Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Horizon 3 - poznajcie specjalną wersję konsoli Xbox One S

10 postów w tym temacie

"Z pewnością niejeden z Was chciałby mieć takie oryginalne cacko"

Tak, chyba tylko po to, by schować na strychu i sprzedać gdy będzie cokolwiek warte.
Nie oszukujmy się. Tożto wygląda jak jakiś owoc miłości Audi, Xboxa i osoby z syndromem Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy da się tą grę kupić inaczej niż przez Windows store na PC?
> Według internetów nie ma takiej opcji.

Mam mieszane odczucia wobec tego. 250 za grę na PC dostępną tylko z jednego źródła. Co o tym sądzicie? Niestety nie kupię, a mega chciałbym pograć, może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły, wykonanie... No nie wiem. XD Wygląda to ciekawie, ale i zbyt dziwacznie. Nie dziwię się, że to tak ściśle limitowana edycja. :P Kolekcjonerka w wersji FM6 podobała mi się o wiele bardziej. Ale nadal to bardziej pomysłowe, niż "limitki" konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy da się tą grę kupić inaczej niż przez Windows store na PC? Tam kosztuje 240 zł czyli
> tyle ile każda nowość, ale... na konsole.
Najlepiej żeby gry dawano za darmo ? Nie ? :^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy da się tą grę kupić inaczej niż przez Windows store na PC? Tam kosztuje 240
> zł czyli
> > tyle ile każda nowość, ale... na konsole.
> Najlepiej żeby gry dawano za darmo ? Nie ? :^)

Nie, ale 240 zł to stanowczo za dużo, w dodatku przy braku innego źródła zakupu, typu allegro, nie sądzisz? Mogę dać za grę 150 zł, nie 240, jeśli Ty możesz to punkt dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Czy da się tą grę kupić inaczej niż przez Windows store na PC? Tam kosztuje
> 240
> > zł czyli
> > > tyle ile każda nowość, ale... na konsole.
> > Najlepiej żeby gry dawano za darmo ? Nie ? :^)
>
> Nie, ale 240 zł to stanowczo za dużo, w dodatku przy braku innego źródła zakupu, typu
> allegro, nie sądzisz? Mogę dać za grę 150 zł, nie 240, jeśli Ty możesz to punkt dla Ciebie.
Forzy horizon nigdy na pc nie było a teraz 3 część dali więc chcą troszkę się dorobić na wygłodniałych graczach. Proste :P Poza tym jak ktoś nie ma na coś pieniędzy to nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować