 13:11, Bart_ek napisał:

Kupiłem kilka dni temu kupiłem pudełkowego Wiedźmina 3 w edycji gry roku ale niestety
nie gra nie chce się włączyć. Kiedy próbuję uruchomić Wieśka wyskakuje komunikat " Program
The Witcher 3 przestał działać ". Nie mam pojęcia o co chodzi. Czytałem na forum żeby
próbować odpalać w trybie zgodności, żeby wyłączać zapory czy robić reinstal Microsoft
Visual C ++ ale u mnie żadna z tych metod nie skutkuje. Czy ktoś orientuje się o co tutaj
chodzi ? Załączam screeny komunikatu i dxdiagu


Twoja karta graficzna nie wspiera DirectX 11 a bez tego Wiedźmina 3 nie uruchomisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować