Zaloguj się, aby obserwować  
Phil_von_Roden

Internetowe - w jakie gry online gracie?

254 postów w tym temacie

ogólnie lubię gry PvP :)
Czyli tak:

PC:
- Guild Wars (okazyjnie, ostatnio pieca rzuciłem ;) )

Nintendo Dual Screen :
- Pokemon Diamond (na razie czekam na dostęp do rutera :( )

;>

Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:25, Phil von Roden napisał:

W jakie gry online gracie? Co się wam w nich podoba, wady i zalety. To możecnie napisac poniżej.

Ja osobiście preferuje American`s Army, darmowa gra online symulująca walki oddziałow armii
Amekykańskiej.
Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, realizm rownież. Wspaniałe dzwięki, wystrzałow, wybuchow
i wołający ch coś kolegow. Można przyczepic sie jesynie do języka angielskiego.



Znam to ale z tymi pochlepstwami bym nie przesadzał. Mistrzostwo w każdym calu to to nie jest. A pytanko moje brzmi... chazi ci o gry wymagające instalki czy mogą być takie ala typie w typie jak no nie wiem OGame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wszystkie gry, takie jak OGame także. Opinie o nich i kilka zdań opisu. Warto grać, czy nie warto... zwłaszcza, że zaczęły się wakacje więc jest więcej czasu na tego typu rozrywkę.

Swego czasu, dużo pogrywałem w gry oparte na silniku Vallehru. Są to browserowskie MMORPG. Tekstowe. Tworzymy w nich postać, rozwijamy ją, zawiązujemy znajomości, możemy kupić dom, zainwestować w sklep, kopalnię strażnicę i wiele innych. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Polecam te gry, zwłaszcza jeżeli poświęcimy na nie więcej czasu. Jednak tutaj nie liczy się wyższy poziom i inne cyferki. Tutaj chodzi o tzw. klimat... To magiczne słowo uzależnione jest od innych graczy i od nas samych także. Jeżeli trafimy na odpowiednich ludzi to rozgrywka nigdy się nam nie znudzi i będziemy ją długo pamiętać. Zdecydowanie polecam.

Osobiście grałem na Alvarii, ktora teraz jest w fazie przebudowy. Z tego co się orientuję to jedną z najbardziej prężnych jest kraina Redoran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do niedawna byłem zagorzałym fanem L2 potem przezuciłem sie na Wowa i przy tym zostałem dłuzej,GW próbowałem 2 krotnie instalowac i w 50% aktualizacji dałem anuluj bo nie chciało mi sie czekac i tam im wiecej myslalem o tej grze tym bardziej mnie odpychało od tego a no i kiedys grałem w Tibie przez jakies 3 lata przez co juz nie gram od 7 miesiecy :D (odwyk) a teraz jakos mnie nie ciagnie do MMo lecz szczerze mówiąc nie mam w co grac na chacie wiec moze powróce do Wowa albo sam juz nie wiem teraz mam taką chętke na Witchera ze łohoho a takze bym sobie w TW popykał nom ale cuż nie ma to co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gorąco polecam Maple Story. Gra jest bardzo rozwinięa i w ogóle posiada bardzo dużo możliwości. Jej cukierkowa grafika tylko pnie klimat do góry:)
www.nexon.net
W grę gram już ponad rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym założyć temat w którym to forumowicze mieli by swoje rozgrywki w wirtualnego snokera. I tu pojawia sie pytanie: "Czy to nie będzie reklama tej strony na której byśmy grali?" Bo się zastanawiam. Prosze o porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:45, Łukasz090 napisał:

Mam pytanie. Chciałbym założyć temat w którym to forumowicze mieli by swoje rozgrywki w wirtualnego
snokera. I tu pojawia sie pytanie: "Czy to nie będzie reklama tej strony na której byśmy grali?"
Bo się zastanawiam. Prosze o porady :)



Hmmm... trudno powiedziec, ale raczej nie będzie to reklama. Wtedy reklamami byłyby także tematy poświęcone - serwisowi Prizee, OGame itp... Tak mię się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tam można bardzo fajne rozgrywki w snookera zrobić. Jest to gra online na wp.pl. Tyle że tam trzeba się rejestrować. Także raczej twierdzisz że to reklama nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować