Zaloguj się, aby obserwować  
Phil_von_Roden

Internetowe - w jakie gry online gracie?

254 postów w tym temacie

Aktualnie tylko Test Drive Unlimited :D Czasami jeszcze z kumplami przez LAN np AoE3, Splinter Cell, SWAT4, Unreal Tournament 2004... dodam jeszcze, że szczytem mojej głupoty (a właściwie nudy) było granie w San Andreas Multiplayer w dwójke - sami - na własnym serwerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś grałem w plemiona i traviana, ale mi się zbytnio nie spodobały i przerzuciłem się na ogame''a. Fajna nawet gierka, ale wkurza zawsze to, że trzeba czekać... :( Czekać, aż przybędzie ci surowców. Poza takimi strategicznymi gierkami ,,lubuję się" w grach on-line na wirtualnej polsce tj: bilard, snooker etc. Najbradziej lubię grać w bilarda 9 szczególnie na kanałach zagranicznych, bo można się języka poduczyć :P Ktoś mi ostatnio proponował grę w The Crims, ale ja nie wiem czy warto, może kiedyś spróbuję...
Co do gier prosto z kompa, granych na serwie tj: BF2, WoW etc; to nie mam szans ze swoim komputerem-złomem...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:49, Skarmory napisał:

ja grałem w :
- Bitefight
- Travian
- Plemiona
- Bloodwars
- Ogame
- Gladiatus
a teraz gram tylko i wyłącznie w Ogame ;]

a z takich co się instal. to :
- Tibia ( nie gram od maja ;] )
- Silkroad
- MU Online
- Enemy Territory
- Kal Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko w Guild Wars i Plemiona.pl (o dziwo nie znudziła mi się). Kiedyś grałem w poniższe tytuły, ale mi się dość szybko znudziły (są to tylko on-line''ówki przez przeglądarki):
- Bitefight
- Ogame
- Metal Damage
- The Crims
- z pewnością coś jeszcze tylko nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować