Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 2142 powrócił! Gra w niego ponad 1000 osób jednocześnie

17 postów w tym temacie

Pamiętam, że nigdy ta część mi jakoś się nie podobała, wolałem 1942 i Vietnam. Oj w te pierwsze dwie części grałem dłuuugo :) No i ten main theme w Vietnam, oj oj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2016 o 19:27, Rimmorn napisał:

Od 6 miesiecy hostuja juz servery BF2 wiec najwyrazniej EA nie ma z tym jakiegos wiekszego
problemu.

No właśnie, jak to wygląda? Wystarczy pobrać pliki ze strony, czy trzeba mieć grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2016 o 20:58, Rimmorn napisał:

Wszystko jest do pobrania z ich strony.


O, to fajnie. I miło też, że EA (przynajmniej na razie) nie próbuje zamknąć tej inicjatywy.
Chyba sobie to przetestuję w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie moja ulubiona część Battlefielda. Świetny tryb Titan, bardzo fajnie zrobiony system wyposażenia jak i sam sprzęt. Na pewno wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA z tego nic sobie nie robi tak samo jak nic sobie nie robi z Warhammer Online Return of Reckoning, czyli też prywatna inicjatywa wskrzeszenia MMO, którego serwery wyłaczyli jakieś 4 lata temu. Sprawa jest generalnie prosta - EA już nie wspiera gier, ba, nawet ich nie sprzedaje, a ci co to organizują nie czerpią z tego żadnych korzyści majątkowych. Tak więc jako tako wszystko niby jest ok, ale zobaczymy jak długo tak "za darmo" to wszystko się utrzyma.


A WHO ROR polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe to nie jedyna gra od EA, jaką fani starają się przywrócić do życia po wyłączeniu oficjalnych serwerów. Drugim znanym mi projektem jest BattleForge ( http://bfreborn.com).

W obu przypadkach EA nie podejmuje żadnych akcji przeciwko twórcom nowych serwerów ani społeczności wokól nich, mimo że jest świadoma ich istnieniu (przynajmniej BFR sądząc po stwierdzeniach ludzi, że "prosili" EA o pomoc w projekcie). Nie dziwi mnie to szczerze mówiąc, ponieważ: a) przynajmniej BFR nie będzie na tym zarabiało, a więc odpada główny powód pozwu; b) ostatnio podejście EA zmieniło się niesamowicie wobec graczy (najgorsza firma dwa razy z rzędu?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2016 o 10:51, Oustish napisał:

Co ciekawe to nie jedyna gra od EA, jaką fani starają się przywrócić do życia po wyłączeniu
oficjalnych serwerów. Drugim znanym mi projektem jest BattleForge ( http://bfreborn.com).

Czekam zatem aż ktoś wskrzesi BF: Heroes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2016 o 10:51, Oustish napisał:

Co ciekawe to nie jedyna gra od EA, jaką fani starają się przywrócić do życia po wyłączeniu
oficjalnych serwerów. Drugim znanym mi projektem jest BattleForge ( http://bfreborn.com).

Czekam zatem aż ktoś wskrzesi BF: Heroes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tytuł na dzień dziesiejszy powinien brzmieć następująco Battlefield 2142 umarł aktualnie gra w niego nie całe 29/64 na gameranger bardzo szkoda że ea zablokował już serwery revive 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkfast napisał:

tytuł na dzień dziesiejszy powinien brzmieć następująco Battlefield 2142 umarł aktualnie gra w niego nie całe 29/64 na gameranger bardzo szkoda że ea zablokował już serwery revive ale mogę za to pocieszyć że granie na lanie nigry nie umrze :-) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować