Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Digital Homicide z planem pozwania graczy. Valve usuwa ich gry ze Steama

10 postów w tym temacie

"Złej baletnicy..." :) Panowie chyba mają przerost ego i nie zauważają, że ich gry są najzwyczajniej w świecie słabe ;) Amerykanie - nawet mnie to nie zdziwiło. Szkoda jednak, że sieją taki ferment w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Slaughtering Grounds to nie ostatnia produkcja braci Romine która dostała zacny wpierdziel w recenzjach. To akurat gra od której wszystko się zaczęło, potem były jeszcze takie perełki jak Medieval Mercs czy seria Temper Tantrum. No i nie zapominajmy o wrzucaniu na Steama paskudnych gier jako inne studia, jak na przykład Primate - gra którą chcieli wrzucić jako ECC Games, zapominając że ECC Games już istnieje, i jest polskim studiem robiącym gry mobilne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie to niezwykle zadufane w sobie narcystyczne bufony.
Czasem, gdy mam czas przeglądam Greenlighta w poszukiwaniu ciekawych produkcji (zdarzają się przecież), a te co zabawniejsze komentuję. Miałem "nieszczęście" trafić na wątek, w którym Digital Homicide pytali o opinie na temat dema Wyatt Derp czy czegoś w tym stylu. Napisałem spokojnie, wręcz oficjalnym językiem angielskim, że mogliby poprawić animacje postaci, bo nie pasują. Dowiedziałem się, że jestem trollem, hejterem, bezmózgim fanbojem Ubisoftu (no ja wiem, że mam 90 godzin w Division, ale bez przesady) i idiotą, który nie powinien się wypowiadać. No, ale przecież prosili o opinię, a moja była spokojna i uprzejma, ze swego rodzaju troski o grę, którą potencjalnie mógłbym kupić jakby była dostępna, nie? Cóż, niektórzy nie powinni zabierać się za to, czego nie potrafią, zwłaszcza, gdy nie potrafią przyjmować nawet najmniejszych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować