sylwasss

Forum umiera? - może czas na zmiany

89 postów w tym temacie

Przepraszam ale w mojej ocenie, jeżeli jakiś za przeproszeniem idiota nie wcieliłby w życie swojego planu unicestwienia tego forum- forum żyłoby i tętniło życiem jak dawniej.

Przecież facebook wtedy istniał, blogi były równie popularne jak obecnie a mimo to, na forum przebywał ogrom ludzi.

Nic uwierzę, że to przez facebooka i po prostu ewolucję internetu z dnia na dzień forum opuściły setki forumowiczów. I dziwnym zbiegiem okoliczności dokładnie wtedy gdy ktoś sobie zamarzył zmienić kompletnie wizję tego forum.

Kiedyś to forum było podstawowym miejscem wymiany swoich poglądów w wielu różnych tematach, z tego protalu czerpało się informacje w temacie nowinek technicznych, premier gier. Na forum przebywało wielu forumowiczów ekspertów w swoich dziedzinach- pomagali przy wyborze komputera, laptopa, ratowali gdy sypał się system.

Teraz to forum to kpina.

W niczym nie przypomina tego sprzed lat.

Forum towarzyszyło mi przez wiele lat.

Całe liceum, całe studia, potem początki w pracy.

Forum zawsze miałem odpalone i aktywnie się udzielałem.

I co? I z dnia na dzień dałem sobie spokój jak forum upadło. Tak, upadło.

Poznałem tu wiele wspaniałych osób, społeczność była na prawdę silna. Nawet wojna z co niektórymi moderatorami na swój sposób miała swój urok.

Tyle chciałem powiedzieć.

Pozdrawiam tych którzy towarzyszyli mi tu przez wiele lat.

• Upvote 1

1 godzinę temu, Citkowsky napisał:

Z drugiej strony czy aby nie jest tak, że zwyczajnie część osób... po prostu odeszła i wcale nie z powodu zmian na forum? Nie mówię, że wiele osób zawiedzionych zmianami tego nie uczyniła, ale nawet widząc po swojej aktywności zwyczajnie przeniosłem się z dyskusjami oraz wyrażaniem opinii na Twittera, rzadziej Facebooka i nie widzę potrzeby większego dyskutowania w piętnastu miejscach na raz. Dodatkowo obowiązki sprawiają, że to właśnie tymi kanałami prowadzi mi się rozmowy o wiele łatwiej oraz szybciej.

Co nie oznacza, że nie chciałbym wrócić do czasów, gdy forum gramowe było dla mnie czymś w rodzaju okna na "giereczkowy" świat. Chciałbym, bo dzięki temu forum w pewien sposób ukształtowałem swoją dalszą drogę w tej materii. 

Dobrze widziec że po tylu latach nadal trafiam w punkt :) No ale serio - gram.pl jak widze zdycha a forum to wyznacznik tej że agonii. Bardzo wielka szkoda bo na gram.pl w polskim znanym mi internecie były najbardziej dopasowane do mego gustu recenzje. Szkoda. 

Dnia 30.05.2017 o 00:03, Zyklon napisał:

Dobrze widziec że po tylu latach nadal trafiam w punkt :) No ale serio - gram.pl jak widze zdycha a forum to wyznacznik tej że agonii. Bardzo wielka szkoda bo na gram.pl w polskim znanym mi internecie były najbardziej dopasowane do mego gustu recenzje. Szkoda. 

Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że gram z mojego punktu widzenia nie zdycha i nadal trzymamy się całkiem dobrze ;)

3 godziny temu, Minsc_i_Boo napisał:

Ehhh...wracam po latach,  a tu zgliszcza. Smuteczek:(

Ehhh... here we go, again... 

Czy ktoś jeszcze ma problem z newsami i operą? Gdy próbuję wejść w newsa wyskakuje 400 Bad Request. Błąd ten nie występuje na chromie. To coś u mnie, czy ogólny problem?

13 godzin temu, TigerXP napisał:

Czy ktoś jeszcze ma problem z newsami i operą? Gdy próbuję wejść w newsa wyskakuje 400 Bad Request. Błąd ten nie występuje na chromie. To coś u mnie, czy ogólny problem?

Czasami dochodzi do małego przytkania się ciasteczek. Najlepiej wtedy wyczyścić cache przeglądarki i powinno działać bez problemu :)

1 godzinę temu, Muradin napisał:

Czasami dochodzi do małego przytkania się ciasteczek. Najlepiej wtedy wyczyścić cache przeglądarki i powinno działać bez problemu :)

Alleluja. Faktycznie, teraz już wszystko działczy. Podziękował :) 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się