Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 4 na PC ze split-screenem

6 postów w tym temacie

Świetna sprawa, po ostatnim trailerze nowy GoW zaczyna nabierać rumieńców. Czyżby do typowej strzelanki TPP w stylu zabij wszystkich i ocal świat, twórcy mieli dorzucić inne bardziej wyrafinowane wątki? Ja jestem na tak. Przez to, że tylko 1 część wylądowała na PC nie mogłem pograć w dwie kolejne stąd jestem ciekaw, czy w intrze będzie pokazana, choć po krótce, historia wątku głównego. Imo minusem będzie Win 10 only, ja naprawdę nie potrzebuję się uszczęśliwiać na siłę i instalować kolejny OS, do którego będę musiał się chwilę przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Imo minusem będzie Win 10 only
Spokojna głowa: Quantum Break też było Win10 only - jedynie pozostaje pytanie: jak długo trwał taki stan rzeczy? GoW4 też pojawi się na Win7 - w to nawet przez chwilę nie wątpię - wtedy również go kupię, bo Win10 instalować nie zamierzam dopóty dopóki nie będzie to prawdziwą koniecznością. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Imo minusem będzie Win 10 only
> Spokojna głowa: Quantum Break też było Win10 only - jedynie pozostaje pytanie: jak długo
> trwał taki stan rzeczy? GoW4 też pojawi się na Win7 - w to nawet przez chwilę nie wątpię
> - wtedy również go kupię, bo Win10 instalować nie zamierzam dopóty dopóki nie będzie
> to prawdziwą koniecznością. ;)

The Coalition to wewnętrzne studio MS, założone także przez MS ;]. GoW Ultimate nie wyszedł na W7 więc nie licz, ze GoW4 się na nim pojawi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GoW Ultimate nie wyszedł na W7 więc nie licz, ze GoW4 się na nim pojawi :).
Mimo wszystko jestem optymistą i dodam do powyższego: jeszcze nie wyszedł. :D Tak czy siak jedynie czas pokaże czy łudziłem się niepotrzebnie - na razie pozostaję dobrej myśli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować