Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA ujawnia nowe szczegóły na temat dubbingu w Battlefield 1

15 postów w tym temacie

Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może ekipa gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może ekipa gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może ekipa gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może ekipa
> gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :)
Ale dlaczego tylko angielskie, przecież w tej grze występują również Niemcy, Francuzi, Włosi, Arabowie i wiele innych nacji. Ich nie chcesz słyszeć.
Polacy to chyba jedyny naród który nienawidzi swojego języka i w ogóle wszystkiego co polskie, no może z wyjątkiem Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może
> ekipa
> > gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :)
> Ale dlaczego tylko angielskie, przecież w tej grze występują również Niemcy, Francuzi,
> Włosi, Arabowie i wiele innych nacji. Ich nie chcesz słyszeć.
> Polacy to chyba jedyny naród który nienawidzi swojego języka i w ogóle wszystkiego co
> polskie, no może z wyjątkiem Wiedźmina :)

To nie tak. Polskie dubingi poza grami RPG są z reguły złe. Poza tym jak bierze się do dubingu youtuberów w więkoszości, których każda wypowiedź brzmi jak kierowali ją do debili to dlaczego się dziwisz? Nie chce ich za bardzo obrażać ale zrobili karierę na bandzie gimby, której odpowiada język "ulicy" i ogólny debilizm. Ok znalieźli zarobek na takim czymś, dobrze dla nich ale czy to znaczy, że chce ich słyszeć w grze? Zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polacy to chyba jedyny naród który nienawidzi swojego języka i w ogóle wszystkiego co
> polskie, no może z wyjątkiem Wiedźmina :)
Jakby nasi aktorzy przykładali się do swojej - i tak już łatwej - roboty to nie byłoby bólu dupy. Każdy dubbing w wykonaniu naszych rodaków jest żenujący gdzie w Angielskiej ścieżce dźwiękowej przynajmniej czuć emocje w czyimś głosie. Wiem, że są wyjątki. Ale ile jest takich gier lub filmów, o których możesz powiedzieć, że nasza wersja językowa jest lepsza od oryginalnej? Na jednej ręce da się zliczyć.
O youtuberach już nie wspomnę bo średnia wieku jaka ich ogląda to 14 lat i nie mam zamiaru słuchać tych klaunów w moich słuchawkach/głośnikach, którzy na co dzień zabawiają młodzież. Niemniej jednak dla śmiechu jak zawszę sprawdzę ich wypociny i pośmieję się.
Co do innych języków podejrzewam, że wcale lepiej nie brzmią choć to trzeba się zapytać jakiegoś rasowego Niemca czy Francuza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobić dobry dubbing jest trudno. Ale da się – przykład to produkcje Pixara/Disneya albo Wiedźmin, którego prawie wszystkie wersje językowe są chwalone. Jak robili Krew i Wino, to głosy w postprodukcji przepuszczali nawet przez hełmy z przyłbicami, żeby nie dawać jakichś nierzeczywistych efektów... No i oczywiście obsada profesjonalna, reżyseria na wysokim poziomie, itp. Tymczasem przeważnie dubbingi gier są robione na odwal. Jakoś tak kreskówkowo przerysowane emocje, dźwięk nie zgrywający się z otoczeniem i warunkami panującymi w grze...

Jak słyszałem takiego Pazurę w Bad Company 2, to wytrzymałem 2 minuty, zanim zmieniłem głosy na oryginalne. Przeważnie polski dubbing od jakości oryginału dzieli jakaś przepaść.

To nie jest tak, że nienawidzę wszystkiego, co polskie. Nienawidzę buractwa, dziadostwa, wciskania mi gównianych, niedopracowanych produktów i jeszcze robienia wokół tego szumu.

Dlaczego mam się męczyć z dziadowsko przygotowaną wersją, jak mogę grać w profesjonalnie zrobioną po angielsku? W imię jakoś dziwnie rozumianego patriotyzmu? Błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może ekipa
> gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :)
Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham język ojczysty ale proszę o pozostawienie możliwości wyboru języka angielskiego.
Nasi artyści są tak ''''wielcy'''' że ich głosy przecież nie mogą zepsuć gry...
Proszę więc by ''''wielcy artyści'''' trzymali swoje wypociny dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym tylko chciał wiedzieć czy będzie można zmienić na angielskie głosy.
Zapłaciłem 449 zł za pełnowartościowy produkt a nie mało-męskie głosy.
Mam mieć prawo wyboru w jaką wersję chcę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja bym tylko chciał wiedzieć czy będzie można zmienić na angielskie głosy.
> Zapłaciłem 449 zł za pełnowartościowy produkt a nie mało-męskie głosy.
> Mam mieć prawo wyboru w jaką wersję chcę grać.

Jak zapłaciłeś 449 zł za grę to powinni Ci do końca życia wysyłać kolejne części BF''ów ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Ja bym tylko chciał wiedzieć czy będzie można zmienić na angielskie głosy.
>
> > Zapłaciłem 449 zł za pełnowartościowy produkt a nie mało-męskie głosy.
> > Mam mieć prawo wyboru w jaką wersję chcę grać.
>
> Jak zapłaciłeś 449 zł za grę to powinni Ci do końca życia wysyłać kolejne części BF''ów
> ; o
Cudowni wydawcy spaprali kolejną grę uszczęśliwiając graczy tzw polonizacją. Czy to trudno zachować coś co jest w grze? Polonizujesz pobierz nawet jakąś opłatę ale nie psuj oryginału .
Wybór między językiem rosyjskim a polskim plasuje Was dokładnie tu gdzie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować