Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 09:00, Krakers15 napisał:

A co, jeśli nie dadzą tych świadectw? Mogą grać na zwłokę, aż ministerstwo ulegnie, albo będą
nie będą mieli wyjścia i dadzą świadectwa z prawdziwymi ocenami.

Nie sądzę, aby przeszła opcja z nierozdaniem świadectw.

Dnia 21.06.2007 o 09:00, Krakers15 napisał:

Czegoś takiego raczej nie powiedzą – ten „błąd” był zamierzony, więc gdyby
przyznali, że te oceny są wynikiem błędu, a nie strajku, to wszystko by diabli wzięli.

Gdyby powiedzieli, że to był błąd, to diabli by wzieło tą sprawę, gdyby to była maxymalnie jednak klasa,a nie cała szkoła

To jeszcze by przeszło.

Dnia 21.06.2007 o 09:00, Krakers15 napisał:

Tak też można, ale co by to dało?

Tyle, że CI z fałszywymi ocenami i tak będą jeszcze rok w tej szkole, a Ci co się przeniosą w czasie wakacji (ilu ich może być? 2-3?)
Więcej z tego zamieszania i zwracania na siebie uwagi (IMO o to właśnie chodzi) niż pożytku.
Na tym polega strajk;]
Chyba też zastrajkuję, jeszcze nie wiem w jakim celu,ale taki strajkt ciekawa rzecz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po zakończeniu.
Świadectwo z paskiem (4.86) oraz nagroda książkowa za występy w zespole tańca średniowiecznego "Estampida"
Cała klasa włącznie ze mną ryczała (w końcu koniec 3 gimnazjum).
Wiem, że takiej klasy już na pewno nie będę miał, ale na pewno będę ją pamiętał do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w tygodniu poprzedzającym zakończenie roku szkolnego frekwencja wynosi około 50% (czasami nawet mniej), ale to nawet dobrze, bo nauczyciel nie musi tyle razy upominać, a i lekcje są luźniejsze. A zakończenie roku mam o godzinie 11.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie frekwancja w ostatnim tygodniu nie wynosiła chyba 10%:P A zakończenie mam na 9. kurcze nie chce mi się tak wcześnie wstawac zawsze zakonczenie w gimnazjum miałem na 10,30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:24, edeń napisał:

U nas w tygodniu poprzedzającym zakończenie roku szkolnego frekwencja wynosi około 50% (czasami
nawet mniej), ale to nawet dobrze, bo nauczyciel nie musi tyle razy upominać, a i lekcje są
luźniejsze. A zakończenie roku mam o godzinie 11.00.

U mnie wczoraj były 3 sooby ;] Zakończenie punkt 8 rano, a później już tylko free dance, s... znaczy fun and rock'' n'' roll, że się tak artystycznie wyrażę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem na 17 i powiem, że wolałbym rano gdyż te ciągłe myśli że trzeba się będzie pożegnać dobijały mnie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha już jestem po rozdaniu dyplomików :D

Nie pokazywałem swoich ocen to teraz pokażę :

Jęz .polski -5
Historia i społeczeństwo -5
Jęz. angielski - niestety 4
Matematyka - 6
muzyka - 5
plastyka - 6
technika -6
informatyka - 6 a jak by ineczej
wychowanie fizyczne - 6 jako jedyny :D
przyroda - 6

Moja średnia wynosi - 5,50
A z sprawdzianu do 1 G miałem 36\40

I jestem bardzo zadowolony i dumny i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:29, dawiddawiddaiwd napisał:

to sie ciesz kurde.
ja mam od osmej ale do d...

nie zazdroszcze ci:P Ja bym o tej godzinie chyba nie wstał szczególnie że mam do szkoły około pół godziny drogi pociągiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:34, sferis napisał:

I "Witaj Liceum" :D


Dokładnie. Nareszcie jacyś fani metalu się trafią ;). No i ludzie na poziomie, bo ci nienormalni punktów nie ustukają na LO. Kolejny etap życia-//czas zacząć! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:29, dawiddawiddaiwd napisał:

to sie ciesz kurde.
ja mam od osmej ale do d...


Tylko u mnie w szkole jest i gimnazjum, i liceum, a szkoła jest dosyć mała, więc trzeba dla nich osobno zrobić zakończenie roku. Szczerze mówiąc, wolałbym mieć zakończenie roku na godzinę 8.00, bo jakoś nie lubię wstawać późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro na 9 ;]
Ale to tlyko 2 klasy, pierwsze mają o 10,30 bodajże.
11,5 h zostało do wakacji....
O żesz chyba nie wytzrymam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wyobraź sobie, że ja jutro mam zakończenie roku o 9.00 znaczy o 10.00 bo jak to zwykle u mnie w szkole bywa trzeba oczywiście jeszcze iść do kościoła,a podstawówka ma o 11.00 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:28, jcl99 napisał:

A wyobraź sobie, że ja jutro mam zakończenie roku o 9.00 znaczy o 10.00 bo jak to zwykle u
mnie w szkole bywa trzeba oczywiście jeszcze iść do kościoła,a podstawówka ma o 11.00 :P


A u mnie nie ma nic w stylu pójścia do kościoła (zresztą i tak bym nie poszedł), tylko od razu przechodzimy do konkretów, tzn. jakaś scenka artystyczna na "pożegnanie" 3 klas, które w rzeczywistości nigdzie nie odchodzą, no może tylko parę osób. A potem rozdanie świadectw w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak:) zakończenie roku już za mną:D SKończyłem moją szkołę po... 8 latach chodzenia ( od 2 podstawówki do 3 gimnazjum). Jak się okazało, rocznik 91 był najlepszym w historii gimnazjum (pierwszy raz średnia 6.0, finalista olimipiady, najlepszy średni wynik egzaminu). Moja klasa miała najwyższą średnią w szkole (Koledzy ze średnimi 6.0 i 5.8 troszeczkę zawyżają:P) 4.42. Ja się cieszę ze średniej 4.79 (Tak! jeden z 3 chłopaków z paskiem:D Może się uda do Warszawy dostać, wynik z egzaminu 88). Jeszce tylko przetrwać sprawy z liceum i śłodkie lenistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam wolne:D. Dzisiaj zakończenie jedynie dla 6 klas było o 17 (dzisiaj jeszcze szliśmy do szkoły;/) do 18 ,a później była dyskoteka również dla 6 klas. Niby fajnie ,że wakacje ,ale ja się jakoś bardzo nie cieszę. Miałem bardzo fajnych znajomych i znajome i idę do gimnazjum... nie wiadomo na kogo się trafi w klasie i jeszcze więcej nauki... mam nadzieję ,że nie będzie tak źle ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować