Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CI Games zapowiada standard AAA w Sniper: Ghost Warrior 3

7 postów w tym temacie

Według mnie ta odsłona Sniper Ghost Warrior zapowiada się lepiej od swoich poprzedniczek. Wiadomo to są tylko materiały reklamowe ale też są i fragmenty z rozgrywki, które wyglądają niczego sobie. Ja trzymam kciuki za tą produkcję i chętnie przekonam się na własnej skórze co tym razem CI Games Nam pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na przez moment na GamesComie. Spoko gra, przypomina trochę pierwszego Crysisa. Wizualnie na pewno nie odstaje od innych strzelanek AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że padło z ust prezesa Tymińskiego stwierdzenie, że "Mamy realistyczne oczekiwania." Świadczy zresztą tez reszta wypowiedzi, że maja świadomość jakie marki są dostępne już na rynku i jakie wyjdą oraz związane z nimi DLC i inne takie. Próba stworzenia klona CoD lub BF spełzła by na niczym innym jak klęsce. Tak CI Games ma pomysł na trzeciego Sniper Ghost Warriora i będzie go nam przybliżać jak się tylko da. W samej grze mamy być snajperem, a nie człowiekiem demolką, którego się kule imają. Ma tez rację mówiąc, że w SGW 3 jest najwiecej nowych rzeczy, niż w jakiekolwiek innej grze od nich wydanej. Oglądając GP można było odnieść dokładnie takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo ciekawi jak ta gra będzie wyglądało i nie chodzi mi tylko o grafikę bo to tylko jeden aspekt samej gry. Ważna będzie dla mnie cała kampania, klimat, możliwości otwartego świata, o którym było słychać. Ogólnie jak to mówią ciekawość mnie zżera pomimo tego że poprzednie części nie były idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować