Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkie dodatki do Battlefielda 4 dostępne za darmo do 19 września

5 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2016 o 21:16, Oxygar napisał:

Już by dali je na zawsze za darmo... Złodzieje.


No straszne zlodzieje. Kto to słyszał zeby placic za czyjas prace, albo wlasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Już by dali je na zawsze za darmo... Złodzieje.
>
> No straszne zlodzieje. Kto to słyszał zeby placic za czyjas prace, albo wlasnosc.

Słowo złodzieje wiadomo - na wyrost. Ale nie przesadzajmy. Biedni nie są, ich wizerunek na pewno by zyskał, a już tym bardziej że wychodzi nowy Battlefield. Naprawdę, duuużo by stracili. Nie wiem jak jest po Bf3, ale właśnie przy Bf3 ja czułem się oszukany bo kupiłem grę a żebym miał dostęp do całej zawartości z płyt jeszcze bym dopłacać musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2016 o 21:16, Oxygar napisał:

Już by dali je na zawsze za darmo... Złodzieje.



Uważaj na słowa... Złodziejem możesz nazwać kogoś kto Ciebie okradł z Twojej własności, a tak się składa że DLC do Battlefield 4 są własnością Electronic Arts i nikt Ciebie nie zmusza do kupna tych DLC, więc skoro dają teraz za darmo to brać nawet jeśli gry nie posiadasz jak sobie zakupisz to będziesz miał dostęp do dodatków za free. EA wcale nie musi tego dawać za free.

Jeśli raz jeszcze kogoś oskarżysz bezpodstawnie o złodziejstwo zostaniesz ukarany ostrzeżeniem bądź zostaną wyciągnięte większe konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować