Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 19:57, reykan napisał:


> dokladnie to 3 jest z rysunku 4 w sumie tez a 5 to za prace na lekcji

Zaraz, zaraz... dlaczego piszesz, że 4 w sumie też? No to jest czy nie?


sorry nie bylem pewien ale teraz juz sobieprzypomnialem ze to na pewno bylo z rysunku ale z pocatku semstru(ja ledwo to co odalem po 1,5 miesiaca po terminie xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:28, reykan napisał:

No to może wpisało ci tą ocenę jeszcze na stary semestr? Masz ją w dzienniczku czy czymś podobnym?

niestety ta 3 jest z gdzies z przed 1,5 miesiaca za jakis glupi rysunek ktory mial byc o tematyce lublin za 300 lat niestety tragiczne sceny nie byly dopuszczalne (a mialem nadzieje zrobic krater po bombie ehh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mojej szkoły NIE lubię (gimnazjum) bo mam głupią klasę. Taką beznadziejną. NO jest kilku (2-3) kolegów w miare fajnych a reszta to... no wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 09:23, tomoliop napisał:

Obecnie mojej szkoły NIE lubię (gimnazjum) bo mam głupią klasę. Taką beznadziejną. NO jest
kilku (2-3) kolegów w miare fajnych a reszta to... no wiecie:)


wiem :( Jakie to uczucie byc z takimi ,,kumplamui " Ja nie am co narzekać klasa jest super i szkoda że za rok już sie rozhodzimy ( jestm w 2 gimnazjum )

Ach co za wolnosc juz czuć , pomęczyc sie te dwa tygodnie i spokoj :) Jutro wycieczka do aquaparku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się Państwo odniosą do pomysłu aby JESZCZE W TYM ROKU religia liczyła się do średniej??
Ja mam dylemat, z jednej storny wiem, że nie każdemu pasuje zmiana zasad w trakcie gry (na samym finiszu,w mojej szkole pojutrze jest rada). Przecież wiele osób w ogóle nie było na religii.
Poza tym, etykę trzeba również wliczyć, masa szkół nie ma nauczycieli mogących prowadzić takie zajęcia (chociaż nie ma żadnych wymagań aby być etykiem). Z drugiej stron mam taką sytuację, że ta 6 z etyki dałaby mi czerwony pasek... ;D
Jestem pewien, że etyk da mi 6 na koniec. Myślałem, że dobry stopień z etyki/religii jest tlyko po to, aby ładnie wyglądało świadectwo. Trzeba by szybko ustalić jakiś program nauczania tych przedmiotów.
Gdyby nie fanatyzm pana ministra, to nie wierzyłbym że można to wprowadzić jeszcze w tym roku szkolnym.
Jednak Roman Giertych jest mocno zaangażowany....
Z drugiej strony, to kolejna rzecz w polskiej polityce,jaka rozstzrygnie się przy stole w programie Moniki Olejnik w radiu ZET;D
(niedziela rano)
Poprzednie dyskusje na ten temat były hipotetyczne, teraz to już nie są pomysły, a projekty.
pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wkurzony i to strasznie
Nasza wychowawczyni urządza nam imprezę z okazji skończenia podstawówki . Mamy się składać po 20 zł i nie będzie żadnych udekorowań sali w szkole po drugi kwestia jedzenia na tej imprze każdy ma dostać po 3 kawałki pizzy
za 7 zł oraz 0,5 litr coca-coli . Jak wyliczyłem to jedzenie ma kosztować około 4-5 zł . to mam pytania na co idzie reszt kasy to całe 15 zł chyba prąd do radia tyle nie będzie kosztował . Na tej imprze mają być 3 klasy czyli jakieś 100 osób jak wyliczyłem w portwelu naszej pani wychowawczyni zostanie 1500 zł to jak dla mnie sporo kasy , to jest po prostu oszustwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:53, Lasca napisał:

Jak się Państwo odniosą do pomysłu aby JESZCZE W TYM ROKU religia liczyła się do średniej??


Najlepiej, żeby w ogóle nie liczyła się do średniej - może nawet, żeby była przedmiotem dodatkowym. Doliczanie jej do średniej jest dyskryminowaniem osób, które nie chodzą na religię i doprowadziłoby do tego, że Polska stała się państwem religijnym.

Dnia 11.06.2007 o 15:53, Lasca napisał:

Poza tym, etykę trzeba również wliczyć, masa szkół nie ma nauczycieli mogących prowadzić takie
zajęcia (chociaż nie ma żadnych wymagań aby być etykiem). Z drugiej stron mam taką sytuację,
że ta 6 z etyki dałaby mi czerwony pasek... ;D


Ja nie chodzę ani na religię, ani na etykę, bo tej drugiej uczy się tylko w klasach licealnych.

Dnia 11.06.2007 o 15:53, Lasca napisał:

Jestem pewien, że etyk da mi 6 na koniec. Myślałem, że dobry stopień z etyki/religii jest tlyko
po to, aby ładnie wyglądało świadectwo.


A nie jest tak?

Dnia 11.06.2007 o 15:53, Lasca napisał:

Trzeba by szybko ustalić jakiś program nauczania tych przedmiotów.


No właśnie. Trzeba by.

Dnia 11.06.2007 o 15:53, Lasca napisał:

Gdyby nie fanatyzm pana ministra, to nie wierzyłbym że można to wprowadzić jeszcze w tym roku
szkolnym.


Trzeba było o tym powiedzieć przed rozpoczęciem roku szkolnego, a nie - jak powiedziałeś - zmieniać zasady w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:57, xwx napisał:

jak wyliczyłem w portwelu naszej pani
wychowawczyni zostanie 1500 zł to jak dla mnie sporo kasy , to jest po prostu oszustwo .


Do tego jeszcze dochodzi koszt wynajęcia DJ''a (o ile został wynajęty) + sprzęt, zapłata za pilnowanie dla nauczycieli, kubki + sztućce, obrusy, prąd, "wejściowe" oraz wiele innych drobiazgów. A może źle wyliczyłeś, ile przypada złotych na jedną osobę? Zresztą, jak masz jakieś zastrzeżenia, to zgłoś się do wychowawczyni, wyjaśni Tobie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONIEC !!!! wreszczie mam 4 z chemiii :) i dobra srdenia :) Koniec nauki , teraz tytlko wolnosc i słodkie leżakowanie i piasnie postow na forum :) jakie zycie jest piekne :)
I tak niewiele dni do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:42, Ryan Kam napisał:

KONIEC !!!! wreszczie mam 4 z chemiii :) i dobra srdenia :) Koniec nauki , teraz tytlko wolnosc i słodkie
leżakowanie i piasnie postow na forum :) jakie zycie jest piekne :) I tak niewiele dni do wakacji :)


Widzę balowanie i radość w związku z wystawieniem ocen, a u mnie z tym kiepsko... Nauczyciele chcą jak najbardziej wykorzystać pozostały czas i przesunęli radę nauczycielską na przyszły tydzień, co oznacza, że oceny będę miał wystawione dopiero w piątek - wcześniej ta zasada obowiązywała do tej środy... Cóż, pozostaje mi tylko jakoś wytrwać i nie dostać bezsensownej jedynki. A pogoda taka wyśmienita, że nic tylko leżeć na plaży z soczkiem w ręku - już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:46, igorinho napisał:

Widzę balowanie i radość w związku z wystawieniem ocen, a u mnie z tym kiepsko...


nawet nie wiesz jakie balowanie :) kazdy sie cieszy bo juz spokoj

>Nauczyciele

Dnia 11.06.2007 o 16:46, igorinho napisał:

chcą jak najbardziej wykorzystać pozostały czas i przesunęli radę nauczycielską na przyszły
tydzień, co oznacza, że oceny będę miał wystawione dopiero w piątek - wcześniej ta zasada obowiązywała
do tej środy...


ekhm ,,, kolejny stres :( Wytrzymasz !

>Cóż, pozostaje mi tylko jakoś wytrwać i nie dostać bezsensownej jedynki.

tak jak to powiedział moj kolega teraz można sobie tylko wszytko spie....

Dnia 11.06.2007 o 16:46, igorinho napisał:

pogoda taka wyśmienita, że nic tylko leżeć na plaży z soczkiem w ręku - już niedługo...


życze tego jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, cały rok latania za nauczycielami, odpowiadaniem, poprawianiem sprawdzianów opłacił się... 3 klasa gimnazjum - 4,78(a dokładnie 4,785714286). Zawsze to 4 punkty za świadectwo:D Jeszcze 85-90 punktów z egzaminu, a Zamoyski bądź Dąbrowski w Warszawie naprawdę będzie realny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę tylko jakieś zadania na fizykę zrobić, ale przychodzi mi to z wielkim trudem, bo przed monitorem forum.gram.pl, a obok na biurku najnowszy numer CDA. I co tu zrobić? :)

Dnia 11.06.2007 o 16:46, igorinho napisał:

/.../ oceny będę miał wystawione dopiero w piątek /.../


A ja mam właśnie do tego terminu mieć wystawione wszystkie oceny, bo 18 (poniedziałek) już jest konferencja. Na razie mam wystawione te oceny:

WoS - 6
Matematyka - 4
Geografia - 4
Angielski - 4
Muzyka - 6
Plastyka - 5

W najgorszym razie moja średnia będzie wynosić 4.57 (tak jak w zeszłym roku) albo 4.73 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe mam pytanie do licealistów;D Czy to prawda ze w liceum jest, aż tak trudno? Że jest tak duży skok nauki pomiędzy liceum a gimnazjum..? Pytam z ciekawości ponieważ ciągle nasz w szkole straszą ze liceum to męka pańska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też do końca tego tygodnia mają czas na wystawienie ocen, bo 18 jest to spotkanie nauczycielskie.

Na razie wystawione mam:
- Fizyka: 5
- Angielski: 5
- Niemiecki: 5
- Technika: 5
- Plastyka: 5

Średnia w najgorszym wypadku to 4.78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:58, Starter napisał:

hehe mam pytanie do licealistów;D Czy to prawda ze w liceum jest, aż tak trudno? Że jest tak
duży skok nauki pomiędzy liceum a gimnazjum..? Pytam z ciekawości ponieważ ciągle nasz w szkole
straszą ze liceum to męka pańska...


To zależy.
Jeśli pójdziesz do jakiegoś LO, które jest najlepsze w województwie, to cisnąć napewno Cię będą, jednak jeśli wybierasz do zwykłego, dobrego liceum to będzie tak, że w pierwszych dniach nauczyciel będzie starał Ci pokazać kto tu rządzi, a potem jest już OK. Także jeśli nie idziesz do jakiegoś "oh" i "ah" to będzie dobrze, tylko na początku nie podpadnij. Liceum to jedne z najlepszych lat z życia, niezależnie od tego jaką super klase miałeś w gimnazjum.
Liceów o poziomie niższym niż grunt, marginesów opisywać nawet nie będę, bo zakładam i nadzieję mam, że tam nie idziesz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:57, xwx napisał:

Jestem wkurzony i to strasznie
Nasza wychowawczyni urządza nam imprezę z okazji skończenia podstawówki . Mamy się składać
po 20 zł i nie będzie żadnych udekorowań sali w szkole po drugi kwestia jedzenia na tej imprze
każdy ma dostać po 3 kawałki pizzy
za 7 zł oraz 0,5 litr coca-coli . Jak wyliczyłem to jedzenie ma kosztować około 4-5 zł . to
mam pytania na co idzie reszt kasy to całe 15 zł chyba prąd do radia tyle nie będzie kosztował
. Na tej imprze mają być 3 klasy czyli jakieś 100 osób jak wyliczyłem w portwelu naszej pani
wychowawczyni zostanie 1500 zł to jak dla mnie sporo kasy , to jest po prostu oszustwo


Jaka szkoła i gdzie?, jeśli można spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jednak jeśli wybierasz do zwykłego, dobrego liceum to będzie tak, że w pierwszych dniach

Dnia 11.06.2007 o 17:38, Vaxinar napisał:

nauczyciel będzie starał Ci pokazać kto tu rządzi, a potem jest już OK

Aaa... to prawie tak jak w gimnazjum... straszą i straszą a potem luz tak? Pytam bo też ide do LO w tym roku....

>Liceum to jedne

Dnia 11.06.2007 o 17:38, Vaxinar napisał:

z najlepszych lat z życia, niezależnie od tego jaką super klase miałeś w gimnazjum.

Ja miałam świeeeetną ekipę :D ale mam nadzieje, że można robić jeszcze lepsze jazdy :)

Dnia 11.06.2007 o 17:38, Vaxinar napisał:

Liceów o poziomie niższym niż grunt, marginesów opisywać nawet nie będę, bo zakładam i nadzieję
mam, że tam nie idziesz. ;]

Nie wiem jak Starter, ale ja nie :) I on pewnie też nie ;)

Szczerze to mam pietra trochę... =/ oceny mam dobre i w ogóle ale taki stres jest.. tak swoją drogą średnia waha mi się między 4.9 a 5.1 (oczywiście w zaokrągleniu) bo jeszcze pare ocen jest do wystawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować