Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Early Access na jesień 2016 - jakich tytułów nie można przegapić?

6 postów w tym temacie

"Dowódzców"? Naprawdę? A odnosząc się do gier, to jedyna jaka mnie zainteresowała to Serial Cleaner. Takie Hotline Miami, tylko "po akcji". Część gier, obiecuje gruszki na wierzbie i ma szansę skończyć jak DayZ albo NMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam pierwszy tytuł, który zakupiłem w Early Access, czyli "Gost of a Tale" - skradankę w Średniowiecznych klimatach, w której sterujemy postacią ... mysiego barda ;) a możemy też się przebrać za złodzieja, pirata i żołnierza, zależnie od okoliczności i postaci, z którą dyskutujemy. Nasza myszka ma za zadanie min. uwolnić swoich pobratymców z zamku opanowanego przez prawdopodobnie nieumarłe szczury, oraz odnaleźć fantastyczny piracki skarb. Zaletami gry są ładna oprawa graficzna i świetna animacja głównego bohatera - w końcu za grę odpowiedzialny jest jeden z animatorów studia DreamWorks, który pracował nad takimi filmami, jak "Książę Egiptu" i "Droga do El Dorado".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja ze swojej strony polecam pierwszy tytuł, który zakupiłem w Early Access, czyli "Gost
> of a Tale" - skradankę w Średniowiecznych klimatach, w której sterujemy postacią ...
> mysiego barda ;) a możemy też się przebrać za złodzieja, pirata i żołnierza, zależnie
> od okoliczności i postaci, z którą dyskutujemy. Nasza myszka ma za zadanie min. uwolnić
> swoich pobratymców z zamku opanowanego przez prawdopodobnie nieumarłe szczury, oraz odnaleźć
> fantastyczny piracki skarb. Zaletami gry są ładna oprawa graficzna i świetna animacja
> głównego bohatera - w końcu za grę odpowiedzialny jest jeden z animatorów studia DreamWorks,
> który pracował nad takimi filmami, jak "Książę Egiptu" i "Droga do El Dorado".

dzięki za podpowiedź, na pewno sprawdzimy

> Gram nadal nie zauważył istnienia jednego z najlepszych tworów jakie zaoferowało nam EA.

Wszystkiego się nie da :) Poza tym, i mówię tu tylko za siebie, Factorio nie do wszystkich przemawia. Widziałem, doceniam, nie mam totalnie ochoty w to grać. Coś jak Minecraft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2016 o 21:21, KeyserSoze napisał:

Wszystkiego się nie da :) Poza tym, i mówię tu tylko za siebie, Factorio nie do wszystkich
przemawia. Widziałem, doceniam, nie mam totalnie ochoty w to grać. Coś jak Minecraft
:)


Oczywiście, że jak praktycznie każda gra, komuś może nie odpowiadać, ale...

Jest jednym z nielicznych przykładów zarówno tego że Kickstarter/EA ma sens i potrafi rozwinąć raczkujący projekt w solidną i dobrze skonstruowaną grę, która już na etapie bety przebija wiele pełnoprawnych, wydanych tytułów.
Stało się tak, głównie z drugiego powodu, który także warto propagować.

Chodzi oczywiście o developerów, którzy jaskrawo odbiegają od współczesnych magików PR obiecujących gruszki na wierzbie i jawnie dymających potencjalnych kupców w żywe oczy.
Takie podejście do gamedevelopingu jak najbardziej zasługuje na choćby wzmiankę przez szanujący się portal zajmujący grami.

Sama gra może i jest niszowa i dla specyficznego targetu, ale przeważające pozytywne opinie oraz ponad 600 tysięcy użytkowników na platformie Steam, mówi samo za siebie, czy warto o grze pisać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować