Zaloguj się, aby obserwować  
Phil_von_Roden

Internetowe - w jakie gry online gracie?

254 postów w tym temacie

W jakie gry online gracie? Co się wam w nich podoba, wady i zalety. To możecnie napisac poniżej.

Ja osobiście preferuje American`s Army, darmowa gra online symulująca walki oddziałow armii Amekykańskiej.
Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, realizm rownież. Wspaniałe dzwięki, wystrzałow, wybuchow i wołający ch coś kolegow. Można przyczepic sie jesynie do języka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie testuje Guild Wars i najprawdopodobniej na Gwiazdkę znajdzie się pod choinką. Oprócz tego trochę Diablo 2: LoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Guild Wars
No i mego ukochanego, wymiatającego wszystko na ziemi Enemy Territory

Zastanawiam się nad zakupem CS:S Prosiłbym ażeby ktoś mi odp na pytanie w temacie poswięconym Counter strike:Soruce (wpiszcie w szukaj: Counter :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja w nic nie gram bo szkoda mi tyle czasu na jedną grę. Wolę w singlu zagrać w10 dobrych gier niż przez 3 m-ce w jedną dobrą w kółko (np: Enemy Territory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 09:13, Evil Khan napisał:

a ja w nic nie gram bo szkoda mi tyle czasu na jedną grę. Wolę w singlu zagrać w10 dobrych gier niż przez 3 m-ce w jedną
dobrą w kółko (np: Enemy Territory)


w 10 !!! wwwwooooooooaaaaa masz kolego bardzo dużo wolnego czasu ;-), ja gdybym miał tyle to już dawno kupłbym WOW-a, no ale z uwagi na to że czasu mam nie za dużo czekam, może na święta...

A tak odnośnie tematu wątku to jeśli chodzi o gry internetowe to najchętniej grywam na przeglądarce ;-)
kiedyś o-game, x-wars, doh ... czasem udaje mi się skrzyknąć z kolegami na Diablo2 LOD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2005 o 09:26, Pawelt napisał:

w 10 !!! wwwwooooooooaaaaa masz kolego bardzo dużo wolnego czasu ;-),
ja gdybym miał tyle to już dawno kupłbym WOW-a, no ale z uwagi na to że czasu mam nie za dużo czekam, może na święta...



no niestety czasu nie mam ale prawie codziennie od 23-3 pogram :)
śpię 4 godziny ale coś za coś :) Napoleon też podobno tyle sypiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:25, Phil von Roden napisał:

W jakie gry online gracie?


Chwilowo w żadną, ale listonosz z WoW nadciąga, więc będzie się działo :-)

Wada: abonament (gdyby chociaż był niższy... "złotóweczko" rośnij w siłę!)
Gdybym zaczął wymieniać zalety, to by mi dnia nie starczyło na napisanie tego posta. Krótko: prawdopodobnie gra roku 2005 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować