Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

For Honor - już graliśmy

16 postów w tym temacie

nie wiem skąd ten optymizm grałem wczoraj w alfe i to raczej robi wrażenie nudnawej sieczki, bez sensu jest też dla mnie ze w jednej ekipie lata samuraj wiking i rycerz, chyba ze tak będzie tylko w alfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sławek masz tak charakterystycze pióro, że od razu wiedziałem ten wpis popełnił. Również jestem pozytywnie nastawiony. Mam tylko takie pytanie, czy jest jakaś kooperacja/podzielony ekran? Tak z kumplem pograć jakąś walkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika i animacje są na bardzo wysokim poziomie. Walka też wydaje się być ciekawa, ale warto wspomnieć o tym że myszką i klawiaturą gra się koszmarnie. To jest jakieś nieporozumienie, gra zdecydowanie na pady. Z jednym przeciwnikiem można walczyć ale jak pojawia się dwóch to myszka lata po całym biurku i o precyzji można pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a i jeszcze jedno pytanie, czy tam jest opcja zmiany płci , bo mój rycerz ma warkocz
> i coś co wygląda jak cycki pod pancerzem :D

Jest opcja zmiany płci :)

> Mam tylko takie pytanie, czy jest jakaś kooperacja/podzielony ekran?

Może w wersji konsolowej będzie, tutaj na PC nie widziałem lokalnego multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten tryb trzech postaw jest własnym i ciekawym rozwiązaniem. Bo były już inne gry które wykorzystywały podobny system albo nawet i tak sam ale z większą ilością opcji. Poza tym to gra się całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie Bushido Blade tylko lepiej i ładniej. Osobiście nie lubię PvP, ale po tej próbce jestem zaintrygowany tym tytułem dość mocno. Orochi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować