Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 - najnowszy zwiastun bierze na celownik otwarty świat

7 postów w tym temacie

CI Games widzę nie spuszcza z tonu. Miło z ich strony, że wrzucili kolejny trailer. Ten tym razem pokazuje nam piękne krajobrazy oraz daje posłuchać całkiem dobrze spasowanej muzyki. To czy jest ona akurat odpowiednia [We''re heroes] do solowej przygody nie wiem, ale może odnosić się do trzech trybów jakimi możemy grać w SGW3. Trailerek nieco za krótki, ale sądze, że to tylko przedsmak następnego filmiku lub paczki screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj oby nie , znaczy tak z tego co widać to ta odsłona daleko odbiega od drugiej części która była średnia:( . Popatrz Tam prowadzenie za rączkę (s2) tutaj otwarty świat, tam brak innych broni(s2) tutaj craffting i dobór osprzętu, tam zamknięte lokacje, tutaj świat otwarty, Grafika tam mi się podobała więc nie porównuje bo tutaj także wygląda okazale. Co będzie dalej? Nie wieżę że będzie to SGW2 v2 bo wiele elementów się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta część Sniper Ghost Warrior zapowiada się dużo lepiej niż poprzedniczki. Wiadomo że wszystko okaże się dopiero po premierze gry ale już teraz przedstawiane materiały wyglądają dużo lepiej niż te z poprzedniej części. Tutaj mamy fajną klimatyczną muzyczkę, sporo pokazanych lokalizacji i to co w SGW jest już standardem to efekty specjalne przy strzałach w głowę, a nic tak nie wywołuje uśmiechu w grze snajperskiej jak idealny head shoot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że ten trailer robi na mnie spore wrażenie. Już od dawna było wiadomo, że będzie tu otwarty świat, ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Nigdy nie było mnie w Gruzji ale tak właśnie wyobrażam sobie to państwo. Jedyne co mi nie do końca pasuje to muzyka. Mówcie co chcecie, ale to nie jest idealny podkład pod przygody żołnierza z jednostki specjalnej :) Poza tym trailer mnie nakręcił i nie mogę się doczekać, aż przetestuję tą grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ fablopirat "A potem dostaniemy SGW2..." wiesz czy antycypujesz? Jeśli to pierwsze, to skąd ta wiedza? Jeśli to drugie, to na jakiej podstawie? Nie bedę tu odpalał serii z kałacha, bo nie masz racji, ale ciekaw jestem na jakiej podstawie. Czy po prostu tak z palca ewentualnie z sufitu. W moim oglądzie sytuacji firma wyciągnęła wnioski z faktu namnozenia błędów w dwójce i nie widze najmniejszych oznak tego, by dała teraz dwójke w nowym opakowaniu. zapowiada się wrecz przeciwnie. Skąd zatem twoje twierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować