Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2007 o 13:55, xwx napisał:

Jutro u mnie w szkole strajkują nauczyciele , przez pierwsze 2 godz lekcyjne .
A wy waszych szkołach też jest organizowany strajk .

U mnie nie ma :]
**************
Ja sie ciesze bo dostałem 36 pkt. z testu kompetencji :] Wiem że to żadne wielkie osiągnięcie ale nie jest to najgorszy wynik. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to niezdam bo sie od kompa uzalezniłem grałem po nocach w MMORPG a rodzicom mówiłem ze nic nie mam zadane itp :|
Teraz załuje, z jednej strony chce zdac ale moze juz lepiej powtórzyc i miec same 5 :P ?
Zawsze wszystko odkladałem na potem bylem leniwy, teraz zrozumialem ze musze sie wziac za siebie ale i tak juz za pózno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:22, Ardaren Ziom napisał:

Ja to niezdam bo sie od kompa uzalezniłem grałem po nocach w MMORPG a rodzicom mówiłem ze
nic nie mam zadane itp :|
Teraz załuje, z jednej strony chce zdac ale moze juz lepiej powtórzyc i miec same 5 :P ?
Zawsze wszystko odkladałem na potem bylem leniwy, teraz zrozumialem ze musze sie wziac za siebie
ale i tak juz za pózno :(

Komputer to nie wszystko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:22, Ardaren Ziom napisał:

teraz zrozumialem ze musze sie wziac za siebie
ale i tak juz za pózno :(


Do wystawienia ocen już niedaleko ale masz jeszcze szanse :)
Jeżeli wziąłbyś sie za siebie w tych dniacvh, porozmawiał grzecznie z nauczycielami w tej sprawie to może pozwoliliby czy odpowiadać czy zrobić jakąś pracę dodatkową :P
U mnie w klasie jest podobny przypadek, i on wziął się za siebie na koniec i wybrnął z zagrożeń :P
Wystarczy tylko chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem dzisiaj 1 z matematyki! Wzięła mnie do tablicy i mam rysować jakiś rysunek...coś tam do mnie gada ja nie wiem o co chodzi,ale luuz. Potem się mnie jeszcze coś pyta,ale przepraszam bardzo! Skąd ja mam to wszystko wiedzieć skoro tyle gierek trzeba ukończyć. Zawsze sobie powtarzam:Najpierw obowiązki(granie) potem przyjemności(nauka)...szkoda,że mam tyle obowiązków i czasu na przyjemności już nie ma:D
Ps.Ostatnie zdanie to oczywiście ironia...nauka nie jest tym co lubię robić,oj nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 15:26, Adamoo007 napisał:

Ps.Ostatnie zdanie to oczywiście ironia...nauka nie jest tym co lubię robić,oj nie...



Osobiście nie znam osoby która sie lubi uczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w tym tygodniu będą oddawane testy do pierwszej G
Trochę się stesuje jak każdy bo to pierwszy jakiś poważniejszy test w moim życiu .
Ardaren Ziom ==>>> Z każdego bagna da się wyskoczyć :-)
ps. Do której klasy chodzisz ? Bo jak jeszcze do podstawówki to jeszcze możesz wybrnąć , lecz jak do gimnazjum lub liceum będzie naprawdę ciężko .
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro strajk nauczyciele bedą strajkować ciekawe czy coś wynegocjują :) Ale ja sie ciesze bo do szkoły rano nie trzeba iść i mam na 10:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:04, mattex napisał:

Jutro strajk nauczyciele bedą strajkować ciekawe czy coś wynegocjują :) Ale ja sie ciesze bo
do szkoły rano nie trzeba iść i mam na 10:30 :)


A mnie np. denerwuje taka sprawa.
Nauczyciele kłocą się o pieniądze, ktore im się nie należą. Nie dość, że pracują ok. 20 godz w tygodniu, mają wolne weekendy, płatne wakacje, jeszcze mogą iść na L4 mając gdzieś uczniow (jak moja nauczycialka, ktora opuściła 40% zajęć dodam , że na testy nic nas nie przygotowała), to jeszcze dostają ponad średnią krajową.

Denerwuje mnie Polska i ustroj polityczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:04, mattex napisał:

Jutro strajk nauczyciele bedą strajkować ciekawe czy coś wynegocjują :) Ale ja sie ciesze bo
do szkoły rano nie trzeba iść i mam na 10:30 :)


Fajnie :) A ja nie wiem na którą :P U mnie tez strajkują, podobno przez 2 godziny od 8, a ze ide na 8:55 to nie mam 1 lekcji :P Tylko nei wiem czy za ta lekcje coś jest czy nie i z klasa przychodzimy normalnie do sqlki :P
Zważywszy jeszcze nato ze dzisiaj na wychowawczej, nasza wychowawczyni nic nam o tym nei móiła, na którą, co mamy, jaki jest wogóle plan :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam fajnie... Nie dość, że nauczyciele w mojej szkole nie strajkują, to na dodatek już wymyślili mundurki... Zwariować od tego wszystkiego można. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:22, Riverex napisał:

No to mam fajnie... Nie dość, że nauczyciele w mojej szkole nie strajkują, to na dodatek już
wymyślili mundurki... Zwariować od tego wszystkiego można. :P


Ja bedę miał mundurki na koniec gimnazjum czyli na całą 3 klasę :P
Jestem ciekaw jak w tym będę wyglądać i jak sie wogóle w tym będzie chodzić :D
Z tego co usłyszałem od wychowawczyni to u mnie będą nawet ładne/stylowe :D
A wymyślili po to aby nie było degradacji ubraniowej wobec uczniów, czyli że ten ubiera się tak - nie jest będe z nim gadał itp.
Całe to pokolenie jest takie ze o ubrania, a nawet o jedzenie można przestać postrzegać osobą jako taką do pogadania itp :P
Cała prawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 godzin w tygodniu? Dobre. Nie znam nauczyciela, który nie pracowałby mniej jak 8 godzin dziennie. Jakoś mi nie wychodzi 20 godzin tygodniowo, a 40... Myślisz, że ich zadaniem jest tylko prowadzenie lekcji? A zajęcia dodatkowe? Korepetycje dla słabszych uczniów? Przygotowanie do lekcji, przygotowanie sprawdzianów?

Wolne weekendy - a nie należą im się? Zresztą, w czasie weekendu najczęściej sprawdzają prace uczniów, przygotowują się do lekcji...

Płatne wakacje - a ile ich mają? 2 tygodnie? Niektórzy miesiąc. Praca nauczyciela jest dosyć specyficzna, ba, męcząca a nawet szkodliwa dla zdrowia. No, ale wg. Ciebie oni nie powinni mieć wakacji. Bo po co...

L4 - Jak się w życiu tyle nagadasz, nawdychasz pyłu kredowego to też będziesz chciał pójść na L4. Mają uczniów "gdzieś"? Bo uczniowie też ich "gdzieś" mają. Co słabsi wysiadają, no, ale tacy nie powinni uczyć.

Dostają ponad średnią krajową? W Polsce? Ciekawe skąd masz takie dane, bo chyba z głowy. Średnia krajowa to obecnie trochę ponad 2400 zł. Nauczyciel na starcie dostaje 1200 - 1400 zł. Też mi średnia krajowa. A im wyżej w hierarchii tym zarobki wcale nie są wyższe.

Faktycznie, nie mają prawa walczyć o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:29, wip_01 napisał:

Ja bedę miał mundurki na koniec gimnazjum czyli na całą 3 klasę :P
Jestem ciekaw jak w tym będę wyglądać i jak sie wogóle w tym będzie chodzić :D
Z tego co usłyszałem od wychowawczyni to u mnie będą nawet ładne/stylowe :D
A wymyślili po to aby nie było degradacji ubraniowej wobec uczniów, czyli że ten ubiera się
tak - nie jest będe z nim gadał itp.
Całe to pokolenie jest takie ze o ubrania, a nawet o jedzenie można przestać postrzegać osobą
jako taką do pogadania itp :P
Cała prawda :/

Też będę się kisił w mundurkach całą 3 klasę. A inną sprawą jest to, że te mundurki nie będą ani ładne, ani stylowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:22, młody grafik napisał:

Yo!

paczka zapałek - 1zł
kanister benzyny- 35zł
widok palącej się szkoły- bezcenne

: )) lol


Ekhm.....Paczka zapalek kosztuje 10gr.
Nie żeby się czepiał ale mój brat (młodszy) twierdzi żeś de*il, stwierdził też knister jest tańszy, no cóż....

Off ale mam nadzieję że nikt mnie się nie będzie czepiał

Pozdro dla kujonów, a dla dresów takick którzy biją, przeklinają itp. ban na czły tydzień, chodzi o komputer oczywiście ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum oprócz mnie ma w szkole ma smycze z plakietką ze swoim imieniem i nazwiskiam, klasą i wychowawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Czy ktoś z forum oprócz mnie ma w szkole ma smycze z plakietką ze swoim imieniem i nazwiskiam,
klasą i wychowawca?

Ja mam, ale i tak tego nie noszę. Nikt tego nie sprawdza. No może ze trzech nauczycieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Czy ktoś z forum oprócz mnie ma w szkole ma smycze z plakietką ze swoim imieniem i nazwiskiam,
klasą i wychowawca?

U mnie kiedyś, jak byłem w gimnazjum [jejuuu...kilka lat temu :D], uczniowie, którzy pełnili dyżur takie plakietki posiadali. Oczywiście domyślacie się jak wyglądał taki dyżur. Mając odpowiednie wpływy u patrolujących stało się ponad prawem.
A jeszcze co do tych plakietek, może nie byłoby to głupie gdyby można było swój nick zapodać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u nas jest ogłoszenie, że w naszej szkole będzie strajk, jest i flaga ZNP, ale strajku tu nie było, nie ma i nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować