Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba_Kmiecik

Postal 2

83 postów w tym temacie

Wiele osób uważa, że Postal jest grą mało ambitną i w ogóle do bani. Na początku też tak myslałem, lecz po wykonaniu pierwszej ''misji'' zmieniłem zdanie. Przy drobnej pomocy ''Kolesia'' przeszedłem grę na 5 poziomach trudności, i - nie powiem - wciągnęła mnie ta cała masakra. Z drrugiej strony, ja potrafię odróżnić świat rzeczywisty od wirtualnego. A co się stanie, jeśli jakiś bałwan pomyśli, że skoro nietrudno jest zabić człowieka w Postalu, to sam spróbuje? Sam już nie wiem. Odpowiadajcie! Pomożcie mi rozwiązać ten problem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 11:19, Kuba Kmiecik napisał:

Wiele osób uważa, że Postal jest grą mało ambitną i w ogóle do bani. Na początku też tak myslałem,
lecz po wykonaniu pierwszej ''misji'' zmieniłem zdanie. Przy drobnej pomocy ''Kolesia'' przeszedłem
grę na 5 poziomach trudności, i - nie powiem - wciągnęła mnie ta cała masakra. Z drrugiej strony,
ja potrafię odróżnić świat rzeczywisty od wirtualnego. A co się stanie, jeśli jakiś bałwan
pomyśli, że skoro nietrudno jest zabić człowieka w Postalu, to sam spróbuje? Sam już nie wiem.
Odpowiadajcie! Pomożcie mi rozwiązać ten problem ;).

Gralem u kumpla w to "cos"..... Niestety jak dla mnie to dno. Tak wyszlo. Kazdy ma iny gust i tyle, mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Za duzo w tym dali głupawych elementów jak np. strzelanie poprzez załozenie kota na lufe obrzyna. Ponadto nie podoba mi sie fabuła tej gry. To całe załatawianie sprawunków jest strasznie nudne.. No i zakonczenie nie najciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 11:32, liwuniek14 napisał:

Popieram. Za duzo w tym dali głupawych elementów jak np. strzelanie poprzez załozenie kota
na lufe obrzyna. Ponadto nie podoba mi sie fabuła tej gry. To całe załatawianie sprawunków
jest strasznie nudne.. No i zakonczenie nie najciekawsze.

A to "lanie sobie do ust" ? bleee. I to beznadziejne zadanie kupic mleko! lol nie no ja wysiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 11:36, liwuniek14 napisał:

Zgadzam sie. A do tego jesli sie palisz to wystarczy sie posikac i ogien ugaszony. Nieeeee!!!
Nie chce o tym gadac.

Ja tez moze ktos zamknie temat? heheh nie no zartuje ale gra jest do kitu TOTALNE DNO, PORAŻKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie to gra tylko dla doroslych - i wiekszosc doroslychw nia nie gra gdyz jest taka jak napisales - malo ambitna i do bani...sa jednak niektorzydorosli ktorzy sie ta gra zachwycaja ale zazwyczaj bawia sie w nia dzieci ktorych rodzice nie wiedza w co ich pociechy graja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minusy Postala 2
Klimat az sie chce pawia puscic
humor srednio rozwinietego amerykana
totalnie badziewne pomysły typu kot na lufie i bieganie z wystającym członkiem po ulicy
czeste savy az łeb boli
ogółowo kretynstwo tej gry
facet wymislający fabułe tej gry musiał miec bardzo nierówno po sufitem jak i całe studio tworzące te gre
wogóle wali od mniej martwym mozgiem i durnotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postal 1- to bylo cos. Klimat, lasujace mozg odglosy, rysowana graficzka.... Dwojka... jest faktycznie bez sensu, probowalem podejsc do niej kilka razy ale mimo dobrych checi gra mnie odrzuca. A pamietam, ze czekalem na nia z zapartym tchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze do Wtorku doszedlem i mi sie znudzilo (tak naprawde to zaczelo mi sie nudzic podczas wykonywania pierwszego zadania ;)). Gra ma wszystko schrzanione poczawszy od grafiki po klimat i muzyke. Jedym slowem - gniot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tę grę lubię. Tak kurna, lubię! Podczas gdy wy potraficie tylko dostrzec w Postalu 2 tylko bezsensowną przemoc (a notabene taki był pierwszy Postal), ja postrzegam tę gierkę jako jedną wielką kpinę z amerykańskiej poprawności politycznej i stylu życia. Kwintesencją tego jest scena ataku Talibów na kościół (i księży z obrzynami), który następnego dnia zostaje przerobiony na meczet xD. Running With Scissors wyśmiewają murzyńską wrażliwość. W innych wytworach kultury nie wolno zabijać czarnych, bo od razu wybuchłaby afera o rasizm. A tu proszę! Policjanci w grze sami robią "czystkę" rasową, tłukąc regularnie murzynów xD. To ironiczna kpina, która wyśmiewa ten temat wręcz tabu. Trzeba dostrzec w Postalu 2 coś więcej niż jatkę. To jedna wielka kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:46, Pepper Ronie napisał:

Ta gra jest po prostu chora. Odcinasz przechodniowi głowę, podlewasz go benzyną i podpalasz
ale co chyba najbardziej chore to, że możesz na przechodniów nasikać (sic!!!).

Najbardziej chore jest to, że można z kota zrobić .... tłumik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest żałosna, jeśli podchodzić do niej jak do normalnego FPSa, ale jako odstresowywacz jest całkiem fajna. Może już gry spaczyły mi psychikę, ale przyjemnie (e... no, w pewnym sensie) biega się z łopatą i odcina łby ludziom.
A szczególnie fajne akcje robiło się na placu ze słoniami, jak się takiego spłoszyło xD. Wiem, wiem, to chore... ale "gry są złe- zniszczą cię!" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:34, mick... napisał:

Dodam ze gre mozna przejsc bez uzywania przemocy. Wiec mozna grac spokojnie albo podpalac ludzi
benzyna.


Niewiem jak ty tego dokonales :P. Niby da sie tam wszystko kupowac ale i tak sie nie da. Chocby w kosciele, jak chcesz przebiec kolo parudziesieciu arabow z M4 ktorzy uwazaja cie za nieokrzesanego chrzescijanina :).
Jak dla mnie Postal 2 jest dobra gra ;).
Czarny humor ktory bardzo lubie jest tu dawkowany w niezmiernie duzej ilosci wiec jak dla mnie gra nie jest do bani.
Pozwole sobie jeszcze powiedziec ze wiekszosc z was nie grala zbytni dlugo w Postala 2 i wasza opinia jest w wiekszosci oparta na komentarzach w prasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować