Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia III - propozycja do odrzucenia. Przegląd ocen

16 postów w tym temacie

Pograłem 1,5h i odsprzedałem.. Sorki ale tyle błędów co ta gra ma to twórcy przez 3 miesiące nie załatają.

Moje wrażenia - https:// www.youtube.com/watch?v=H2zWKXZ27U4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łykam klucz za 60 PLN. Do tego czasu załatają wszystko co się pewnie da, jeśli fabuła, klimat i postaci są pierwszej klasy to przeboleję jakieś tam niuanse graficzne i powtarzalność która jest w 99% sandboxów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze...nie rozumiem fali hejtu na Mafię 3...w dniu premiery spotkałem latające krzesła, raz mnie z gry wyrzuciło, ale po patchu nie mam już żadnego problemu z grą. Zgodzę się że cena jest troszkę za wysoka, ale nie ukrywajmy, ceny gier w Polsce rosną i za niedługo prawdopodobnie będziemy płacić tyle ile za granicą. Wracając do tematu Mafii, główny bohater, jak i bohaterowie poboczni są świetnie odwzorowani, kolejny hejt że murzyn głównym bohaterem też trochę z dupy, bo de facto w grze sama w sobie mafia czyli organizacja przestępcza jest, dla mnie to plus że mamy innego bohatera niż typowego Włocha...może i misje są powtarzalne, ale akurat mnie to nie przeszkadza, ja tam Mafii mogę dać spokojnie 8/10 bo jest to naprawdę dobra gra. Gram na PC na którym oceny są najniższe, nie mam pojęcia dlaczego, gram na max detalach i jakoś mnie nic w tej grze po patchu nie razi tak bardzo że musiałbym tą grę olać, jak ktoś jest fanem gier z dobrą fabułą, wyrazistym bohaterem, a nie musi mieć wodotryski i nawet jeśli ma bugi, to przeboleje i grę ukończy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2016 o 18:42, MiZowsky napisał:

Szczerze...nie rozumiem fali hejtu na Mafię 3 (...)

Najwidoczniej ludziom przeszkadza fakt (i ja nie jestem tutaj wyjątkiem), że gra jest niezwykle wybrakowana w stosunku do poprzednich części. Kulejący model zniszczeń pojazdów, brak możliwości wejścia w interakcję z różnymi elementami (np. otworzyć bagażnik samochodu, maskę itd.), idiotyczny schemat walki wręcz, sztuczna inteligencja zakrawająca o kpinę, brak śladów butów po wejściu na plamę krwi, brak odłamków stłuczonego szkła, nieciekawy i nierealistyczny model prowadzenia samochodów - o tym naprawdę bardzo ciężko zapomnieć, zwłaszcza że w Mafii 2 te elementy istniały, a przejażdżki autami były czystą przyjemnością i nie wystarczył tylko jeden strzał w pysk, aby kogoś zabić, a po oddaniu strzału (nie w ludzi) policja chciała wpierw aresztować bohatera zamiast z miejsca do niego strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem 200 z SP i DLC i na razie jedynie co mnie strasznie odrzuca w grze to takie powłoki niby od słońca na wszystkim. Wygląda to tragicznie. Fabuła mi się podoba, jazda, strzelanie też. Tragedii nie ma ale ja lubię takie gry i może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dałem 200 z SP i DLC i na razie jedynie co mnie strasznie odrzuca w grze to takie powłoki
> niby od słońca na wszystkim. Wygląda to tragicznie. Fabuła mi się podoba, jazda, strzelanie
> też. Tragedii nie ma ale ja lubię takie gry i może dlatego.

Ale tu nie ma, że lubisz takie gry. Elementy, które wymieniłeś po prostu w Mafii są świetne, i tyle. Jedyny kiepski element to grafika, i niekiedy błędy. A jak ktoś pisze, że nie ma śladów krwi po wejściu butami... to LOL. Wychodzi na to, że wielbiciele gier TPP dopiero się przebudzili i uświadomili sobie, że gry nie są już takie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zasada jest taka: nie ma preorderów, nie kupuje się w ciemno, zwłaszcza kiedy jest embargo na recenzje do dnia premiery, poczekać na recenzje, obejrzeć gameplaye na YT, podoba się - biorę, nie - nie biorę. No ale jak ktoś ma ciśnienie żeby zagrać już w dniu premiery, zagrać szybciej niż inni, to droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale tu nie ma, że lubisz takie gry. Elementy, które wymieniłeś po prostu w Mafii są świetne,
> i tyle. Jedyny kiepski element to grafika, i niekiedy błędy. A jak ktoś pisze, że nie
> ma śladów krwi po wejściu butami... to LOL. Wychodzi na to, że wielbiciele gier TPP dopiero
> się przebudzili i uświadomili sobie, że gry nie są już takie jak kiedyś.
Takie smaczki jak ślady krwi z butów po wejściu w truchło miało nawet GTA SA z 2005 roku więc błagam Cię a obecnie mamy 2016 rok to powinien być standard, już nie wspomnę o AI które jest głupsze od botów w lolu. Ta gra to żenujący upadek marki Mafii 3 i ostry policzek w stronę jej fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ale tu nie ma, że lubisz takie gry. Elementy, które wymieniłeś po prostu w Mafii są świetne,
> i tyle. Jedyny kiepski element to grafika, i niekiedy błędy. A jak ktoś pisze, że nie
> ma śladów krwi po wejściu butami... to LOL. Wychodzi na to, że wielbiciele gier TPP dopiero
> się przebudzili i uświadomili sobie, że gry nie są już takie jak kiedyś.

To nie gry są takie jak kiedyś, tylko gracze łykną byle szajs dzisiaj. Gra, która po ponad 10 latach nie posiada elementów jak jej początek serii to jest kpina i plucie w twarz graczom, pokazując że chodzi o pieniądze tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2016 o 00:38, Illidian_Stormrage napisał:

Takie smaczki jak ślady krwi z butów po wejściu w truchło miało nawet GTA SA z 2005 roku

Akurat ten element posiadała również Mafia: The City of Lost Heaven wydana w... 2002 roku. ;-D To doskonale obrazuje, jak wielka jest przepaść intelektualna między pracownikami studia Illusion Softworks a Hangar 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pograłem 1,5h i odsprzedałem.. Sorki ale tyle błędów co ta gra ma to twórcy przez 3 miesiące
> nie załatają.
>
> Moje wrażenia - https:// www.youtube.com/watch?v=H2zWKXZ27U4
Link jakoś średnio działa ----> nie działa wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i gra się świetnie (ps4). Nie widzę bugów, a jedyne co mi przeszkadza to dość słaba grafika. Z PS4 można wyjąc o wiele więcej niż to co prezentuje sobą mafia III oraz Mafia i mafia II wywoływały u mnie graficzne WOW, tutaj... nic. Nawet mimika twarzy jest taka sobie. No, ale jak wspomniałem gra się świetnie i gra bardzo różni się od swoich poprzedniczek, więc jeżeli ktoś oczekiwał masterpiece jak Mafia I, to musi troche poczekać. Ja wciąż czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ... grę miałem zamówioną w pre orderze, ale po słabych recenzjach i problemach technicznych z wersją PC zrezygnowałem z zakupu. Jednak w piątek byłem przypadkowo w Saturnie i obejrzałem sobie w akcji wersję PS4 i okazało się, że nie jest tak źle i jednak skusiłem się na wersję PC, a jako bonus dostałem koszulkę.
Na razie przeszedłem początek i fabuła jest ok, klimat wręcz wylewa się z monitora, muzyka jest świetna, a gdy w kluczowej scenie dla zawiązania fabuły puścili "Paint It, Black" Stonesów to kupili mnie tym i oby tak było dalej.
Co do gry; o ile jazda samochodami jest drętwa, to już wymiany ognia są bardzo fajne, a na niedostatki graficzne na razie zastosowałem ten preset:

https://sfx.thelazy.net/games/preset/6225/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować