Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na starym, zmęczonym koniu - recenzja - Kozacy 3

9 postów w tym temacie

> Niepotrzebny powrót?! Raczej nie potrzebny pracownik w redakcji ! Praktycznie nie ma
> teraz żadnych nowych gier strategicznych wiec każda gra jest na wagę złota

Czy z racji tego, że nie ma zatrzęsienia gier strategicznych na rynku musimy się zachwycać odgrzewanym średniakiem, który nawet w dniu premiery 16 lat temu nie zachwycał? Szanujmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Chaos na polu bitwy.

Haha, rozbawiło mnie to :D Widział ktoś kiedyś porządek na polu bitwy?
Wiadomo, że to gra i każdy chciałby wiedzieć na co patrzy, ale bez przesady, w końcu to Kozacy :D Chaos musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> - Chaos na polu bitwy.
>
> Haha, rozbawiło mnie to :D Widział ktoś kiedyś porządek na polu bitwy?
> Wiadomo, że to gra i każdy chciałby wiedzieć na co patrzy, ale bez przesady, w końcu
> to Kozacy :D Chaos musi być :)
Jasne, chaos musi być. Ale chaos a la Total War, który jesteśmy w stanie ogarnąć w ogóle. No nie da się w tych kozakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2016 o 11:44, Gohan1989 napisał:

Niepotrzebny powrót?! Raczej nie potrzebny pracownik w redakcji ! Praktycznie nie ma
teraz żadnych nowych gier strategicznych wiec każda gra jest na wagę złota


Jak to praktycznie nie ma gier strategicznych?! TW:WH, nowy Homeworld, HoI4, Stellaris, Battlefleet Gothic zaraz będzie DoW3 i Civ6.

Co do micro i chaosu na polu bitwy. A w SC2 to niby jak jest? Bez odpowiednio wysokiego APM nie da się grać. W CoH trzeba sterować każdą jednostką osobno i kontrolować co się dzieje w 3 różnych miejscach na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia co autor recenzji. Gra jest cały czas naprawiana itd. szkoda, że po premierze. Z ostatnio wydanych RTSów to IMHO najlepszy jest GREY GOO. Nie grałem jeszcze w ''ashes of the singularity'' ani w ''desert of kharak''. Ale mam te dwie gry na radarze. Bliższe mojemu sercu są klimaty średniowiecze/fantasy - a tutaj dobrych RTSów brakuje. Warhammera Total Wara nie wliczam, bo wg mnie nie jest to RTS. Obecnie czekam na Northgard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować