Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Droga do sławy - FIFA 17 opowiada historie

5 postów w tym temacie

Wszystko fajnie. Nawet ustalonego z góry bohatera byłbym w stanie przeżyć. Ale to co mnie ciągnie do gier sportowych to właśnie tryb "from zero to hero". Dlatego tak bardzo cenię serie NBA 2k. Dlatego też zwykle wybieram PES''a, a nie FIFE (chociaż obu grom bardzo wiele brakuje do wspomnianego NBA). A tutaj co? Narzucony bohater, narzucona liga i to jedna z najlepszych na świecie i od razu startuje się w dobrej drużynie. Chciałbym zobaczyć tryb gdzie na prawde zaczyna sie od zera - grzanie ławy w drugo lub trzecioligowym zespole. Transfery do coraz lepszych drużyn, ale tak żeby trzeba było się namęczyć ładnych kilka sezonów żeby mieć szanse w końcu dojść do czołowego klubu. W tym roku nie kupię ani PES''a, ani FIFY - w obu tryb solowej kariery został za bardzo upłycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko fajnie. Nawet ustalonego z góry bohatera byłbym w stanie przeżyć. Ale to co
> mnie ciągnie do gier sportowych to właśnie tryb "from zero to hero". Dlatego tak bardzo
> cenię serie NBA 2k. Dlatego też zwykle wybieram PES''a, a nie FIFE (chociaż obu grom
> bardzo wiele brakuje do wspomnianego NBA). A tutaj co? Narzucony bohater, narzucona liga
> i to jedna z najlepszych na świecie i od razu startuje się w dobrej drużynie. Chciałbym
> zobaczyć tryb gdzie na prawde zaczyna sie od zera - grzanie ławy w drugo lub trzecioligowym
> zespole. Transfery do coraz lepszych drużyn, ale tak żeby trzeba było się namęczyć ładnych
> kilka sezonów żeby mieć szanse w końcu dojść do czołowego klubu. W tym roku nie kupię
> ani PES''a, ani FIFY - w obu tryb solowej kariery został za bardzo upłycony.
Ciężko się z Tobą nie zgodzić. Też tak sobie właśnie tryb solowej kariery wyobrażałem, gdzie tak na prawdę gramy młodym zawodnikiem i pniemy się nim ku górze. Ale najwidoczniej inaczej sobie myślą o tym producenci tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam podobne odczucie, ale przecież są szkółki wielkich klubów gdzie grają duże talenty i przebijają się do pierwszego zespołu - właśnie na styl takiego jest Hunter. Jasna sprawa, że wolałbym iść od najniższych lig, coś na styl new star soccer ;) Jakim też problemem byłaby możliwość zmiany wyglądu bohatera, ba! nawet nazwiska, nawet jakiegoś anglojęzycznego (byle go komentator ogarniał ;)). Brakuje mi tu wolności, wszystko z góry narzucone... póki co ten tryb raczkuje i chyba to nie koniec jego historii, bo pewnie w DLC go rozwiną (oczywiście za dodatkową opłatą :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować