Zaloguj się, aby obserwować  
Phil_von_Roden

Internetowe - w jakie gry online gracie?

254 postów w tym temacie

Próbowałem już wielu MMORPG-ów, ale żaden z nich nie przyciągnął mnie na dłużej niż kilkadziesiąt/-naście minut. Grywam tylko we dwie sieciówki: WarRock i KwonHo, ze wskazaniem na to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko w The Crims, Gladiatus i Gram.pl. Obecnie mam status Przodownika, ale jak jeszcze trochę na expie na głupich tematach, to będę mieć 3lvl i status brygadzisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:37, Graszczur napisał:

Próbowałem już wielu MMORPG-ów, ale żaden z nich nie przyciągnął mnie na dłużej niż kilkadziesiąt/-naście
minut. Grywam tylko we dwie sieciówki: WarRock i KwonHo, ze wskazaniem na to drugie


Grałem w WarRock''a nawet niezłe ale wole "magiczne". Mowisz ze grales w wiele. Jesli nie grales jeszcze w Last Chaos to sproboj naprawde fajne. Polecam 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS Source ( przyznam ze trudny )
COD 2
COD 4
Metin2
GTA SAMP
SWAT 4
Battleknight

no i kiedys w plemiona i ogame ale juz mi sie znudło ;d
P.S. A w guild wars nigdy nie grałem hmmm ciekawa gierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz wiele Gier Online testowałem i nadal to robie I Moge powiedziec ze najbardziej przyciągnela mnie gra
MU Online - Jest to naprawde dobra gierka duzo w niej magi i Grafika jak Na Taką Kamere Jest Swietna Nie nudzi sie szybko jezeli gra sie na Prywatnych servach ]-) Polecam Naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 - Bardzo często pogrywam w tę klasykę.
Far Cry - już niedługo gdy będę miał nową kartę.

I to na razie tyle. Kiedyś jeszcze grałem w Gladiatus. Ale uznałem to z stratę czasu. Zbyt wiele go pochłania...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi przez przeglądarke to plemiona.
Jeśli chodzi o zwykłe gry to grałem w GW: Factions, niedługo bede grałw Lineage II i CoD4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, eh, temat troszkę stary, ale no cóż. Szukam jakiejś ciekawej gry typu Bite Fight, Battle Knight, Gladiatus. Chodzi mi o to, żeby była dosyć rozbudowana, i żeby jako tako fajna :) Po prostu, jaką najbardziej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko z tych gier zamierzam kupić guild wars, widziałem tą gierkę na własne oczy, coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować