Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 23:21, Ponury Żniwiarz napisał:

W rankingu moje Lo ma jeden z najwyższych poziomów w mieście chyba 3 w kolejności stopień
trudności ale mojego ojca to mało obchodzi on miał zawsze same 5 był prymusem etc etc


Też w takim dobrym liceum?? ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:23, sferis napisał:

> W rankingu moje Lo ma jeden z najwyższych poziomów w mieście chyba 3 w kolejności stopień

> trudności ale mojego ojca to mało obchodzi on miał zawsze same 5 był prymusem etc etc


Też w takim dobrym liceum?? ;];];]

A nie wiem wiem że AGH skonczył z wyróznieniem i Technikum farmaceutyczne z wyroznieniem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej licealiści ... Od godziny można sprawdzać w systemie elektronicznego naboru do szkół ponadgimnazjalnych - KSEON Optivum, do jakiego liceum sie dostaliście... Dostaliście się do swej wymarzonej szkoły? Bo ja nie :-( Dostałem się dopiero do liceum drugiej preferencji :-( I to na takiej zasadzie, że zabrakło mi 0pkt ... Jak to możliwe? Ano tak, że miałem 144 pkt i przyjmowano od 144 pkt. Zadecydowały o przydziale kryteria ex-equo ... Które mówią, że pierwszeństwo mają Dzieci Nauczycieli ...

Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, ja też jestem niezbyt zadowolony z mojego liceum. A tak BTW jest może na sali uczeń/przyszły uczeń/dumny absolwent IX LO w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sferis, ja bym chętnie chciał sprawdzić, ale oczywiście nie mogę:/
"Drodzy Użytkownicy,
Obecnie trwa przydzielanie kandydatów do klas i System pozostaje niedostępny dla Kandydatów. Zapraszamy Państwa w terminie publikacji wyników, podanym w harmonogramie.
Pozdrawiamy,
VULCAN"
I w Warszawie takie coś, jak i w Otwocku:/ Może masz gg? Mógłbyś mi sprawdzić?:) dałbym ci login i hasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem się do tej klasy, do której chciałem. Przyjęli mnie do liceum o rozszerzeniu biologiczno-chemicznym (nie pytajcie czemu akurat ta klasa, bo i tak nie powiem xD). Przez internet nie dałem rady sprawdzić, ale pofatygowałem sie do szkoły i (cd. na górze posta)....itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 14:42, paweldomar1 napisał:

Sferis, ja bym chętnie chciał sprawdzić, ale oczywiście nie mogę:/
"Drodzy Użytkownicy,
Obecnie trwa przydzielanie kandydatów do klas i System pozostaje niedostępny dla Kandydatów.
Zapraszamy Państwa w terminie publikacji wyników, podanym w harmonogramie.
Pozdrawiamy,
VULCAN"
I w Warszawie takie coś, jak i w Otwocku:/ Może masz gg? Mógłbyś mi sprawdzić?:) dałbym ci
login i hasło:)


Nie mam GG tylko Tlen. Ale w każdym województwie jest inaczej w Śląskim wyniki dzisiaj, w niektórych były wczoraj, a w niektórych będą jeszcze jutro. Z tego wynika, że jutro w Twoim województwie będą wyniki o godzinie 12:00 Bo Vulcan wyłącza system rekrutacji dobę przed ogłoszeniem wyników, więc tak chyba u Ciebie będzie :-) Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:43, spam to ja napisał:

Ja dostałem się do tej klasy, do której chciałem. Przyjęli mnie do liceum o rozszerzeniu biologiczno-chemicznym
(nie pytajcie czemu akurat ta klasa, bo i tak nie powiem xD). Przez internet nie dałem rady
sprawdzić, ale pofatygowałem sie do szkoły i (cd. na górze posta)....itd....

No to gratulację ;) Ja też dostałem się tam gdzie chciałem - II klasa gimnazjum ;P Cóż zapomniałem napisać że mój maraton o świadectwo trwa już od 4 klasy ;) Ale najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że prawie nigdy się nie uczę (na sprawdzian z godzinę),zadania domowe odrabiam w góra 10 min :-D Jak bym się przyłożył (to dopiero od II klasy ;) ) to będę wymiatał ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 13:10, sferis napisał:

Hej licealiści ... Od godziny można sprawdzać w systemie elektronicznego naboru do szkół ponadgimnazjalnych
- KSEON Optivum, do jakiego liceum sie dostaliście... Dostaliście się do swej wymarzonej szkoły?
Bo ja nie :-( Dostałem się dopiero do liceum drugiej preferencji :-( I to na takiej zasadzie,
że zabrakło mi 0pkt ... Jak to możliwe? Ano tak, że miałem 144 pkt i przyjmowano od 144 pkt.
Zadecydowały o przydziale kryteria ex-equo ... Które mówią, że pierwszeństwo mają Dzieci Nauczycieli


o to juz jest chamskie jakim prawem dzieci nauczycieli maja wiecej przywilelow niz normalni uczniowie i gdzie jest rownouprawnienie ehh szczerze ci wspolczuje ja podobne nerwy bede przechodzil za rok a przed tym trzeba sie wziasc do nauki. a co do tej szkoly chyba zawsze mozesz sie przepisac po 1 semestrze (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 19:21, Mateusz9214 napisał:

o to juz jest chamskie jakim prawem dzieci nauczycieli maja wiecej przywilelow niz normalni
uczniowie i gdzie jest rownouprawnienie ehh szczerze ci wspolczuje ja podobne nerwy bede przechodzil
za rok a przed tym trzeba sie wziasc do nauki. a co do tej szkoly chyba zawsze mozesz sie przepisac
po 1 semestrze (chyba)

No moim zdaniem to jest strasznie nieuczciwe, podobnie jak faworyzowanie dzieci absolwentów z danej szkoły. A z tym semestrem to jest różnie, bowiem każda klasa ma ustaloną ilość miejsc, dajmy na to 30 osób. Ale zawsze może sie zdarzyć, że ktoś opuści klasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:21, Mateusz9214 napisał:

o to juz jest chamskie jakim prawem dzieci nauczycieli maja wiecej przywilelow niz normalni
uczniowie i gdzie jest rownouprawnienie

Bo tak chce Roman. Równouprawnienie poszło się... paść. W każdym razie go nie ma.

Dnia 28.06.2007 o 19:21, Mateusz9214 napisał:

ehh szczerze ci wspolczuje ja podobne nerwy bede przechodzil
za rok a przed tym trzeba sie wziasc do nauki.

Oj weź się weź. Warto. Ja miałam w tym roku najlepsze świadectwo od 5 klasy podstawówki i po 43 na egzaminie ale czy się dostałam do wymarzonej szkoły dowiem się jutro :> możecie mi życzyć powodzenia ;D

Dnia 28.06.2007 o 19:21, Mateusz9214 napisał:

a co do tej szkoly chyba zawsze mozesz sie przepisac
po 1 semestrze (chyba)

Zawsze jest jeszcze druga rekrutacja a jak nie to może pod koniec sierpnia będą jeszcze jakieś wolne miejsca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też 2 miejsce na liście, ale ja chciałem się nie dostać do klasy pierwszego wyboru więc jestem zadowolony :D (1a) ang-inf-geogr (ang-niem), profil dziennikarski, That''s it ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na forum kto się dostał do IV Liceum Ogólnokształcącego im.gen.St.Maczka w Katowicach
Katowice, ul. Katowicka 54 do klasy 1C??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostałem do szkoły do której chciałem, ale nie konkretnie na najbardziej wymarzony profil, tylko na ten drugi. :] Krakowski Zespół Szkół Łączności, Technik teleinformatyk. :D Tam sie wybieram. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalem sie tam gdzie chciale i bardzo mnie to cieszy a moja radosc trwa po dzis dzien bo jak wiadomo (moze u was w innym dniu) w srode byly winiki przyjec do szkol ja dostalem sie do Prusa,Ekonomika i Budowlanki czyli tam gdzie skladałem i wybralem moja wymarzoną szkole czyli Ekonomi a dokladniej Zespoł Szkol Ekonomicznych w Zarach :D kierunek Technikum Informatyczne :D bardzo mnie to cieszy bo na ten sam profil wybiera sie moj 3 letni kumpel wiec nie bede samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam 163 punkty i sie dostałam do szkoły drugiego wyboru. Sprawe bym zdzierżyła gdyby nie fakt, że jak dzisiaj jechałam zawieźć papiery to jechałam... 70 minut! A poza tym idę tam sama i dzielnica najgorsza. Ile brakło? 5 punktów. Ech.. trzeba było pomyśleć.. albo zostawić pierwszy wybór (zmieniłam szkołe drugiego wyboru w trakcie rekrutacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

114 pkt-udało mi sie dostać do szkoły pierwszego wyboru i jestem zadowolony.Śląskie techniczne zakłady naukowe w katowicach- technik teleinformatyk :) .Ktoś jeszcze sie może tam wybiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:45, grallanonim napisał:

114 pkt-udało mi sie dostać do szkoły pierwszego wyboru i jestem zadowolony.Śląskie techniczne
zakłady naukowe w katowicach- technik teleinformatyk :) .Ktoś jeszcze sie może tam wybiera
?


Mój kolega tam idzie :-) Właśnie na teleinformatyka :P Pewnie się spotkacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować