Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Historia świata Azeroth - część druga

57 postów w tym temacie

planszowka dosy cdroga ;] bo na allegro chodzila do 200 zl ale fajna jest - ksiazki sobie jak bede mial kaske chetnie kupie na dlugie ziomwe wieczory w przerwach pomiedzy Gothicem 3 :) - swoja droga mmorpg to nie zbyt dobry pomysl na ciagniecie historii, bo to jest w WoWie od srody do srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje mnie historia swiata azeroth bo nie lubie WoW''a... a historii tej czesc i tak znam gdyz gralem w W3... czekam na historie swiata Tyrii i Canthy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst na 6 z dużym Plusem. Tylko ma jedno małe zastrzeżenie do ekipy CDProjekt. Byłem na polskiej, oficjalnej stronie WarCraft''a i trochę się rozczarowałem. Ostatni news jest z 22 kwietnia i w niektórych opisach są błędy w polskich literach. Myślałem że taka cudowna gra jaką jest WarCraft zasługuje na dobrą oficjalną, polską strone. A tu dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

text genialny! ale na film to ja sie nie zgadzam bo na bank będzie to typowa przygodowa szmira (wystarczy przypomnieć sobie Dooma ,mimo iż nie był przygodowym filmem to jakoś pozytywnego słowa na niego powiedzieć nie można...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z Płocka to na rynku przy Królewieckiej jest sklep, w którym można wypożyczyć na dobę Warcraft 3 planszowe. Tylko ceniika nei pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst bardzo fajny tylko nie wspomnieliscie o jednym. Juz w Październiku do sklepow trafi World of Warcraft TCG :DDD. Jak ktos zaiteresowany to niech wpisze w google "World of warcrarft TCG". Na oficjalnej stronie codziennie przedstawiaja rozne rodzaje kart. Zapowiada sie ciekawie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uwazam, ze Historia swiata Azeroth jest czysta, jasna i klarowna az do momentu ukazania sie W III ? Od tego momentu wszystko robi sie zagmatwane - wszystko albo dzieje sie za szybko, albo zbyt dużo rzeczy dzieje sie naraz i człowiek zaczyna sie w tym wszystkim gubic :S (przynajmniej tak to wynika z niniejszego tekstu : opis jakiejs sytuacji i nagły przeskok do zupełnie innego motywu i tak co chwila). Albo po prostu ten cały tekst jest jakos niepoukładany.

PS. Nie ma sie co oszukiwać: moze i Świat Warcrafta jest znany i w ogóle ale bez przesady, zarówno pod względem popularności, złożoności, historii czy tradycji (lub czegokolwiek innego) to takiemu uniwersum, jak Forgotten Realms nawet do pięt nie dorasta !!! Wiec i porównywania tych dwóch światów conajmniej nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować