Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

InXile zapowiada Wasteland 3!

9 postów w tym temacie

Dwa dni temu skończyłem Wasteland 2 (60h na liczniku), z niecierpliwością czekam na kolejną część. Jeśli chodzi o załączone obrazki - wygląda to na bardzo duży postęp, choć największych zmian w wyglądzie oczekiwałbym od strony animacji.

Ciekawe tylko, co z postaciami z W2 - biorąc pod uwagę możliwe zakończenia, nie oczekiwałbym raczej bezpośredniej kontynuacji, choć kto wie...

------

EDIT:
Już wszystko wiadomo, cytat z PC Gamera:
No one here has ever heard of the Desert Rangers. Your reputation is yours to build from scratch, and your choices may save this land or doom it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze w ramach sprostowania - obrazki to nie screeny, tylko prototypy wyglądu:

"Also very interesting is that inXile has been working on the project with Nic and Chris Bischoff, the main guys at Stasis studio The Brotherhood, who created the "prototype screens" seen below."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! To tak jakby zapowiedzieli Fallouta 5! Już nie mogę się doczekać! Nie podoba mi się natomiast "podbijanie świata" przez bohatera - może się to zmienić w "gniota" a''la xcom z losowo generowanymi powtarzalnymi misjami - wolałem Wastelanda 2 z góry określonymi mapami i fabułą. Co prawda grę można przejść tylko na 1 sposób, ale przynajmniej jest wypchana fabułą.
P.S. Ta "fotorealistyczna" grafika przypomina Gorky 17 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja DC W2 była już całkiem ogarnięta - jest nadzieja. Klimatu i rozkmin w zadaniach raczej nie spierdzielą, więc chyba się nawet trochę jaram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już z dwa lata czekam na free camera mod.... Scena moderska prawie nie istnieje. Fabuła nie powalała, chociaż tak była o niebo lepsza niż w POE. Pewnie i tak kupie. Koniec końców W2 jest grą dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już z dwa lata czekam na free camera mod.... Scena moderska prawie nie istnieje. Fabuła nie powalała, chociaż tak była o niebo lepsza niż w POE. Pewnie i tak kupie. Koniec końców W2 jest grą dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować