Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szóstka jedna a jakby trzy. Szatan nie Civilization VI, w którą graliśmy

9 postów w tym temacie

Zapowiada się fajnie, a i styl rodem z civilization revolution mi odpowiada. No ale 200zł za taką grę to jednak lekka przesada i chwyci się pewnie na jakiejś promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xxx_pl1 - sprawdź ceny w keyshopach, np. cdkeys sprzedaje poniżej 160 złotych, full legal. I podobno w zależności od kursu walut, można kupić jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena w Polskich sklepach przyprawia o zawrót głowy. Trzeba postawić grubą kreskę i powiedzieć stanowcze nie. Może wtedy dystrybutorzy pójdą po rozum do głowy. Dla porównania na Steam w Rosji edycja standardowa kosztuje 27€. Można? Można. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że specjalnie Polakom zaserwują niższą cenę na Steamie, ale jednak wersja pudełkowa z pewnością mogłaby być sprzedawana na bardziej ludzkie, na nasze rodzime warunki, pieniądze.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, 230 zł w przedsprzedaży. Mroczne czasy nadciągają - trzeba będzie czekać na spore przeceny żeby grę kupić w normalnej cenie. No nic, CivVI odłożę na później. W październiku Shadow Warrior 2, a w listopadzie Space Hulk: Deathwing (który mam nadzieję nie będzie do bani).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2016 o 09:16, Mattatyah_82 napisał:

Cena w Polskich sklepach przyprawia o zawrót głowy. Trzeba postawić grubą kreskę i powiedzieć
stanowcze nie. Może wtedy dystrybutorzy pójdą po rozum do głowy. Dla porównania na Steam
w Rosji edycja standardowa kosztuje 27?. Można? Można. Oczywiście nie ma co liczyć na
to, że specjalnie Polakom zaserwują niższą cenę na Steamie, ale jednak wersja pudełkowa
z pewnością mogłaby być sprzedawana na bardziej ludzkie, na nasze rodzime warunki, pieniądze.


O ile się nie mylę, wydawcą na rynku polskim jest Cenega więc... to mówi chyba samo za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena zaporowa, przebija nawet ceny gier od blizzarda :P No cóż niektórzy wydawcy chcą sprzedać grę szybko po premierze, a niektórzy na promocji XD
Jak się pokarze po jakiejś normalnej cenie to wezmę, a do tego czasu orana będzie 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena zaporowa, przebija nawet ceny gier od blizzarda :P No cóż niektórzy wydawcy chcą sprzedać grę szybko po premierze, a niektórzy na promocji XD
Jak się pokarze po jakiejś normalnej cenie to wezmę, a do tego czasu orana będzie 5 :)
EDIT:DUPLIKAT DO USUNIĘCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w ghrze nei odbiega specjalnie od tego, co było w piątej części. Szczerze nie wiem z czegoi wynika taki a nie inny wygląd na screenach, ale właśnie oglądam stream z gry i o tym, że to Civ V a nie VI przekonałem się dopiero jak zobaczyłem Roosvelta na ekranie dyplomacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować