Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 zabójstw w ponad półtorej minuty - oto nowy zwiastun ze Sniper Elite 4

10 postów w tym temacie

>
> Faktycznie snajper, ktory zabija 15 osób w tak krótkim czasie to prawdziwy strzelec wyborowy
> :P. Dopiero w lutym? Ehh :P
Tylko pamiętaj, że snajper i strzelec wyborowy to dwie różne funkcje i każdy z nich ma inne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i to jest sniper a nie jakaś popierdółka w stylu Sniper Ghost Warrior
No, to chyba nie widziałeś jeszcze materiałów z nadchodzącej trzeciej części tej serii. Dwie poprzednie może i nie były jakoś wychwalane pod niebiosa, ale trzecia może namieszać na rynku. Poza tym,nie wiem czy się orientujesz, ale SGW3 będzie oferowało otwarty świat do eksploracji. Mało tego, twórcy urozmaicili grę o elementy craftingu, więc chwila zastanowienia przed wypadem z kryjówki i możesz sobie przygotować np. amunicję wybuchającą, która robi robotę przy zgrupowaniach wrogów. Jakby tego było mało, to CI Games wprowadza cykl dnia i nocy oraz zmienne warunki atmosferyczne, które wpływają na oddane strzały. Zatem SGW 3 nie za bardzo zalicza się do "popierdółek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech najpierw CI zrobi to, co obiecują. Przy dwójce też dużo obiecywali... a ostatecznie nie można było podnieść nawet broni zabitego LOL. Już nie wspomnę o tym, że całą grę za drugim razem przeszedłem grając tylko... pistoletem! Przy pistolecie w ogóle nie jest liczona fizyka a zasięg tego pistoletu... uuu Panie, niejedna armia chciałaby mieć ten pistolet. I szczerze? Tak jak to wszystko opisałeś, to bardzo mi przypomina Far Cry 4 :D Tam też obecnie biegam ze snajperką, mam crafting, bazy, zmienną porę dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że pre-order kusi chociażby tą dodatkową misją xD W sumie to sam nie wiem niby wygląda to fajnie ale na początku 2017 wychodzi na rynek także Sniper Ghost Warrior 3 i ciężko mi jest zdecydować się na którąś konkretnie grę z tych dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech najpierw CI zrobi to, co obiecują. Przy dwójce też dużo obiecywali... a ostatecznie
> nie można było podnieść nawet broni zabitego LOL. Już nie wspomnę o tym, że całą grę
> za drugim razem przeszedłem grając tylko... pistoletem! Przy pistolecie w ogóle nie jest
> liczona fizyka a zasięg tego pistoletu... uuu Panie, niejedna armia chciałaby mieć ten
> pistolet. I szczerze? Tak jak to wszystko opisałeś, to bardzo mi przypomina Far Cry 4
> :D Tam też obecnie biegam ze snajperką, mam crafting, bazy, zmienną porę dnia i nocy.

Nie twierdzę, że każda gra jaka wypuścili była hitem, że same achy i ochy się tam zbierały, ale przyznasz, że dwójka miała lepsze zakończenie niż jedynka:D Przy produkcji Lords of the fallen tez wiele obiecywali i nawet im się udało, zatem wierzę, że pociągną na tym torze i tak jak obiecują to tez zrobią. Faktycznie, przypomina to nieco FC lub Crysis, ale o ile przy FC4 redaktorzy potrafili ponarzekać, że to to samo tylko po lificie, tak przy ogrywaniu SGW3 nikt nie mówił, że to powtórka, a się cieszyli, że mają grywalny, porządny produkt. Zatem, skoro kilka branżowych portali o tym pisało, których redaktorzy zagrywali się na GC w demko to chyba coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Niech najpierw CI zrobi to, co obiecują. Przy dwójce też dużo obiecywali... a ostatecznie
>
> > nie można było podnieść nawet broni zabitego LOL. Już nie wspomnę o tym, że całą
> grę
> > za drugim razem przeszedłem grając tylko... pistoletem! Przy pistolecie w ogóle
> nie jest
> > liczona fizyka a zasięg tego pistoletu... uuu Panie, niejedna armia chciałaby mieć
> ten
> > pistolet. I szczerze? Tak jak to wszystko opisałeś, to bardzo mi przypomina Far
> Cry 4
> > :D Tam też obecnie biegam ze snajperką, mam crafting, bazy, zmienną porę dnia i
> nocy.
>
> Nie twierdzę, że każda gra jaka wypuścili była hitem, że same achy i ochy się tam zbierały,
> ale przyznasz, że dwójka miała lepsze zakończenie niż jedynka:D Przy produkcji Lords
> of the fallen tez wiele obiecywali i nawet im się udało, zatem wierzę, że pociągną na
> tym torze i tak jak obiecują to tez zrobią. Faktycznie, przypomina to nieco FC lub Crysis,
> ale o ile przy FC4 redaktorzy potrafili ponarzekać, że to to samo tylko po lificie, tak
> przy ogrywaniu SGW3 nikt nie mówił, że to powtórka, a się cieszyli, że mają grywalny,
> porządny produkt. Zatem, skoro kilka branżowych portali o tym pisało, których redaktorzy
> zagrywali się na GC w demko to chyba coś jest na rzeczy.
Hehe nikt nie mówił że Sniper Ghost Warrior 3 nie będzie podobny do Fary Cry, to tak jak tutaj mamy pokaz typowych Fatality z Mortal Kombat :D Ani jedna, ani druga gra nie jest idealna na tą chwilę bo pokazali tylko wersję alpha, a poprzednie części również pozostawiały swoje do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hehe nikt nie mówił że Sniper Ghost Warrior 3 nie będzie podobny do Fary Cry, to tak jak tutaj mamy pokaz typowych Fatality z Mortal Kombat :D Ani jedna, ani druga gra nie jest idealna na tą chwilę bo pokazali tylko wersję alpha, a poprzednie części również pozostawiały swoje do życzenia." Co do pointy pełna moja zgoda. Bingo. A co do podobieństw, to myślę, ze spora część z nich wynika z kwestii silnikowych. Nein?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować