Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kazimierz Kaczor opowiada o swoich wrażeniach z gry Civilization VI!

8 postów w tym temacie

Jestem pod wrażeniem. Znana osoba zamiast psuć wizerunek gier (*ekhem* Jerzy Janowicz... *ekhem*) podnosi go i to na tak wysoki poziom. Powinni to pokazywać w telewizji, gdzie gry ukazywane są jako ogłupiająca zabawa dla dzieciaków. Świetny materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Okazało się, że gra jest znacznie lepsza niż którakolwiek z poprzednich części i tak wciągająca" Szkoda ze gameplay pokazuje co innego, w przeciwieństwie do OPŁACONEGO Kaczora, który zachwala gre na zlecenie polskiego WYDAWCY - cenegi.
Sorry, wole poczekać na realne recenzje graczy w duzej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2016 o 15:47, Arbora napisał:

"Okazało się, że gra jest znacznie lepsza niż którakolwiek z poprzednich części i tak
wciągająca" Szkoda ze gameplay pokazuje co innego, w przeciwieństwie do OPŁACONEGO Kaczora,
który zachwala gre na zlecenie polskiego WYDAWCY - cenegi.
Sorry, wole poczekać na realne recenzje graczy w duzej ilosci.

Wat? Najpierw piszesz że gameplay pokazuje co innego i o opłacaniu Kaczora a potem że wolisz czekać na recenzje graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem pod wrażeniem. Znana osoba zamiast psuć wizerunek gier (*ekhem* Jerzy Janowicz...
> *ekhem*) podnosi go i to na tak wysoki poziom. Powinni to pokazywać w telewizji, gdzie
> gry ukazywane są jako ogłupiająca zabawa dla dzieciaków. Świetny materiał.

Nie wiem, na ile się orientujesz, ale pan Kazimierz to właśnie kiedyś robił - mówił o grach w telewizji. Na Youtubie do tej pory można znaleźć fragmenty programu Joystick z jego udziałem. Dlatego dla osób pamiętających tamte występy powyższy film to nic nowego. Cenega wiedziała, kogo brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem pod wrażeniem. Znana osoba zamiast psuć wizerunek gier (*ekhem* Jerzy Janowicz...
> *ekhem*) podnosi go i to na tak wysoki poziom. Powinni to pokazywać w telewizji, gdzie
> gry ukazywane są jako ogłupiająca zabawa dla dzieciaków. Świetny materiał.

E tam Jerzy Janowic, nic nie pobije buca Sapkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Okazało się, że gra jest znacznie lepsza niż którakolwiek z poprzednich części i tak
> wciągająca" Szkoda ze gameplay pokazuje co innego, w przeciwieństwie do OPŁACONEGO Kaczora,
> który zachwala gre na zlecenie polskiego WYDAWCY - cenegi.
> Sorry, wole poczekać na realne recenzje graczy w duzej ilosci.
Kiepski trolling...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować