Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation VR zadebiutowało na rynku

7 postów w tym temacie

Tytułów na start jest pod dostatkiem. Więcej jak na premierę ps4

Parametry gorsze ale za to jest to fajny dodatek do salonu. I wystarczy konsola za 1600 zł a nie PC za 10.000.

Mają gorszy tracking niż HTC czy Oculus. Tzn działa bez zarzutu do czasu aż nie zadziała. Np zasłonicie światła kamerze rękami. Wtedy jest dyskoteka po pijaku bo świat przestaje się ruszać a Wy czujecie że coś jest nie tak. Ale to przytrafiło mi się raz w ciągu 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tytułów na start jest pod dostatkiem. Więcej jak na premierę ps4
>
> Parametry gorsze ale za to jest to fajny dodatek do salonu. I wystarczy konsola za 1600
> zł a nie PC za 10.000.
>
> Mają gorszy tracking niż HTC czy Oculus. Tzn działa bez zarzutu do czasu aż nie zadziała.
> Np zasłonicie światła kamerze rękami. Wtedy jest dyskoteka po pijaku bo świat przestaje
> się ruszać a Wy czujecie że coś jest nie tak. Ale to przytrafiło mi się raz w ciągu 2h.
>
>

Komp za 10000, wykryto fanboja konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tytułów na start jest pod dostatkiem. Więcej jak na premierę ps4
>
> Parametry gorsze ale za to jest to fajny dodatek do salonu. I wystarczy konsola za 1600
> zł a nie PC za 10.000.
>
> Mają gorszy tracking niż HTC czy Oculus. Tzn działa bez zarzutu do czasu aż nie zadziała.
> Np zasłonicie światła kamerze rękami. Wtedy jest dyskoteka po pijaku bo świat przestaje
> się ruszać a Wy czujecie że coś jest nie tak. Ale to przytrafiło mi się raz w ciągu 2h.
>
>

Komp za 10000, wykryto fanboja konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tytułów na start jest pod dostatkiem. Więcej jak na premierę ps4
>
> Parametry gorsze ale za to jest to fajny dodatek do salonu. I wystarczy konsola za 1600
> zł a nie PC za 10.000.
>
> Mają gorszy tracking niż HTC czy Oculus. Tzn działa bez zarzutu do czasu aż nie zadziała.
> Np zasłonicie światła kamerze rękami. Wtedy jest dyskoteka po pijaku bo świat przestaje
> się ruszać a Wy czujecie że coś jest nie tak. Ale to przytrafiło mi się raz w ciągu 2h.
>
>

Szkoda, że nie napiszesz, iż ludzie czuję się o wiele gorzej i szybciej (wymioty, nudności) niż w goglach konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, próbowałem HTC i PS VR, nudności ani nic takiego nie doświadczyłem. Może to kwestia gier. Grałem w taką gdzie siedzisz w kokpicie. O wiele łatwiej się przyzwyczaić do gry w ten sposób jeżeli ma się punkt odniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować