Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Ghost Warrior 3 na WGW 2016

4 posty w tym temacie

Pytanie jest tylko jedno: czy będzie multiplayer? Odpowiedź w stylu "teraz skupiamy się na singlu" jest całkowicie niezadowalająca. Bez kręcenia, tylko konkretnie - "tak", czy "nie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do multika to warto by było wybrać się na T-Mobile Warsaw Games Week i zadać pytanie osobiście twórcom, gdyż już po samej reakcji będzie widać co z nim jest. Niezlezienie od odpowiedzi. Z resztą, nawet gdyby migali się od odpowiedzi to nie byłoby w branży nic nowego. Wiele firm w przeszłości tak robiło. Owszem, miało być to i tamto, a wychodziło niekoniecznie to co człowiek by oczekiwał. Sądzę, że w ciągu tych kilku dni będziemy mogli spokojnie zapoznać się z tym tytułem i samemu przekonać czy taki multik jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to gier na multi jest od groma czy to BF czy CoD więc tutaj SGW3 może mieć tylko singla oby był tylko odpowiednio długi. Chciałbym być na tych targach, zobaczymy czy się uda, a jak nie to liczę na konkretną relację z całych pokazów i nie chodzi mi tutaj tylko o CI Games, a o całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować