Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One S i PlayStation 4 Slim - co nowego w odświeżonych konsolach?

7 postów w tym temacie

ciekawe jakie profity z posiadania PS4 Pro beda w 1080p.. aktualnie ''siedze'' na pozyczonej konsoli i chce kupic swoja i poczekam juz chyba do listopada. nie ma raczej sensu brac sprzetu juz w sumie na starcie przestarzalego? znajac lenistwo devow to chwila moment i zaraz oleja optymalizacje na ''podstawke'' i skupia sie na Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2016 o 11:24, Deyala napisał:

ciekawe jakie profity z posiadania PS4 Pro beda w 1080p.. aktualnie ''siedze'' na pozyczonej
konsoli i chce kupic swoja i poczekam juz chyba do listopada. nie ma raczej sensu brac
sprzetu juz w sumie na starcie przestarzalego? znajac lenistwo devow to chwila moment
i zaraz oleja optymalizacje na ''podstawke'' i skupia sie na Pro.

Nie byłbym taki pewien, bo gry między PS pro a PS normalnym będą się różnić znając życie z początku jedynie rozdzielczością skalowaną do 4 dla PS4 PRO.Z resztą nie oleją iluś milionów posiadaczy zwykłej PS4.

BTW Jeśłi nie masz konsoli to poczekaj ale dla kogoś kto posiada już konsolę to nie ma sensu moim zdaniem kupować PS4 PRO i ja tak zrobię, zostaję przy swojej starej PS4 i mocarnym PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ma ona za zadanie pokazywać chociażby stan zdrowia sterowanej przez nas postaci.

Jeśli to ma być jedna z wielu takich podobnych "użyteczności" to ja się zastanawiam po co przy odchudzaniu konsoli takie bzdety? Ilu z nas podczas rozgrywki, np. w FPS''a spogląda na kontroler zamiast na ekran tv? To będzie tylko coś co dodatkowo będzie drenowało baterię kontrolera (może i nieznacznie, ale zawsze coś), który i tak już ma problemy z czasem pracy na jednym ładowaniu (nie wiem jak nowe wersje, bo akurat ja grałem na starszym modelu - chyba pierwszym do DualShock''u 4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chore, że PS4 Slim kosztuje 1450 zł gdy za rogiem czai się PS4 Pro za 1750 zł. Trzeba być nieźle zdesperowanym albo mocno niedoinformowanym by kupić teraz Slima. To tylko 300 zł różnicy (czyli jedna gra + 50 zł), a przepaść w wydajności będzie ogromna. Rozumiem zakup starej PS4 dziś za 1100 zł czy używanej w listopadzie za jakieś 700 zł by zaoszczędzić sporo kasy, ale zakup slima to poroniony pomysł.

Microsoft Xbox One S wydał w dobrym momencie. Rok przed premierą Scorpio ma szanse się nieźle sprzedać. Kumpel pytał się mnie czy kupić One S (posiada PS4), ale i tak wybiłem mu ten pomysł z głowy. Na razie niech przeczeka na maszynce Sony mimo, że go wnerwia jakość usług sieciowych i za rok niech zakupi Scorpio by poczuć różnicę w jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie konsole mają swoje wady:

- XBOX ONE S jest mniejszy niż XO, nie ma zewnętrznego zasilacza i posiada napę UHDBD, ale sama konsola nie jest mocniejsza od podstawowej wersji XO (którą nabyłem rok temu), więc jest to alternatywa tylko dla tych, którzy nie posiadają jeszcze XO.

- PS4 PRO jest mocniejsza od PS4 i być może pokaże to w grach, ale nie posiada napędu UHDBD, wiec nie jest zbyt atrakcyjna dla osób, które chcą zakupić tv UHD/4K i oglądać na nim filmy w 4K. Tutaj też najwięcej skorzystają ci, którzy nie posiadają jeszcze PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować