Zaloguj się, aby obserwować  
Phil_von_Roden

Internetowe - w jakie gry online gracie?

254 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 22:36, owczar4 napisał:

> Medeavil II ma tylko dobra reklame . Szczerze mowiac watpie by byla to dobra gra , moze
dlatego
> ze nie jestem wielbicielem RTS .
RTS??!!! Facet to jest STRATEGIA z prawdziwego zdarzenia!a grałeś że mówisz tak o nim?

A czy powiedzialem ze Medieval II to RTS ? Gralem w demko i wiem ze ta gra wchlonnie mnie na bardzo bardzo dlugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac watpie by byla to dobra gra , moze dlatego ze nie jestem wielbicielem RTS .
To zdanie utrzymuje mnie w przekonaniu ze tak wlasnie sadzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno grałem w FEAR Combat, ale miałem nie raz straszne lagi. Chcę przetestować GW, które będzie w CDA. Może mi się spodoba. Ogólnie raz po raz gram w Quake III, ale zazwyczaj z botami (są inteligętniejsi :)) i przewidywalnie. Jak już to wolę pograć na infie z kumplami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rappelz polecam podobne do Silkroada tylko lepsza grafa i takie tam inne bajery
sami osądźcie tylko nie piszcie kolejny quest zabicie potworów bo to każdy wie, w darmowym mmo ja bym za wiele nie wymagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 10:44, Szymon B napisał:


Ciężko nazwać to MMO, bo to się raczej kojarzy z grami typu WoW czy GW, no ale biorąc pod uwagę definicję MMO - to tak jest to MMO. Jest to gra browserowa (wystarczy mieć przeglądarkę, żeby w nią zagrać), mechanika: o-game, klimaty: wczesne średniowiecze.

Świat 2 rusza 28.12.2006 o godzinie 19, więc jest to dobry moment do rozpoczęcia gry w Plemiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:00, Bartuc napisał:

> > http://www.plemiona.pl/
> to MMo?!

Ciężko nazwać to MMO, bo to się raczej kojarzy z grami typu WoW czy GW, no ale biorąc pod uwagę
definicję MMO - to tak jest to MMO. Jest to gra browserowa (wystarczy mieć przeglądarkę, żeby
w nią zagrać), mechanika: o-game, klimaty: wczesne średniowiecze.

Świat 2 rusza 28.12.2006 o godzinie 19, więc jest to dobry moment do rozpoczęcia gry w Plemiona
:)

Zagrałem i nie mogę skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem długo w Ragnarok, polecam BARDZO!!! Teraz gram w L2 i też mi się bardzo podoba, nawet bardziej od GW i WOWa. A poza masive, to polecam króla hack''n slashów czyli Diablo 2 z LODem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować