Zaloguj się, aby obserwować  
Phil_von_Roden

Internetowe - w jakie gry online gracie?

254 postów w tym temacie

Ja dawno nie grałam w gry online jednak stwierdzam, że muszę do nich wrócić bo jak zobaczyłam na [m-r] tyle fajnych nowości to stwierdzam, że aż trzeba wrócić. Bardzo ciekawi mnie gra my free zoo :) Gra idealna dla kobiety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2016 o 22:13, janusznokulski napisał:

Ja grywam prawie co dziennie w te gry [m-r] mega są :) Bardzo lubie traktorowe gierki
:)

Ostrzegałem. Widzę, że nie masz innego zadania na forum niż pisac ciągle to samo, więc sie żegnamy. BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną grą wideo jest "Rise of the Tomb Raider". Jest to gra w którą musisz zagrać jeśli uważasz siebie za prawdziwego gracza. Zdecydowanie warta polecenia. Lubię również grać w inne gry typu jednoręki bandyta. Zazwyczaj gram za darmo na stronie http://gry-hazardowe-za-darmo.com/. Moje ulubione gry to: Sizzling Hot, House of Fun i Thunderstruck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o gry internetowe to moim faworytem jest gra Islandoom, bardzo dobrze rozwija myślenie oraz opracowywanie strategii, dla każdych lubiacych troszke ruszyć mózgiem polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio czegoś nowego do grania na przeglądarkę i trafiłem na ISLANDOOM. Cieszę z dwóch powodów że na nią wpadłem. Po pierwsze fajnie że pojawiła się jakaś sensowna nowa gra strategiczna na rynku a po drugie to się okazuje że jest to Nasz polski twór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować