Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beyond Good & Evil za darmo w październiku!

11 postów w tym temacie

Oj chłopaki chłopaki jakbyście dojrzewali w czasach Commodore, a pozniej pierwszych fajnych PC i konsol to byście od razu sciagali tą grę bez krzty zawahania :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na półce do dziś dnia leży nieodpakowany egzemplarz, który kiedyś kupiłem po tym jak już miałem oryginał, bo za takie cacko być może kiedyś dostanę niezłą kasę. :D W formie digital gry jeszcze nie posiadam, więc chętnie znów sięgnę po promocyjną ofertę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już (i to dwie wersje), ale wszystkim wahającym się powiem krótko - MUSICIE! Ogrywałem jakiś czas temu oraz recenzowałem wersję HD i ta gra nie straciła nic ze swego klimatu i uroku, a sama rozgrywka bawi tak samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra, jednak osobiście nie jestem zadowolony z tego rzutu, gdyż dostałem ją w wersji HD jakoś rok temu w ramach PS Plus. Niemniej jednak dla tych, którzy nie mają jej w kolekcji będzie to przyjemny powrót do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra, jednak osobiście nie jestem zadowolony z tego rzutu, gdyż dostałem ją w wersji HD jakoś rok temu w ramach PS Plus. Niemniej jednak dla tych, którzy nie mają jej w kolekcji będzie to przyjemny powrót do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować