sylwasss

Forum umiera? - może czas na zmiany

140 postów w tym temacie

Witam,

Ostatnio, co ja mówię od dłuższego w sumie czasu zaobserwowałem powolną śmierć tego forum. Forum umiera, a z tego co widzę nikt nie ma pomysłu aby temu faktowi zaradzić. Udziela się tu garstka starych wyjadaczy i to w większości w komentarza do tekstów gramowych. Może pora na zmiany? Kiedyś to forum jak i serwis tętniło życiem. Teraz to już powolna śmierć w męczarniach. Tekstów jest jak na lekarstwo są wątłej jakości. Nic się tu nie dzieje. Nawet sklep jak by podupadł. Dlatego wychodzę z inicjatywą. Zbierzmy się i zróbmy coś z tym faktem. Napiszmy w tym temacie nasze pomysły na reaktywację forum. Może to co da. Trzeba napływu świeżej krwi, aby to forum utrzymać. Jakieś zmiany w rangach, konkursy, system promowania lepszych postów forumowych. I co najważniejsze promowanie forum i zachęta do jak największego udzielania się na nim. Przemyślcie to. Zachęcam do komentowania i udzielania się w tym temacie. Wypisywanie pomysłów na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze mają już na forum wy****.
Pracownicy gram.pl mają na forum wy****.[m-r]
Nic nie poradzisz. Forum umarło dawno temu.
Nie ma nawet czego ratować.

Swoją drogą to pewnie więcej jest ludzi zatrudnionych w gramie niż forumowiczów, którzy mają jeszcze jakąś nadzieję, że to forum odżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum nie ma przyszłości co ładnie zostało pokazane w temacie ogólnym o forum. I nie ma co liczyć, że to się bo SIĘ.NIE.ZMIENI choć byśmy nie wiadomo jakie akcje tu robili. Wielka rozwalająca zmiana i głowa w piasek, ziptofat sam ogarniał wtyczką przejrzystą opcję forum i naprawiał zmiany. Później przyszła pora na "dobra, dawajcie pomysły na zmiany", przyszły pomysły, coś tam podłubali, cisza. A później wszedł On, cały na biało, Myszasty "dobra, dawajcie pomysły na zmiany", przyszły pomysły, coś tam podłubali, cisza. Przy takich ludziach liczysz na jakiekolwiek powodzenie akcji przywracających świetność forum? Nie mówiąc już, że wszystkie propozycje zmian ratujące forum przewinęły się już tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=103063&u=283 i co z tego wynikło? Tak jak pisałem wyżej: NIC. Zrozum, administracja postawiła już krzyżyk na tym forum, kto wie czy nie czasem na całym gramie. Zresztą, forumowicze też już pokazali środkowego palca upośledzonej administracji, w tym przypadku ZASŁUŻONEGO.

Kiedyś było takie fajne hasło przy okazji objęcia umową sponsorską Widzewa przez Harnasia. Parafrazując: Myszasty, byłeś zbójem, jesteś...
Dziękuję, tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2016 o 22:41, mad_cinus napisał:


Swoją drogą to pewnie więcej jest ludzi zatrudnionych w gramie niż forumowiczów, którzy
mają jeszcze jakąś nadzieję, że to forum odżyje.


Żeby dopełnić formalności lekka cenzura. ;)

Od siebie nic nie powiem, bo nie wypada, ale jak jest - każdy widzi. Nie będę żartował z inteligencji innych, więc... no cóż... przemilczę.

@sylwasss

Dnia 10.10.2016 o 22:41, mad_cinus napisał:

Może pora na zmiany?


Dzięki za dobre chęci, ale gdzieś ty był przez ostatni rok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja byłem przez ostatnie kilka lat? Bo zakładam temat " Nie działa mi wihajster w Tutu, kiedy wciskam ablaster" . Moderator "temat zamykam, jest ogólny dla Tutu". Szukam , nie ma odpowiedzi ( super wyszukiwarka). Piszę post. Odpowiedź "było", przeszukuj 160 stron. Dziękuję, ide se [m-r]. Serio, jak mam jakiś problem z grą, to nawet Google nie daje wyników z tej strony. A fora umierają. Chyba tylko linuksowe ( i to niektóre ) żyją. FB podobno rządzi. Ja tam go nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jestem ciekaw, jaka "akcja ratownicza" skłoniłaby nie tylko tych dawnych użytkowników ale także i zachęciła nowych :P Forum żyje swoim powolnym życiem, dzięki coraz mniejszej ilości użytkowników. Poza moderatorami to chyba nikt nie sprawuje tutaj większej kontroli. No cóż, lipa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna akcja ratownicza community została już podjęta. O szczegółach napisałem Ci właśnie na gramsajtowe Prywatne Wiadomości. ;-)

@AgayKhan:

Tobie też dałem znać na Twój Gmailowy adres, który podałeś w "Namiarach na mnie" na Gramsajcie.

@Kadaj:

Dnia 11.10.2016 o 15:57, Snafu napisał:

/.../ Na powierzchni widać już tylko połowę masztów /.../

W sumie polemizowałbym, czy już nie przypadkiem tylko wierzchołek najwyższego masztu. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze umiera. Zaczelo umierać od momentu ''nowej, ulepszonej wersji'' i braku jakiejkolwiek odpowiedzi na skargi uzytkownikow. Tygodnie mijaly, ludzie się skarżyli, a gram miał to kolokwialnie rzecz ujmując w pupie co się dziele.

Gwozdziem do trumny było oddzielenie newsow od forum.

Rownia pochyla i leci caly czas w dol.

Sam od miesięcy nie wchodziłem na forum/strone i dopiero teraz pomyslalem, ze może zajrze. Oswiadczenie w sprawie gram.pl co się pojawilo w sierpniu zobaczyłem dopiero teraz.

PS. Nie to tez, ze mogę się w ogole zalogowac z poziomu Firefoxa (;D, poziom rynsztoku osiagniety). Musialem specjalnie odpalić IExplorera, by mi się pojawilo okienko logowania ;D
PS2. Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum jest już martwe.

Tajemnicą poliszynela jest to, że spora część community przeniosła się gdzie indziej, na nowe forum i tam przeprowadza swój renesans. Jak ktoś chce, to niech zostawi jakiś kontakt, to się podeśle namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźniłeś się z tym tematem, bo dla gramowego forum nie ma już ratunku. Nawet najstarsi i najbardziej wytrwali użytkownicy postanowili dać sobie spokój i odejść. A z pozyskaniem nowych będzie jeszcze trudniej, bo nie ma już 2005-2012 roku, tylko 2016. Teraz dzieciaki nie angażują się aż tak w pisanie na forach jak kiedyś. Mówiąc prościej - jest już pozamiatane.

Nie zdziwiłbym się, gdyby w ciągu najbliższego roku postanowili zamknąć forum z powodu braku aktywności.

@Outlander-pro

Zainteresowałeś mnie, podeślesz info na: [M-M]?

Edytowano przez Muradin
Wymoderowane na prośbę użytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2016 o 23:22, Outlander-pro napisał:

To forum jest już martwe.

Tajemnicą poliszynela jest to, że spora część community przeniosła się gdzie indziej,
na nowe forum i tam przeprowadza swój renesans. Jak ktoś chce, to niech zostawi jakiś
kontakt, to się podeśle namiary.

Mi mozesz podeslac namiary Tigerxpwow@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2016 o 23:22, Outlander-pro napisał:

To forum jest już martwe.

Tajemnicą poliszynela jest to, że spora część community przeniosła się gdzie indziej,
na nowe forum i tam przeprowadza swój renesans. Jak ktoś chce, to niech zostawi jakiś
kontakt, to się podeśle namiary.



Takze prosze o namiary- ichvander[at]wp.pl. Browara postawie, nawet dwa, jak w trojmiescie bedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2016 o 23:22, Outlander-pro napisał:

Tajemnicą poliszynela jest to, że spora część community przeniosła się gdzie indziej,
na nowe forum i tam przeprowadza swój renesans. Jak ktoś chce, to niech zostawi jakiś
kontakt, to się podeśle namiary.


Ja także chętnie poproszę o namiar: phobos_s [at] gazeta [dot] pl

Nie wchodziłem na forum i gram od czasu sławetnej "dobrej zmiany" i widzę, że jednak nie ma już czego ratować.

@Piotrek_K

Generalnie wyczerpałeś temat. Nie da się lepiej opisać sytuacji z gram.
Szkoda, bo jednak kilka ładnych lat się człowiek udzielał a tu nadszedł koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2016 o 23:22, Outlander-pro napisał:

To forum jest już martwe.

Tajemnicą poliszynela jest to, że spora część community przeniosła się gdzie indziej,
na nowe forum i tam przeprowadza swój renesans. Jak ktoś chce, to niech zostawi jakiś
kontakt, to się podeśle namiary.



Podaj namiary pls :)

fiszer90 @ o2 .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2016 o 23:22, Outlander-pro napisał:

Jak ktoś chce, to niech zostawi jakiś kontakt, to się podeśle namiary.

Chętnie zajrzę na taką stronę. b.kwidzinski [at] gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś co umarło i nawet przestał już śmierdzieć ratować się nie da.

Nic tego forum nie uratuje i blablabla. Wiele razy było to już pisane i nic się w tej kwestii nie zmieniło. A i co by się miało zmienić, skoro osoby decyzyjne najwidoczniej miały, mają i pewnie będą mieć wszystko gdzieś.

Wolę nowe forum, a nie archaiczne i tragiczne forum gramu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2016 o 23:22, Outlander-pro napisał:

Jak ktoś chce, to niech zostawi jakiś kontakt, to się podeśle namiary.


szczepnml.345[at]gmail.com , również będę wdzięczny za namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się