Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Własnie ma ktos jakis pomysł na orginalny prezent na dzien kobiet ?? Mam 24 kobiety w klasie (mówie kobiety bo to w końcu druga liceum) a nas facetów jest tylko 9 :) gdyby ktoś mial jakic ciekawy, orginalny i niezbyt dużo wymagajacy kasy pomysł niech sie podzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:10, PAPISHON napisał:

Tak. Z kolegami zadecydowaliśmy, że dziewczny nie dostaną od nas nic... w tamtym roku
nas olały, my ich nie, w tym roku nas nie olały a my tak. To dopiero będzie niespodzianka
^^

Po pierwsze: baaardzo chamskie.
Po drugie:ludzie zachłanni z was!
Po trzecie:to będzie żałosne.
Po czwarte:nie pokazujcie, że jesteście gorsi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:23, bartog123 napisał:

> Wreszcie weekend koniec męczenia i czas na długie godziny gier :D
Fajnie masz :| Ja może i skończyłem dzisiaj szkołę na ten tydzień, ale nie kupiłem jeszcze
zasilacza, więc pograć za bardzo nie mogę ;////

To w tym momęcie bardzo ci współczuje :( ja w weekend bez kompa nie wytrzymał bym xD no ale cóż czasami trzeba się poświęcic

Dnia 29.02.2008 o 17:23, bartog123 napisał:

Ogólnie dzisiaj niezłe jądra na polaku ;] Sytuacja:
Facetka się śmieje i się zaksztusiła sliną... dusi, kaszle i się ogólnie męczy się ;D
Wtem odgłos z klasy:"Andrzej(to osoba siędząca obok nauczycielki w danej chwili), popukaj
Panią!" Na to pani psor: "Piotrek!" -z typowym zawstydzeniem po takim tekście :P
O ludziska: sam śmiech i ryk, wszyscy w śmiech, wszyscy... sytuacja przerosła młodą nauczycielkę
!!! Ja leżałem pod stołem i się śmiałem :DDDD


Jeżeli chodzi o to to rzeczywiście musiała byc niezła jazda xD ja też dzisiaj w klasie miałem rame totalna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:10, PAPISHON napisał:

Tak. Z kolegami zadecydowaliśmy, że dziewczny nie dostaną od nas nic... w tamtym roku
nas olały, my ich nie, w tym roku nas nie olały a my tak. To dopiero będzie niespodzianka
^^


To kobiety są, wobec czegoś takiego nie można być mściwym, moim zdaniem :P
Pomyślcie, jak im kupicie te prezenty, pokażecie, jacy to wy wspaniałomyślni, wyrozumiali, itp., i z pewnością gest docenią xP A jak nie kupicie, zobaczą, jacy to wy mściwi, wredni i w ogóle (przynajmniej w ich mniemaniu) ich nie warci :P
Niestety, koleżanek nie można traktować identycznie, jak kolegów, tak ten świat jest już skonstruowany ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do dziewczyn, jak idą na wagary to idą wszystkie razem, tak więc dziś w naszej klasie było zero dziewczyn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:23, Kizibono napisał:

/.../

Kurde, to miała być odpowiedź na post PAPISHONa.

Bratek196
U nas jakby wszystkie dziewczyny poszły to święto by było! Choć są 3, to namówić je ciężko, jeszcze wyzwą od głupków i tyle z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... tylko jest mały problem. Jaki? Prawdopodobnie podczas tego "wielkiego święta" cała męska brać robi sobie wolne od szkoły. Pozatym, mamy małą wojnę płci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole jakiś gość na lekcji Historii palnął, że Piłsudski był KRÓLEM Polski... Brecht na całą klasę. Ale to dawno było... Ale inteligencja tego gościa "powala" także i dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ostatni dzień był nawet do przeżycia. Zaczęło się wielkim i wspaniałym PO (!), na które uczęszczamy zawsze i wszędzie, bo PO jest "bardzo piękne". Oczywiście to tylko żart - owe bardzo pięknie to ulubiony tekst nauczycielki. Potem dwa polskie i wypracowanie jak na maturze. Otóż dostałam to czego ze średniowiecza najbardziej nie chciałam. Temat: "Różne obrazy Matki Bożej w liryce średniowiecznej (...)" Koszmar. Miałam porównać sposób przedstawienia Maryi na podstawie "Bogurodzicy" i "Lamentu świętokrzyskiego". Już wiem, że zapomniałam trzech ważnych rzeczy. Obstawiam 3, ew ocena wyżej/niżej. Potem byliśmy wkurzeni - facetka od chemii znowu nie przyszła (jestem biolchem) i nie ćwiczyliśmy zadań z których w przyszłym tygodniu jest sprawdzian. To jest śmieszne - klasy humanistyczne są dalej od nas z chemii. No i biologia, zapytała 3 osoby z czego dwie nawet bez wstawania dostały 1 bo odmówiły odpowiedzi a kolega poszedł na żywioł i dostał 3. I ładnie - zajął prawie 20 minut. Co ciekawe - godzinę wcześniej miała lekcję z drugą klasą biochemiczną. Tam poszło 15 jedynek i cała godzina pytanki. Uff... upiekło się. No i weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczęło się od 3 matematyk. I po raz pierwszy w mojej ponad półtorarocznej nauce matematyki w Zamoyu nauczycielka nie wiedziała jak zrobić zadanie!!! Było to naprawdę nieprawdopodobne. Wątpię, żebym przeżył coś takiego jeszcze raz. Na niemieckim nie zrobiłem absolutnie nic, jedyny mój udział w lekcji to odpowiedź na pytanie, która jest godzina. I na dokładkę powiedziałem źle, zamiast 19 po 10 powiedziałem 90 po 10 :) A ponieważ nauczycielka miała dziś pytać, 3 osoby z mojej grupy nawiały z lekcji. Najfajniejsze było, że potem nauczycielka ich przydybała i mają przekichane. A ja nie zrobiłem nic i mam lajcik. Chociaż normalnie też bym się zerwał, ale wolę zostawić sobie nieusprawiedliwione godziny na czerwiec i zwiać z ostatnich 7 chemii :) Na polskim Pan Tadeusz, czyli takie blablabla,plepleple. Potem fizyka i masakra. Ktokolwiek mówi, że ma trudny temat z chemii- nie wierzcie mu. Chyba że jest to pole magnetyczne, samoindukcja i tego typu sprawy. Po prostu trudniejszego tematu z fizyki jeszcze nie widziałem. Cieszcie się Wy, którzy macie tarcie, energię kinetyczną i tego typu proste rzeczy. Pole magnetyczne to naprawdę katorga. No i potem była biologia. Starałem się uważać na lekcji, ale po 20 minutach doszedłem do wniosku, że to jednak nie na mój umysł."operon laktozowy jest stymulowany przez gen wytwarzający białko regulatorowe, które przyłącza się do operatora, dzięki czemu geny kodują enzymy, które przyspieszą rozkład laktozy do glukozy". I to kurna nie u ludzi, a u jakichś pantofelków czy innych bakterii. Jeśli kogoś intereresuje, jak się kuma laktoza z fruktozą w tak małych bakteriach, że ich najlepszy mikroskop nie wyłapuje-powodzenia w życiu. Mi matma, a konkretnie różniczkowanie przyda się do PIT-u. Tak przynajmniej mówił mój ziom, a on rozumie naszą nauczycielkę od fizyki, więc jest naprawdę inteligentny. I tak to się toczy życie w Zamoyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie prosze podeśle mi ktoś jakiś głupkowaty wierszyk miłosny?? Bo mi do przedstawienie potrzebny. Może macie jakieś w zeszytach co?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poniedziałek za mną nawet nie było tak źle jedna lekcja nam przepadała :)
1.WF ( 3 gimnazjum pisała próbne testy wiec wf przepadł i graliśmy w piłkę na polu)
2.Godzina wychowawcza ( język angielski jak zwykle :(
3.Chemia (nawet było fajnie tylko dużo pisaliśmy i robilismy doświadczenia )
4.Jezyk Angielski ( heh to co zawsze twarda nauka ) :(
5.Historia ( która przepadła ! )
Ojjjj miło tak skończyć choć raz od początku roku godzinkę wcześniej. Szkoda że tak nie będzie codziennie :( ale nic. No jutro jeszcze takie sobie lekcje a we środe sprawdzian z biologi. Na który nic wiele nie umię ale co zrobić jakoś trzeba będzie sie wziąść w garść i sie pouczyć. I na ten piątek mamy sie jeszcze nauczyć trenu JANA KOCHANOWSKIEGO. (Dokładnie TREN ósmego ). Nawet już troszkę umię ale to jeszcze za mało zresztą ten tren sie rymuję to będzie dużo łatwiej :).
No i było dziś to mleko o którym wspominałem nawet nawet muszę powiedzieć.Nie wiem czy u was jest takie mleko ale u nas na przerwie chodzą dyżurni do kuchni po nie. Muszę przyznać że smokowo to są całkiem nie złe. Mamy parę smaków do wyboru.
1.Zwykłe białe
2.Czekoladowe
3. Truskawkowe
4. Waniliowe
Ja na razie poszedłem na smakowe konkretnie na waniliowe ale to sie za pare dni oczywiśćie smaki zmieni :). No to tak w małym skrucie wyglądał mój dzień w szkole.
@mlynar911--------> kiedyś miałem różnego typu wierszyki ale już ich nie mam więc ci nie pomogę przykro mi. Chyba że jeszcze gdzieś znajde to ci podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oł jea ... Co to tam było dzisiaj? ...
aaa, pierwsze 2 WF''y ... czyli zapi*prz - za karę ( za ogólne zachowanie klasy, nie tam, że są nauczyciele przewrażliwieni, ale mniejsza z tym :P ) ... pół godziny biegania - tak "na rozgrzewkę" ... Później? praktycznie cała lekcja skakania przez płotki + bieg + przewroty na materacach. Tjaaaa... "marzyłam" o tym :PP

Dalej - zwykłe lekcje : informatyka, technika, polski, religia xDD ... no i kabum! Geografia. Sprawdzian był :P ... Jak napisałam? A bo ja wiem? :D - odp. na wszystkie pytania, ale na bank wszystkie odp. dobre nie były ;))
I ostatni niemiecki - czyli przerabianie ćwiczeń przygotowujących to egzaminów próbnych z jęz. niemieckiego na koniec 3 kl. gimnazjum ...
Tak, tak - dziś potwierdziło się, że niektóre sprzątaczki są najzwyczajniej ślepe xDD
Dziś moje koleżanki chcą wychodzić ze stołówki, a tu patrzą... Co? Drzwi zamknięte, lol xDD ... Sprzątaczka zamknęła je w środku :D ... Później się przez szybkę dobijały, hah :PP

Tak w ogóle to się nie zdziwię jak jutro też będziemy biegały :PP ... - pewno trener sobie coś wymyśli [...]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, próbnej matury z polskiego nie zdałem :p :/// Te tematy do wypracowania nic mi nie mówiły :p
A jutro angielski, mam nadzieje że uda mi się przekroczyć barierę 9O% :P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja lepiej miałem :) Siedzę sobie w domu dzisiaj. I rozmawiam na gg z koleżanką z drugiej klasy. I dowiedziałem się... że dzisiaj była próbna matura z polskiego o.O Normalnie w szoku byłem :) Serio zapomniałem o takiej ważnej rzeczy :/

A w ogóle to może mi ktoś podać jakie tematy były ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:17, jakoktochce napisał:

To ja lepiej miałem :) Siedzę sobie w domu dzisiaj. I rozmawiam na gg z koleżanką z drugiej
klasy. I dowiedziałem się... że dzisiaj była próbna matura z polskiego o.O Normalnie
w szoku byłem :) Serio zapomniałem o takiej ważnej rzeczy :/

A w ogóle to może mi ktoś podać jakie tematy były ?


Nie poszłeś na własną próbną maturę ? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:25, temek napisał:

Nie poszłeś na własną próbną maturę ? O_o


Nie nie POSZEDŁEM gdyż zapomniałem :) Kompletnie mi z głowy wyleciało... jedyne pocieszenie jest takie, że jeszcze dwie mi zostały ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dziś nie było znowu tak źle nawet był fajny dzień.
Więc na początku mieliśmy Informatykę więc braliśmy ALGORYTMY rysowaliśmy je w zeszycie i wypełnialiśmy potem poszliśmy na komputery i to samo żeśmy robili tylko że wypełnialiśmy na komputerach tak to mniej więcej wyglądało na Informie. Potem była Matematyka no pytał dwie osoby a dokładnie dwie dziewczyny umówiły sie na kartki no i odpowiedź zeszła tylko 15 minut. potem paru osobom wytłumaczył nieruwności oczywiście tym co nie chodzili. No i po kolei podchodziliśmy do tablicy i robiliśmy zadania :) Potem mieliśmy Religie tym razem pewna zmiena była zamiast z księdzem mieliśmy z zakonnicą nawet fajna była puszczała nam slajdy na tablicy z FILIPIN jaka ludność itp.itd. Nawet nie było tak źle. Później mieliśmy Język Polski miała byc kartkówka ale na szczęśćie nie było i dobrze bo bym dostał 1 bo nic sie nie uczyłem a trochę materiału przerobiliśmy. Ale z ostatniej kartkówki miałem 1 ale uczymy sie trenów to jest sobie mała okazja załapać dobra ocenkę :P. No i Fizyka pisaliśmy sprawdzian z Astronomi miał być ale więcej bylo fizyki było 7. zadań trudnych dobrze że siedziałem z kolegą co to w miare umi no i troszeczkę odpisałem myślę że 3 będzie. No i zeszło tak całą godzinę.A najgorsze to to że siedziała przy nas i naprawdę było ciężko przepisać.No i potem był WOS no to na wosie same przeczytanie wiadomośći schodzi u nas jakieś 30 min to można powiedzieć że prawie lekcja przepada prawie. No i za wiadomości dostałem +5. :D. No jeszcze trzeba sie trochę pouczyć na jutro na biologię bo też jest sprawdzian a nic wiele nie umię trzeba będzie sobie jakieś śćiągi porobić :P.
jakoktochce----> hehe nie poszedłeś zdaża sie ale to dopiero próbna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio mam algorytmy.

W szkole dobrze mi idzie , do tej pory mam 5 z wosu , 2 x 5 z gegry , 2 x 5 z angola , 4,5,5,4,6 z polaka , 3 i 5 z matmy. Tylko mam problem z fizyką - 3 , próbowałem się poprawić , dostałem inne pytania i najpewniej dostanę drugą tróję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować