Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft przygotowuje specjalny zestaw Xbox One S z Minecraftem

4 posty w tym temacie

Ja na nowego xboxa patrze tylko pod względem kasy bo i tak nie ma za bardzo w co tam grać.

Tak więc wg. mnie xbox one S nie opłaca się zbytnio kupować. Natomiast jak ktoś tyle zwlekał to może nówkę xbox one kupić już za 899 o używkach nie mówię. Swoją drogą nowy xbox (odświeżona wersja) nie powinna kosztować aż tak więcej niż obecny xbox. Sugerowana cena xbox one to 1099zł bodajże chociaż jak pisałem można nówkę za 899zł wyhaczyć. Nie wiem dlaczego xbox S kosztuje tak dużo więcej. Wiem że coś tam jest lepszego ale cena szybko zejdzie. Tym bardziej że już niemądry ruch i zapowiedzieli Project skorpio. Za 2-3 miechy S będzie tanieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że jest mniejszy i bardziej poręczny to w sumie jeden.... koń. Ale odtwarzanie w UltraHD i to, że jest pod TV 4K to właśnie dlatego go kupiłem.

> Ja na nowego xboxa patrze tylko pod względem kasy bo i tak nie ma za bardzo w co tam
> grać.
>
> Tak więc wg. mnie xbox one S nie opłaca się zbytnio kupować. Natomiast jak ktoś tyle
> zwlekał to może nówkę xbox one kupić już za 899 o używkach nie mówię. Swoją drogą nowy
> xbox (odświeżona wersja) nie powinna kosztować aż tak więcej niż obecny xbox. Sugerowana
> cena xbox one to 1099zł bodajże chociaż jak pisałem można nówkę za 899zł wyhaczyć. Nie
> wiem dlaczego xbox S kosztuje tak dużo więcej. Wiem że coś tam jest lepszego ale cena
> szybko zejdzie. Tym bardziej że już niemądry ruch i zapowiedzieli Project skorpio. Za
> 2-3 miechy S będzie tanieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować