Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia III zablokowana na PC w 30 klatkach na sekundę? Tylko chwilowo

15 postów w tym temacie

Ja tam na wszelki wypadek nie kupuje. Fakt że wstrzymali recenzje jest BARDZO PODEJRZANY. Wszystkie przypadki dużych premier gdzie recenzje były wstrzymane kończyły się kupą. Ostatni taki numer odwaliło No Man Sky.

"Remember, no pre-orders"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, gra na PC to port z konsoli 1:1. Brzydka oprawa wizualna, beznadziejna wydajność.

Na GTX970 w 1080p zużycie karty bliskie 100%, framerate na poziomie 29-31FPS (zły framepacing, dokładnie jak na konsolach), na szczęście tam gdzie PS4/Xbox One (głównie Xbox) tracą klatki do poziomu jakiś 20 trzyma te marne 30 na GTX970.

Na GTX1080 w 1080p zużycie karty sięga ponad 60% co daje jasny obraz jak to będzie śmigać z odblokowanym licznikiem - 50-55FPS na jednej z topowych kart graficznych, w 1080p...

Nie wiem jakim cudem udało im się zrobić grę, która wygląda gorzej niż Mafia 2, a działa jak Quantum Break z Windows Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, gra na PC to port z konsoli 1:1. Brzydka oprawa wizualna, beznadziejna wydajność.
>
>
> Na GTX970 w 1080p zużycie karty bliskie 100%, framerate na poziomie 29-31FPS (zły framepacing,
> dokładnie jak na konsolach), na szczęście tam gdzie PS4/Xbox One (głównie Xbox) tracą
> klatki do poziomu jakiś 20 trzyma te marne 30 na GTX970.
>
> Na GTX1080 w 1080p zużycie karty sięga ponad 60% co daje jasny obraz jak to będzie śmigać
> z odblokowanym licznikiem - 50-55FPS na jednej z topowych kart graficznych, w 1080p...
>
> Nie wiem jakim cudem udało im się zrobić grę, która wygląda gorzej niż Mafia 2, a działa
> jak Quantum Break z Windows Store.
>
>
Posiadasz wszystkie te karty graficzne? testowałeś grę na konsolach oraz na pc jednocześnie skoro tak piszesz? Ja grę zakupiłem na PS4 i ją niebawem przetestuję po pobraniu z ps store

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czytałem pierwsze recenzje. Studio chyba za dużo grało w AC Ubisoftu. Jest parę typów misji w kółko które przechodzisz żeby odblokować walkę z bossem i tak całą grę.

Także nowa Mafia leży i kwiczy. Nic dziwnego że wstrzymali recenzje.

To był duży błąd żeby Mafie oddać do innego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2016 o 12:56, dariuszp napisał:

Także nowa Mafia leży i kwiczy. Nic dziwnego że wstrzymali recenzje.

I z tego, co widzę, jednak nie poprawili modelu prowadzenia pojazdów, który spieprzyli po całej linii. Pod tym względem cofnęli się ponad 14 lat wstecz, bo nawet w Mafii: The City of Lost Heaven samochody prowadzą się nieporównywalnie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wygląda więc na to, że z dramy nici, a twórcy ugasili pożar jeszcze w zarodku - brawo." - właśnie nie, nie nici z dramy i żadne, kurde, brawo. Karniak raczej. To jest kolejny przykład wypuszczenia na rynek bubla, którego ktoś nie dotestował albo nie chciało mu się go optymalizować, więc wrzucił blokadę na 30 fps i niech spadają. Gdyby nie gównoburza, jaka toczy się od rana po sieci, nikt z devów by się na ten temat słowem nie zająknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo otrzymujemy produkt na miarę możliwości PCtów albo niech zatrzymają sobie taki crap na konsolach. Nie powinno być żadnej dyskusji na temat 1080p w 60fps, to powinno być minimum standardowe które każda gra powinno spełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2016 o 12:48, BrandonWilks7 napisał:

Wszystkie błędy w tym limit fpsów i błędy tekstur zostały naprawione w dzisiejszym patchu
http://8x1.pl/r/Fhmmafia-3-patch-fix


Podejrzewam, że słabej oprawy graficznej, niskiej jakości tekstur i problemów z oświetleniem nie da się naprawić w żadnym patchu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2016 o 13:21, lis_23 napisał:

> Wszystkie błędy w tym limit fpsów i błędy tekstur zostały naprawione w dzisiejszym
patchu
> http://8x1.pl/r/Fhmmafia-3-patch-fix

Podejrzewam, że słabej oprawy graficznej, niskiej jakości tekstur i problemów z oświetleniem
nie da się naprawić w żadnym patchu ...

Niestety, ale nie... bo to w dalszym ciągu tylko i wyłącznie port z konsoli... i to pewnie jak zwykle z marnego x-klocka one xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować