Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Najlepsze gry wyścigowe

116 postów w tym temacie


Moja lista automaniaka:
1.Need for Speed Most Wanted - za wyścigi uliczne, jedyna gra w tym rodzaju którą mam
2.ToCA Race Driver 3 - za realizm i model zniszczeń
3.ToCA Race Driver 2 - za model jazdy, fabułę i fabułę:D
4.Colin McRae Rally 4 - za model jazdy
5.Colin McRae Rally 5 - za interesujące rajdy i oprawę graficzną
6.Underground 2 - za świetny klimat i ciekawe wyścigi
7. Crashday - za spektakularne kraksy i piękne widoki
8. GTR FIA GT - za model jazdy
9. GT Legends - za świetną grafikę i legendarne samochody
10. Xpand Rally - za oprawę graficzną i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 12:34, Wilkó napisał:

Wiem że nie jest to gra na pc, ale i tak jest cudowna, chodzi o wszystkie części Gran Turismo

Mi tylko podobała się wersja druga, kolejne mi się nie spodobały. A propo gier konsolowych doba grą wyścigową jest seria WRC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS Underground 2- za neony do samochodów, bajery tuningowe itp
NFS Most Wanted - za pościgi uliczne z policją i wykonywanie zadań
TRD 2,3 - różne tryby wyścigów, 2 fabuła
Colin 4-fajny
Colin2-łatwy

To wszystko zobaczymi jaki Bedzie NFS Carbon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS U2 jest dożo lepszy niż NFS MW, a szczegulnie w tuningu, tyle że w NFS U2 są nudne wyścigi a w Most Wanted wyścigi są ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tak wygląda(podaję 5):
1.Need For Speed:Most Wanted
2.Colin McRay 2005
3.Toca Race Driver 3
4.Need For Speed:Underground 2
5.Colin McRay 04
PS.Znacie taką grę Mashed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:17, pan m. napisał:

PS.Znacie taką grę Mashed?

Ja grałem.
"Mashed: Drive to Survive" znana też pod tytułem "Bousou! Kenka Grand Prix: Drive to Survive"
Fajny odstesowywacz. Szczególnie miło wspominam walki, po wzięciu power-up''a "dwa shotguny na dachu". To było coś. Gierka godna polecenia.
Jest też wersja "Mashed: Fully Loaded", która posiada lepszą grafikę, więcej tras, power-up''ów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą grą wyścigową jeśli chodzi o realizm rozgrywki jest ToCA RD 3. Natomiast jeśli chodzi o grywalność i satysfakcję płynącą z rozgrywki, to króluje miłościwy pan nasz FlatOut 2. Amen. A seria NFS odchodzi w niesławie wraz z tandetnym Carbonem. Nie będzie nam cię brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Need For Speed Carbon
2. Need For Speed Underground 2
3. Toca Race Driver 3
4. Xpand Rally
5. Colin McRae Rally 5
6. Need For Speed Most Wanted
7. Toca Race Driver 2
8. Colin McRae Rally 4
No to to by było na tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłej lektury...:D
Jest dużo fajnych realistycznych wyścigówek ale jedna może być tylko najlepsza-Toca RD3 nie jest liderem bo nie gralem (to jest moje zdanie więc jak nie grałem nie mogę powiedzieć ze jest najlepsza), Toca RD2 nie jest liderem bo rajdowki są trochę głupie. Most wanted nie bo nie gralem, Carbon nie jest liderem bo fajnie sie jezdzi tylko w poślizgach (drift).Colin 04 nie jest liderem bo jest za dużo zakrętów (trochę dziwna ta gra, fajna ale dziwna, wydaje sie jak bym jechal bardzo wolno a na liczniku ponad 100 dlatego nie jest liderem, cmr 2005 nie jest-fajna grafika duzo nowych fajnych rajdów ale to nie jest to czego chce. Oglaszam wam, że wg mnie naj, ale to najlepszą rajdówką jest Richard Burns Rally-ta gra ma wszystko co miec powinna. Fizyka jazdy na wysokim poziomie, widać szybkość z jaką się poruszamy ( musimy jechać jak najszybcie a rozsądek podpowiada zwolnij bo źle skończysz), extra trening, no i wkoncu to co lubię najbardziej duża grywalnośc-mistrzostwa rbr-online to jest to co lubię:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:04, Vormulac napisał:

> PS.Znacie taką grę Mashed?
Ja grałem.
"Mashed: Drive to Survive" znana też pod tytułem "Bousou! Kenka Grand Prix: Drive to Survive"

Fajny odstesowywacz. Szczególnie miło wspominam walki, po wzięciu power-up''a "dwa shotguny
na dachu". To było coś. Gierka godna polecenia.
Jest też wersja "Mashed: Fully Loaded", która posiada lepszą grafikę, więcej tras, power-up''ów
itp.


Właśnie,Ja mam tą pierwszą wersję.Mój kumpel ma Mashed:Fully Loaded.Ale tylko więcej aut,power-upów,tras i nic więcej.Aha,sorry że piszę tak o grze.A teraz to chyba na 1 miejscu u mnie to NFS:Carbon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się spodobały Xpand Rally (fajna fizyka i model uszkodzeń) i... Crashday. :P Za bardzo fajne akrobacje, jakie można wyczyniać, no i za tą rozwałkę... ;]
Ogólnie fanem gier wyścigowych nie jestem, a w NFS: Most Wanted grałem tylko w demo, a Carbona nie chce mi się nawet instalować. Chociaż (sądząc po demie) MW by mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na aktualizację listy ulubionych gier samcohodowych.

List of fairest racing game on PC v1.1


1.Need for Speed Most Wanted - za wyścigi uliczne, jedyna gra w tym rodzaju którą mam. Przyjemnie się w nią gra i ma świetną oprawę graficzna na barwach jesieni :)
2. Need for Speed Carbon - dosyć przywoita grafika na słabszym sprzęcie, tuning, nocne wyścigi i klimat.
3.ToCA Race Driver 2 - za model jazdy, fabułę i fabułę:D Chyba najlpesza gra biorąc pod uwagę rok jej
4.ToCA Race Driver 3 - za realizm i model zniszczeń. Wciąga i działa bardzo płynnie.
wydania.
5.Colin McRae Rally 4 - za model jazdy, przyzwoitą oprawę graficzną.
6.Colin McRae Rally 5 - za interesujące rajdy i oprawę graficzną oraz dużą ilość samcohodów do wyboru.
7. Flatout 2 - wystrzałowa oprawa graficzna, świetną fizykę, klasy samcohodów, spektakularne konkurencje, emocjonujace wyścigi, potężne derby i całóść. Bezapelacyjnie najlepsza gra.
8. Crashday - za spektakularne kraksy i piękne widoki w niskiej cenie.
9. Flatout - mało różni się od 2, jak na swoje lata można wymienić to samo co w dwójce :)
10. GT Legends - za świetną grafikę i legendarne samochody oraz świetny model jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować